Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Logiczne że takiej grafy nie uzyskamy,już sie przyzwyczaiłem że trailery odbiegają od ostatecznego gamaplay.Takie czasy,ludzie zobaczą mega grafe w trailerze MUST HAVE,a później zawód ;)

 

Na koncu trailera jest jak byk napisane ze calosc zostala stworzona w silniku gry, ale nie jest to gameplay.

 

4GrYKS8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się jaram. Mam nadzieję, że właśnie na E3 pokażą jakiś gameplay. W sumie, skoro (chyba) ktoś już za zamkniętymi drzwiami grał to na E3 mogą coś przygotować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów od kogoś kto już grał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie lubię strzelanek, ale tego oczywiście sobie nie odpuszczę.

To jest już nieuleczalne, fanem zostaje się do końca życia :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=10407&STR=3

 

Gra ponoć jest bardzo ładna na PS4 ;)

- Brak klas do wyboru

- W bohatera przemienia się jeden gracz z drużyny

- Mecze max 20vs20 (akurat dla mnie to plus, 64 to zdecydowanie za duży chaos)

- Brak kampanii - w zamian pojedyncze misje

- Split-screen

- PODOBNO na PS4 gra wygląda bardzo dobrze

 

To tak w skrócie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś z filmiku wyżej również wypowiedział się na temat grafiki i nazwał ją "Incredible", więc musi być ładnie. Oprócz tego, grał w 60FPS i ponoć twórcy właśnie w to celują. Hype hype hype.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie jakaś edycja kolekcjonerska.Ciekawe w jakiej rozdzielczości będzie działać gra,niby wcześnie na takie informacje ale na PSS widnieje HDTV 720p .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajac szczescie nigdy nie zagram vaderem :P, a brak kampanii zdecydowanie na wielki minus :/, moze te misje podratuja tu troche i kanapowy coop ale jednak.. uwielbiam te klimaty i marzy mi sie by w koncu zrobili gre jak jedi knight..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też pamiętać że w przeciwieństwie do Battlefield 4, Star Wars BF :-) jest grą robioną na obecną generację i pecety więc dice nie musi patrzeć już na kompromisy i upewnienie się, że gra będzie chodziła Na starych systemach ze sporymi ograniczeniami. To pogoń za kasą i tworzenie krossgenów powstrzymywało nową generację od rozwinięcia skrzydeł. Zobaczymy jak wypadnie to teraz. Ja kupuję grę na pewno.

Ps. Piszę z Tapatalka sorki za ewentualne Byki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cały czas siedzę w obozie ludzi przekonanych że moc next-genów jest wystarczająca tylko silniki są do bazy i nie potrafią ich wykorzystać lub męczymy się cross-genami i po tym co zobaczyłem w the order, Second Son-ie, Killzone i Driveclub jestem pewien że otrzymamy produkt o bardzo zbliżonej jakości oprawy do tego z trailera i PS4 spokojnie da radę. Tym bardziej że Sony jest partnerem strategicznym. Czekam z wywalonym jęzorem na E3, chyba wezmę urlop żeby móc się tym wszystkim delektować w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie każda z wymienionych gier wykorzystuje pewne triki które sprawiają że gra wygląda tak a nie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy gameplay pewnie dopiero na E3, albo nawet Gamescomie.

Prawdziwy gameplay to zobaczysz dopiero na premierę w filmikach od graczy, a nie dopicowany od EA. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nath nie widzę problemu aby Battlefront też poszedł tą samą drogą, zresztą BF4 pokazał że gry na frostbite engine 3 potrafią wyglądać na ps4 spektakularnie, dodajmy do tego porzucenie past-genów i mamy receptę na sukces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan uniwersum Star Wars pokładam wielkie nadzieje w tym tytule. Jednakze boje się ,że pazerność koncernu Electronic Arts zespuje tą gre stosami DLC oraz podzieleniu gre na wersje standard i premium. Mapy z batali rodem z filmu też pewnie w osobnym DLC za pare dolarów. Zagranie Vaderem? 10 euro :) obym sie mylił. NIe poddaje się hype'owi i spokojnie wyczekuje na ten tytuł mając nadzieje ze moje obawy okażą się bezpodstawne dostaniemy grę godną tego wspaniałego swsiata Star Wars.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jaram się takimi trailerami nie pokazującymi rozgrywki bo to fałszywie nakręca o odbiór gry będzie inny, grafika wygląda bardzo ładnie ale dupy nie urywa, Crysis na pc wiele lat temu wyglądał bardzo podobnie ... wszystko się zmieni jak pokaza gameplay na E3, bo przecież strzelanie będzie lepsze w Fpp, ... jestem bardzo ciekaw animacji, na tym trailerze wygląda bardzo realistycznie zobaczymy jak się będzie ruszać vader, nie rozumiem dlaczego tylko 20 na 20 ludzi? to o 1/3 mniej niż w BF4 ... a to wielka różnica, ale pewno mapy będą jakieś małe. 

 

Ja myślę że można zapomnieć o rozdziałce 1080p na ps4, 900p na sony, 720 xkloca i się zgodzę że w 60fpsach. Wczorajsza konferencja DICE rozczarowała, wszyscy czekali godzinę na gameplay a dali na sam koniec drugi raz trailer ... cieszy że będą mapy ze starej trylogii, i ogólnie gra powinna trzymać fason, i po tylu latach będzie to dobra gra ze Star Wars, ostatnio to grałem chyba w Jedi Academy w sieci, i pamiętam że sprawdzało się wyśmienicie, aż bym se dzisiaj w to pograł ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol. Przecież wiadomo było, że to nie będzie gameplay..

 

Mapy ponoć są bardzo duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jaram się takimi trailerami nie pokazującymi rozgrywki bo to fałszywie nakręca o odbiór gry będzie inny, grafika wygląda bardzo ładnie ale dupy nie urywa, Crysis na pc wiele lat temu wyglądał bardzo podobnie ... wszystko się zmieni jak pokaza gameplay na E3, bo przecież strzelanie będzie lepsze w Fpp, ... jestem bardzo ciekaw animacji, na tym trailerze wygląda bardzo realistycznie zobaczymy jak się będzie ruszać vader, nie rozumiem dlaczego tylko 20 na 20 ludzi? to o 1/3 mniej niż w BF4 ... a to wielka różnica, ale pewno mapy będą jakieś małe. 

 

Ja myślę że można zapomnieć o rozdziałce 1080p na ps4, 900p na sony, 720 xkloca i się zgodzę że w 60fpsach. Wczorajsza konferencja DICE rozczarowała, wszyscy czekali godzinę na gameplay a dali na sam koniec drugi raz trailer ... cieszy że będą mapy ze starej trylogii, i ogólnie gra powinna trzymać fason, i po tylu latach będzie to dobra gra ze Star Wars, ostatnio to grałem chyba w Jedi Academy w sieci, i pamiętam że sprawdzało się wyśmienicie, aż bym se dzisiaj w to pograł ;)

 

Ja zastanawiam się jeszcze nad jednym. Na chwilę obecną podali 4 środowiska co chyba oznacza 4 mapy... plus 1 darmowa (1 lub 8 grudnia)

Czy to nie za mało?

 

Może podobnie jak w BF niektóre tryby gry dostaną wycięte obszary większych map ale to nie zmieni ilości map podstawowych (5 sztuk).

Same mapy nie mogą być małe jeśli mają wspierać walkę w powietrzu.

20 vs 20 to akurat dla mnie zaleta... bo może będzie mniej chaosu.

Rozdzielczość taka jak BF jest dla mnie ok...jeśli gameplay będzie miodzio to mam gdzieś pixele :D

Zakładam jednak, że koncentracja na obecnej generacji i PC ściągnie z DICE konieczność uśredniania gry pod PS3 i X360 tak jak to miało miejsce w BF4 i wielu innych tytułach Cross-gen.

Chyba pisałem już o tym... ale w mojej opinii wiele gier które ukazały się jako cross-geny nie pokazało swojego prawdziwego pazura na PS4 i Xbox One. Dobrym przykładem jest Thief (którego pocięto tak aby sekcje poziomów mieściły się do pamięci starszych konsol)

Teraz czekam na ogłoszenie wersji kolekcjonerskich.. z chęcią zakupił bym coś w fajnym gadżetem z SW :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Celują w 60FPS na konsolach

- Yes, the trailer was filmed in engine, using our in-game models

- There will be more maps than 8, and more than two per planet at launch.

- We have varying map sizes, from large to small, to cater to different experiences and different modes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol. Przecież wiadomo było, że to nie będzie gameplay..

 

Mapy ponoć są bardzo duże.

ty Lol, gość z IGN w ten sam dzień w wywiadzie mówił że widział trailer i kawałki gameplaya, a ja nigdzie nie czytałem że ma być sam trailer, więc mogło zmylić, co?  ... w mojej opinii ta prezentacja i ten wywiad były bardzo źle poprowadzone, było to nudne i w słabej jakości stream, i na koniec powtórzenie trailera - w którym oprócz3 sekundowego pościgu na skuterach przez las i 2 sekundowego przelotu x wingów, nie pokazali nic co by przypominało klasyczny galeplay, a jak się przypatrzycie dobrze - to zobaczycie jak to wszystko jest sztucznie wyreżyserowane, gdy przez las idą te wielki kroczące mechy to rebelianci ustawiają się jak kołki, bez żadnej osłony, niczym głupie boty. Co do map, to idę o zakład że sytuacja będzie identyczna jak w BF4 - dadzą kilka 6-10 z dwóch starych trylogii za free, a ze scenerii z nowego filmu pojawią się po premierze w formie DLC. pewno wraz z nowymi postaciami. Ja liczę że na start będą wszyscy źli Lord Sithowie z Darthem Maul na czele, oraz dobra gwardia młody Obi i Qui Gon. A jak to będą chcieli w DLC dawać za $ to są zwykłymi kutasami :)

 

a w 60 fps wierze tylko w niższej niż Full HD rozdziałce na konsolach. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w sadze byli dobrzy sithowie? Zreszta za wielu ich nie bylo po tym jak ich prawie wymordowano.

A ten trailer to troche takie techniczne demo możliwości silnika ;).

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×