Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy takie zwiastuny nie są wyreżyserowane? Nawet oficjalne gameplaye są, więc to chyba żadna nowość.

 

Gry od DICE bardzo mi się podobają, więc o Battlefront jestem spokojny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w 60 fps wierze tylko w niższej niż Full HD rozdziałce na konsolach. 

Na razie na storze w opisie Battlefronta jest "HD Video Output 720p" ale możliwe że bliżej premiery dodadzą do opisu więcej rozdzielczości.

Ciekawi mnie natomiast brak wyboru klas, czy w Battlefroncie 2 nie było czasami jakichś trzech podstawowych klas typu szturmowiec, snajper i ktoś w rodzaju inżyniera?

E: Sprawdziłem, no w dwójce tych klas trochę było, na przykład: Trooper, Heavy Trooper, Sharpshooter, Engineer, Commander, Jet Trooper i Jedi.

Ale to jeszcze te czasy kiedy i w Battlefield 2 był podział na więcej klas niż teraz, mimo wszystko całkowity ich brak mnie dziwi.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacji do przekazania jest niemało, więc nie ma obijania się i przystępujemy do przeglądania:

  • Mapy będą umiejscowione na czterech ikonicznych planetach. Przygotowanych lokacji ma być wiele, będą się różnić od siebie rozmiarem, by sprostać potrzebom planowanych trybów.
  • Na pewno będzie więcej niż osiem map, a także przypadnie ich więcej niż dwie na każdą planetę.
  • W misje do grania w kooperacji będzie można zagrać online, offline lub z botami. Split-screen tylko dla rozgrywki lokalnej.
  • Grając żołnierzem, będziemy mogli się przełączyć między widokami z pierwszej i trzeciej osoby.
  • W kosmicznych pojedynkach lotniczych wezmą udział całe eskadry pilotów.
  • Wydanie dodatku The Battle of Jakku nie jest planowane na premierę gry, ale celem jest powołanie go do życia czym prędzej.
  • Zbliżająca się gra skupi się na oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen.
  • Produkcji nie nazwano Battlefront 3, ponieważ "Jest zarówno odmienna, jak i podobna w wielu aspektach. Zdecydowaliśmy się na reboot, zamiast stosowania tej nazwy".
  • Wybór bohaterów zależny od trybu gry. Dotychczas zapowiedzianymi postaciami są Boba Fett i Darth Vader. Kolejni zostaną ogłoszeni.
  • Tarcza widoczna w trailerze to jeden z wielu power-upów.
  • Będzie dużo swobody w dostosowaniu postaci do swoich upodobań.
  • Celem na konsolach jest 60 klatek na sekundę.
  • Będzie mnóstwo rzeczy do osiągnięcia, zebrania i odblokowania.

Piguła informacji jest potężna, dlatego dzielcie się w komentarzach opiniami i narastającym hype'em.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/04/17/star-wars-battlefront-gets-new-info-number-of-maps-frame-rate-heroes-customization-and-more/

 

Źródło: http://www.ppe.pl/news-35224-battlefront_z_mozliwoscia_przelaczania_sie_miedzy_fpp_i_tpp__dice_celuje_w_60_fps.html

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kupę filmików i przeczytałem parę tekstów, które przedstawiają pierwsze wrażenia po zobaczeniu faktycznego gameplayu i... Nie ma osoby, która by tego nie wychwalała. Gra wygląda ponoć świetnie, a to wszystko na PS4. Pokazywany tryb nazywał się "Walker Assault". Rebelianci atakowali jakiś bunkier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up 

 

Nie ma to jak nakręcać hype na gre o ,której jeszcze bardzo mało wiadomo . Nie zapominaj ze wydawcą tej gry jest EA a oni jak nikt inny potrafią spartolić pewniaka do hitowej produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę to co mówią inni ludzie, którzy grali w Pre-Alphe, czyli może być jeszcze lepiej.

 

"RUMOR: @EAStarWars Battlefront Will be Native 1080p 60 FPS on the @PlayStation 4

& 900p 60 FPS on the @Xbox One"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozyjemy zobaczymy.. przed premiera wiele gier mialo byc 1080@60fps ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, muszę przyznać, że trailer wywarł na mnie wrażenie   Ehh, gdyby tak gra wyglądała to moc byłaby z nami.  :)

Niestety ciężko mi uwierzyć, że jakość oprawy będzie chociaż zbliżona. I tak szacunek dla Dice  za napis na końcu trailera, że to nie jest gameplay. 

 Póki co najbardziej szkoda braku kampanii. Myślę, że większość by chętnie zagrała w singlową kampanię w uniwersum SW. Gra ma gigantyczny potencjał i jeżeli w jakiś brutalny sposób jej nie spartolą to jest duża szansa na hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan uniwersum Star Wars pokładam wielkie nadzieje w tym tytule. Jednakze boje się ,że pazerność koncernu Electronic Arts zespuje tą gre stosami DLC oraz podzieleniu gre na wersje standard i premium. Mapy z batali rodem z filmu też pewnie w osobnym DLC za pare dolarów. Zagranie Vaderem? 10 euro :) obym sie mylił. NIe poddaje się hype'owi i spokojnie wyczekuje na ten tytuł mając nadzieje ze moje obawy okażą się bezpodstawne dostaniemy grę godną tego wspaniałego swsiata Star Wars.

 

 

Cytuje swój post sprzed dwóch miesięcy. Nie chciałem prorokować ale sie stało. Wiadomo już ze SW:BF będzie można kupić w kilku edycjach via Battlefield. Oby to był tylko przedwczesny alarm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale przecież to było logiczne od samego początku. Jak ktoś myślał, że EA tanim kosztem nie wydoi takiej marki jak Star Wars, to chyba przez ostatnie kilka(naście?) żył na innym świecie.

Będzie od cholery dlc, edycji z bobrzym kałem, a na domiar złego, pewnie 90% funkcji będzie dodane w patchu po roku od premiery. Byliśmy, widzieliśmy, przeżyliśmy to już. EA to rak tej branży, ale sami go sobie wyhodowalismy, a ludzie go jeszcze ładnie karmią.

Dzisiaj ma być tanio, szybko i żeby klient kupił, reszta się nie liczy. Paru będzie fuczeć, a reszta grzecznie podkuli ogony i będzie płacić daninę.

Najlepsi są Ci ci to kupują najdroższe edycję, żeby "sprawdzić jak to wygląda". Genius...

Pytanie najważniejsze, jaka będzie sama gra. Ja wiem, że kupię dopiero po kilku rzetelnych reckach. Dzisiaj gier w premierę się już nie kupuje (poza paroma wyjątkami).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enjoy

 

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo. Ta walka w powietrzu <3 Ciekawe na jakiej zasadzie będzie można mykać z mieczem świetlnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balem się ale się nie zawiodłem jak na razie z tego gameplayu, troche się boję TPS i tego jak będzie ta kamera zwiększała przewage na mapie ale co tam 

 

SW <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak to śmiga na ps4 ale generalnie tyłka mi nie urwało , to prziepiękne uniwersum zasługuje na coś więcej niż skórkę do bf-a i "singiel" z botami . Wymiatacze i tak pewnie wrócą do głównej serii od Dice a tacy jak ja pograją kilka tygodni i wymienią, jeszcze pewnie Premium dojdzie z "ekskluzywnymi" misjami np. na Tattoine i niewiem płatnym Obi Wanem . Jak opadnie kurz po premierze kinowej to zobaczymy ile ludzi będzie na serwerach :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak to śmiga na ps4 ale generalnie tyłka mi nie urwało , to prziepiękne uniwersum zasługuje na coś więcej niż skórkę do bf-a i "singiel" z botami . Wymiatacze i tak pewnie wrócą do głównej serii od Dice a tacy jak ja pograją kilka tygodni i wymienią, jeszcze pewnie Premium dojdzie z "ekskluzywnymi" misjami np. na Tattoine i niewiem płatnym Obi Wanem . Jak opadnie kurz po premierze kinowej to zobaczymy ile ludzi będzie na serwerach :)

Wiecej niz sie spodziewasz. Do tej pory ludzie graja w poprzedniego battlefronta. 

Jesli uwazasz z to tylko skorka na bf no to mi przykro.

@down "a tak dojda w dlc" - no ale to przeciez EA wiec? Dojda to im zaplace, nie to nie. 

Battlefielda ( i CoDa ) nie dotykam, ale przy battlefroncie zaplace za season passa i rybka mi to.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko poprzedni to jednak troché się różnił , tutaj widać od razu Frostbite np. te słoneczne refleksy wyglądają identycznie w każdej grze na tym silniku więc tak dla mnie wygląda to bardzo podobnie do bf-a . Ogólnie i tak kupię ale szału nie ma imo plus za split screen z jakimś contentem , ale np brak klasycznych dog fightów w kosmosie beka ... a tak dojdą w dlc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko! Wiecie co? Nie lubię, nie gram w strzelanki, ale cholera... to Star Wars! Ja chcę wsiąść do Tie Fightera i pobiegać z mieczem świetlnym!

Mają mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grasz w strzelanki to marne szanse że pobierasz z tym mieczem , nie ma singla a w starym Battlefroncie najwięksi wymiatacze dostępywali tego zaszczytu ( za punktację zdaję się najlepszym włączał się ten motyw , coś jak w Codzie atomówka :) )

Juź widzę jak jakieś koty będą przejmować Vadera 10 razy z rzędu :)

Edit : ale w sumie to EA pewnie jakoś to uproszczą

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grasz w strzelanki to marne szanse że pobierasz z tym mieczem , nie ma singla a w starym Battlefroncie najwięksi wymiatacze dostępywali tego zaszczytu ( za punktację zdaję się najlepszym włączał się ten motyw , coś jak w Codzie atomówka :) )

Juź widzę jak jakieś koty będą przejmować Vadera 10 razy z rzędu :)

Edit : ale w sumie to EA pewnie jakoś to uproszczą

Toś mi wziął i popsuł zajawkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no przesadziłem muszą to jakoś zbalansować , ale w tych starszych bez dobrej punktacji można było pomażyć o zagraniu Vaderem . Zrobią jakieś losowanie czy coś może , może jakąś pulę na rundę ? Akurat na tych trybach się znają jak mało kto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że trochę liczę że na konferencji Sony dadzą otwarta betę do pobrania z tym Hothem w końcu mają dobre układy z EA , ale ze względu na wagę franczyzy chyba nie ma szans .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy "horde" mode.

 

 

Generalnie ku*wsko podoba mi sie UI.

Nie wiem, ale wyplywa z niej taka "filmowosc".

Tez macie takie odczucie?

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×