Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Popraw obrazek :).

 

Cale szczescie, juz sie balem ze projekt trafil do smietnika po tak dlugim okresie ciszy, jeden z tych fpsow w ktore warto zagrac bo nie sa przepakowane debilna akcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale martwi fakt, że tworzony jest już od dłuższego czasu i NIC z tego nie wychodzi. Wygląda to tak, jakby Ubi było niezadowolone z tego co stworzyło i faktycznie - wyrzuciło "Patriots" do kosza. Na jego miejsce tworzony jest zupełnie nowy tytuł z serii R6, który dedykowany jest zapewne na 2014/2015 rok i wyłącznie next-geny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dziką chęcią zobaczyłbym powrót prawdziwego, taktycznego R6 - tego z okolic "Rogue Spear", tego w którym planowanie akcji i potem obserwowanie(lub wzięcie samemu w niej udziału) jak plan się układa stanowiło 80% funu z gry. Kolejny polityczno-thrillerowy fps na szynach z duża ilością wybuchów mnie specjalnie nie podnieca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty chciałbyś powrotu do taktycznego R6... To było coś pięknego kiedy starałeś się zaplanować każdy szczegół :)
A teraz coś czuję, że powoli dostaniemy nowego CODA w otoczce R6.. obym się mylił..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwariowałem ze szczęścia! Przez ten gameplay mam ochotę odkurzyć starego S.W.A.T. 4 :P

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na to liczyłem...ostatecznie ludzie i tak nie będą bawić sie mechanika a jedy ie latać na fragi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

lol przegapiłem gdzieś tą gre, tam ma być taka destrukcja otoczenia jak na filmiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak, to będzie ciekawa alternatywa do innej gry o policjantach i zlodziejach (dodatek do bf4) czyli hardline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay ze wczorajszego pokazu R6

 

 

 

 

zabity :woot:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nowemu BF grzecznie podziękuje i czekam na premierę Rainbow Six. Jak ktoś ma zgraną ekipę i lubi taktyczne podejście to to jest pozycją obowiązkową. Dla mnie największe (pozytywne) zaskoczenie na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

looks too smooth, better lock it at 30fps to keep the "cinematic experience"

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście "cinematik eksperiens" to ściema dla młodych pelikanów, ale na gierkę czekam. Lubię taktyczne co-opy fps, a tu się zapowiada solidny wygrzew. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic dziwnego - zaplanowana jakiś czas temu na 24.9 beta nie nastawiała optymistycznie na premierę 16.10...

 

Dokładnie, wtedy BETA była by dla samego faktu, ale nie w celu wyeliminowania błędów przed premierą :P

 

BTW: Będę ciurał w betę jak szalony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i-T8RGwT7.jpg

 

Jak uzyskać GWARANTOWANY dostęp do zamkniętej bety Tom Clancy's Rainbow Six: Siege?

 

1. Wchodzimy na stronę:

Przepisujemy cyferki z obrazka i klikamy "GET A CODE"

 

2. Po wygenerowaniu kodu wchodzimy na stronę:

Logujemy się na swoje konto Uplay, wybieramy platformę (PS4, XBOX ONE, PC) i podajemy wcześniej uzyskany KOD.

KOD gwarantuje nam dostęp do BETY która startuje 24-09-2015.

 

Po zakończeniu rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail ze swoim statusem. Wymagane jest aktywne konto Uplay.
Faza Zamkniętej Bety jest ograniczona w czasie, dostęp do tej wersji mają tylko wybrani gracze.

Edytowane przez BulletPOL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe co z tego wyjdzie i czy samotny wilk bedzie miał jakiekowliek szanse :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@2UP Dzięki za info.

 

Po pierwszych zapowiedziach byłem bardzo nakręcony na ten tytuł, jednak im więcej gameplayu widzę tym coraz bardziej mi się to nie podoba. Te rozstawiane przeszkody, kolczatki. Dla mnie psują klimat. Fajnie, że będę mógł przekonać się na własnej skórze jak to wygląda w praktyce. A obaw co do tego tytułu mam wiele. Już widzę te chordy graczy kryjące się w każdym rogu i czekające tylko aż ktoś wejdzie im pod celownik.

Edytowane przez Kogut1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem mail'a informującego mnie o tym,że będe "jednym z niewielu" którzy będą mogli pobrać betę 21 Września.Wiadomo może co ma byc w tej becie?

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż zapisałem się normalnie, to kilka minut temu użyłem także sposób podany przez @BulletPOL

Zaraz potem przyszedł mail potwierdzającego dostęp do bety.

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×