Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wysłałem. Ja do tego stopnia preferuje grę bez spiny, że w większości przypadków wybieram gre swobodną z idiotami co do swoich strzelają, niż rankedy z wiecznie ujadającymi :D

Dziś mnie również może być, albo dość późno. Jakoś się złapiemy.

Edytowane przez Goldie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko my też własnie cały czas sobie swobodne ogrywaliśmy, ostatnio przerzuciliśmy się na Rankedy i gramy sobie bez spiny, głównie dlatego że mniej tam wariatów samobójców strzelających do swoich :) Jak będę to wyślę zaproszenie i pogramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Ozim Ozim, a my to kiedy się w końcu usłyszymy co?:D odkąd zagrałem w FUT to RB6 nie odpaliłem haha, ale dzisiaj wracam do tej gry nie ma bata :D także szykuj się na imprezke z "zebrą" :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekam, czekam i nie mogę się doczekać :D już tęsknie za zebrą :D My codziennie prawie Grassek łupiemy, także zapraszam skopiemy komuś tyłki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo i to ja rozumiem :D dzisiaj mam nadzieję, że technik z Vectry szybko się upora z montażem i będzie hulać i śmigać :) Wieczorkiem będe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś to może mnie nie być, bo do Kobitki jadę i wrócę wieczorem także chyba od razu siusiu paciorek i spać :D W środę będę na pewno coś grał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam nadzieję, że ten patch naprawdę poprawi nie tyle co rozgrywkę, a przede wszystkim matchmaking, bo to jest paranoja... Mnie nooba łączy z tak mniej więcej z 1 gold, 2 srebra, 2 brązy. Pare razy trafiła się ta najwyższa ranga...

 

A drugą rzeczą jest wychodzenie z gry. Dziś na 10 meczy w całej 5 ukończyłem jeden w całości. Kara za wychodzenie jest moim zdaniem zbyt mała. Byłoby 20 minut to każdy by przemyślał czy chce wyjść.. Miałem nadzieję, że będzie różnica w rankedach, a zwykłych meczach, ale wychodzi na to, że jedyną różnicą jest to, że gra się więcej rund..

 

Gdyby ktoś szukał chętnego do gry to chętnie zagram, bo normalnie "szlag" mnie trafia grając z randomami..

Są to 2 najpoważniejsze zarzuty na grę, która wypadła w moich oczach i tak bardzo dobrze ;)

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zmiany raczej na plus, choć martwi mnie wzmocnienie tarczy Montagne po bokach. Byleby nie spier... znowu kodu sieciowego i matchmakingu, bo żadne pierdoły jak breloczki i DLC nie uratują tego tytułu, a już stał nad przepaścią.  Już nawet nie wspomnę o wersji PC... 

 

PS: Do 20tej mam czas coś ugrać

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JacaC8 napisał:

Zmiany raczej na plus, choć martwi mnie wzmocnienie tarczy Montagne po bokach. Byleby nie spier... znowu kodu sieciowego i matchmakingu, bo żadne pierdoły jak breloczki i DLC nie uratują tego tytułu, a już stał nad przepaścią.  Już nawet nie wspomnę o wersji PC... 

 

PS: Do 20tej mam czas coś ugrać

Stał nad przepaścią ? co masz na myśli ? bo ja nie zauważyłem czegoś takiego. Gra się bardzo dobrze, jedyny minus to matchmaking i tyle. Tylko nie rozumiem np kwestii takiej, że dodają tą nową postać z osłoną na broni, tak jak wspomniałeś wzmacniają tarcze Montagne, a zabierają Frostowi C4... no jak tak dalej pójdzie to każdy będzie chciał biegać z tarczą. Zresztą.....nie ma co gdybać i narzekać. Gra i tak jest wyborna i zobaczymy jak będzie się grać po patchu. Mam nadzieję, że nie spierdzielą sprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Frost moim zdaniem dobra zmiana. Tylko nią mam 15h i statystyki wyraźnie lepsze od innych operatorów. Obawiałem się, że zmniejszenie zasięgu Super90 będzie bardziej odczuwalne. Teraz może w końcu trafię się mecze bez niej. Ja to ubolewam nad granatami Thermite'a, mojego ulubionego operatora.

Co do gry to nie ma co ukrywać, że wyszła dla Ubisoftu niechcący, nawet pakując cały marketing na The Division. Jest jak jest, słabo widzę znaczne poprawy, bo to wymagałoby poważnego babrania się w kodzie.

Kto tam chce pograć to wysyłajcie zaproszenia, jak jestem online można śmiało pisać nawet jak gram w coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, Grassek napisał:

Stał nad przepaścią ? co masz na myśli ? bo ja nie zauważyłem czegoś takiego. Gra się bardzo dobrze, jedyny minus to matchmaking i tyle. Tylko nie rozumiem np kwestii takiej, że dodają tą nową postać z osłoną na broni, tak jak wspomniałeś wzmacniają tarcze Montagne, a zabierają Frostowi C4... no jak tak dalej pójdzie to każdy będzie chciał biegać z tarczą. Zresztą.....nie ma co gdybać i narzekać. Gra i tak jest wyborna i zobaczymy jak będzie się grać po patchu. Mam nadzieję, że nie spierdzielą sprawy :)

Na początku gra przypominała jakby była jeszcze w fazie bety, gdzie podczas owej fazy gra lepiej chodziła - mniejszy ping i lepiej rejestrowane trafienia. Był okres, że ciężko było coś ugrać czy w ogóle chociaż pograć, bo notorycznie ładowanie rundy zwieszało się. Na PC jest duży lament na cheaterów. Gra (przynajmniej na konsoli) od ostatniego patcha jakoś  funkcjonuje.

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu musze się z Tobą zgodzić, że matchmaking kulał i często długo szukało. Z resztą trudno jest mi się zgodzić, bo ani razu odkąd gram, a mam 58lvl nie doświadczyłem na sobie wysokiego pingu czy sytuacji gdzie strzelałem w kogoś, a ten nie padał itp itd... Ok przyznam, że kilka razy były lagi że postać cofało itp ale to było zazwyczaj jak gra się razem w drużynie z większą ilością znajomych. Podobnnie jest/było w COD. Nie wiem, może miałem dobry internet osiedlowy, bo od wczoraj przesiadłem się na Vectre i zobaczymy jak to będzie. Póki co wczoraj zagrałem tylko jeden mecz, ale bardzo szybko znalazło mi przeciwników, więc może coś naprawili. Gra na PS4 nie robi przecież jakiś większych problemów, by użyć stwierdzenia, że była nad przepaścią. Wręcz przeciwnie, spotykam się z zachwytami nad grą i w dużej mierze z dobrymi opiniami o tym produkcie. Wiadomo... nie jest grą bez wad.

CO do wersji na PC to również słyszałem o cheaterach, ale cóż... tak to już jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to sie porobiło ?? Też macie wrażenie, ze gra sie zrobila mega cukierkowa ? Chodzi mi o kolory, wssystko takie kolorowe i kazda mapka wyglada jakby sie przy zachodzie slonca gralo... tezto widzicie ? Patch cos wniosl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wprowadziła dzisiejsza aktualizacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gracie dziś po meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldie jak chcesz pograć to pozapraszaj nas do znajomych, bo przez forum to ciężko się będzie na grę zgadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyśle Ci później zaproszenie. Kilka osób od Ozima dodałem, tylko ostatnio ciężko z czasem było i nie było jak pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ! Dzisiaj  wieczorem coś powinniśmy pogrywać, jak będziesz to się załapiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zapraszam do gry narazie 13lvl zaczynam chyba coś ogarniać ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Raf_Raf_Raf_86 jak coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie długi weekend już zaraz ! :) preferujecie coś przynołlajfić rozumiem ?:)

Łapcie topkę co by się pozytywnie nakręcić na granie:D
 

 

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja standardowo późnym wieczorem planuje być, mimo że długi weekend mnie nie obowiązuje :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grassek napisał:

Panowie długi weekend już zaraz ! :) preferujecie coś przynołlajfić rozumiem ?:)

Łapcie topkę co by się pozytywnie nakręcić na granie:D
 

 

Grassek czemu nie mówiłeś że mnie nagrywasz :D haha 

Ja dziś będę także można coś pograć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam pytanie. Warto kupić nową sztukę czy używaną? 

Jest jakiś season pass lub online pass?

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×