Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwa BETA rozpoczyna się 24! Natomiast w/g maila który dostaliście (ja też :P) 21 odbędzie się TEST techniczny :P (WTF??)

 

Wchodzimy w odnośnik z tego maila, akceptujemy klauzulę poufności,  logujemy się na konto i dostajemy takie info:

 

"Dziękujemy za rejestrację. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcją jak otrzymać dostęp do Testu Technicznego, który rozpocznie się 21 września" ;)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie wymyślili betę bety :D 

ja już kluczyk na 21. dostałem i zaraz planuję pobrać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie wymyślili betę bety :biggrin:

ja już kluczyk na 21. dostałem i zaraz planuję pobrać ;p

 

Pobrać hahahaa ;)

 

Z linka z maila logujesz się i "gwarantujesz dostęp do test technicznego(??)" i CZEKASZ na maila z instrukcją jak pobrać :P Słowo CZEKASZ słowo klucz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrać hahahaa ;)

 

Z linka z maila logujesz się i "gwarantujesz dostęp do test technicznego(??)" i CZEKASZ na maila z instrukcją jak pobrać :P Słowo CZEKASZ słowo klucz :P

 

 

no mam klucz już :) 2 meile w sumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam klucz już :) 2 meile w sumie

 

No to ja tam tego maila z kluczem PSN jeszcze nie dostałem :P (choć mail o teście z 21 mam :P)... zarejestrowałem się do tego testu na 21 i teraz czekam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdżcie sobie na stronę miastogier.pl załóżcie konto i możecie dostać Betę, Ja założyłem, wygenerowąłem kod i po paru minutach miałem już emaila na skrzynce że dostanę dostep do zamkniętej bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi takie dobre. Przyslało zaproszenie do tych całych testów technicznych, chociaż nigdzie się nie rejestrowałem. No ale, co by złego o Ubisofcie nie pisać, to prawie każda ich produkcja z nastawieniem na online, dostaje betę lub demo do zabawy*...

*oczywiście wiem, że to także korzyść dla dewelopera, bo sobie za free przetestuje grę i infrastrukturę sieciową...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha i kod poszedł się je.... :P

 

Wchodzę wczoraj na PSN wpisuję kodzik do pobrania wyskakuje R^ Beta daję pobierz bach!! Błąd PSN....

 

I co ?? w pobranych nie mam ani w bibliotece :P A 2 raz kod już nie wchodzi, bo przecież został wykorzystany ;) :P LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinno bo @DigitalMan wpisywał wczoraj, gdy PSS miał bliżej nieokreślone problemy ze stabilnością i sypał błędami

Ja dziś wpisałem i wszysto działało poprawnie - pobiera 7GB plik z grą + update

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie ma żadnego klucza. Tylko tego maila, że bankowo się dostanę do bety. Nie mam tam żadnej podanej daty lub, że to jest Beta Techniczna.

Pewnie należę do większości i do Technicznej bety się nie załapałem. Trzeba będzie czekać na tą zamkniętą :-P

f8c978bec7b7177c6a90d248ce5502cd.jpg

Bo to masz "zwykłą" Betę, która startuje 24...

Zwykła beta... bleeee... :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to masz "zwykłą" Betę, która startuje 24...

@up - nie wiem jak to inaczej nazwać, może Beta dla plebsu ;) która startuje 24 września. Szlachta dostąpi zaszczytu przetestowania gry od jutra - o ile PSN pozwoli ;)

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sobie tutorial obejrzeć, wybrać wojaka i scustomizować broń ;)

Oj, będzie festiwal mikropłatności i P2W...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś kodzik do bety? Zgłosiłem 3 konta i na żadne nie dostałem wcześniejszego dostępu :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez poprosze jakas dobra duszyczke o podarowanie kodu jesli ma wiecej na zbyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również ponieważ mi też nic nie przyszli i jeśli byłby ktoś tak miły to proszę podesłać na pw . Z góry dzięki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety na maila też jeszcze nic nie dostałem. Co więcej niby mam potwierdzenie, że jestem zarejestrowany do bety, ale na maila takiego potwierdzenia też nie dostałem. Jak ktoś ma wolny kod do pobrania z PSN to poproszę o podesłanie na PW. Z Góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 15:00 GMT...

Ps. Już działają...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają gorzej niż psn xd albo matchmaking jest zepsuty. Na 20 prób połączyło mnie w 1 mecz gdzie zaraz po wybraniu postaci wyrzuciło błąd :) I tak jest lepiej niż z Evolve hehe

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają gorzej niż psn xd albo matchmaking jest zepsuty. Na 20 prób połączyło mnie w 1 mecz gdzie zaraz po wybraniu postaci wyrzuciło błąd :) I tak jest lepiej niż z Evolve hehe

 

Widzę że dużo nie stracę z tej bety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat wszystko działa ok. Żadnych problemów nie zauważyłem. Jedynie wyszukiwanie graczy czasami się przedłuża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×