Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Misiek7 napisał:

Ktoś się orientuje czy można sprawdzić kto głosuje nad wyrzuceniem danego zawodnika z meczu ??

 

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mesutOzim żyjesz po integracji :1_grinning: !  niezmiernie mnie to cieszy, że się nie zachlałeś haha :)   Trzeba coś pograć w tym tygodniu. Myślę, że najprędzej od piątku, choć w tygodniu może też się złapiemy na jakiś szybki szpil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymany fason był, na spokoju. Ja coś dzisiaj mogę około 19 chyba że dogrywka w meczu będzie :1_grinning: Po meczu tym o 21 mi się ciężko już zebrać na granie :)

Edytowane przez mesutOzim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu też już odpuściłem granie do późna, bo rano jest porażka wstać do pracy. Ale koło 19,00 jak najbardziej jak mi synek na to pozwoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super, złapiemy się na konsoli bo już trochę na głodzie człowiek jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak zwłaszcza, że w weekend nic nie graliśmy. Chyba nikt z naszych nie grał jak się nie mylę :) Do usłyszenia ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek mam dobrze szło ;-)

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje moderatorowi za posprzątanie tego łajna.

 

Ja dziś po meczu jestem jak coś. Ale formę z piątku będzie ciężko podtrzymać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko uda nam się wygrać Euro 2016 to zostaną wprowadzeni nowi operatorzy !


Milik - zawodnik, który gra bez celownika (bez hejtu, z szacunkiem do Arka). Któryś strzał i tak wejdzie.
Pazdan - 300% armor, gra bez czapki, blokuje wszystkie kule które idą w jego stronę, nie można przejść korytarzem, na którym
stoi gracz.
Fabiański - jednym kliknięciem wyjmuje okna.
Lewandowski - cały czas go przewracają, ale nie można go ubić "ostatecznie".
Błaszczykowski - tak czy inaczej on oddaje ostatni strzał w rundzie.
Krychowiak - biega wolno, ale widzi wszystko dookoła niego w promieniu 10 metrów.
Grosicki - najszybsza postać w grze, biega z ciężkim karabinem szturmowym.
Piszczek - może grać zarówno w obronie, jak i w ataku.
Nawałka - widzi wszystkie kamery jednocześnie, automatycznie wskazuje przeciwników swoim podopiecznym.
Wawrzyniak - i tak nikt nim nie zagra, bo jest słaby.

Nie moje info, ale jak najbardziej potwierdzone :4_joy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre dobre to:) ale przeczytałem już po czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie coś Panowie czy czekacie na mnie ?:) :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy czekamy :) Zawsze miejsce jest dla Ciebie u nas :1_grinning: Udanego urlopu Panie ! :) 

 

Mike wywołał ciekawy temat, gramy coś dzisiaj Panowie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy można zmienić strzał na R1 i celowanie na L1??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w systemie Playstation.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon 3 nadchodzi już 2 sierpnia(dla posiadaczy Season Pass nowi operatorzy jednostki BOPE dostępni 7 dni wcześniej) (por. Batalhão de Operações Policiais Especiais)

Jednostka ta specjalizuje się min.

- Uwalnianiu zakładników,

- Zadaniach specjalnych na bagnistych lub górskich terenach, takie jak zwiad, planowanie i infiltracja (a więc nie do końca jesteśmy przekonani, że nowa mapa będzie usytuowana w Faveli, chociaż z drugiej strony, wydaje się nam, że będzie to teren Faveli na pograniczu jakiegoś strategicznego posterunku Policji, który wesprze jednostka BOPE *patrz podpunkt niżej*)

- Wspieranie policji

- "Shoot to kill" w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia

PRZYPOMINAMY!

Zgodnie z nowym założeniem Sezonów, przy każdym kolejnym sezonie zostanie przeprowadzony częściowy reset rang.
Oto opis nowych operatorów, przetłumaczony na język polski

(AMATORSKO, PRZEZ ADMINISTRACJĘ)

„Caveira (Czaszka) to defensywny operator jednostki BOPE. Posiada umiejętność „Silent Step” (cichy krok – zapewne chodzi o skradanie się bezszelestnie), potrafi dzięki niemu zakraść się do wrogów, ogłuszyć ich oraz przesłuchać a następnie ujawnić lokalizację pozostałych czlonków drużyny przeciwnika. Jej arsenał to M12 (włoski pistolet maszynowy) i Spas-15 dla zestawienia broni podstawowej, PRB92 jako broń poboczna i C4 z drutami kolczastymi”

„Capitão (Kapitan) jest atakującym operatorem BOPE. Wyposażony jest w taktyczną kuszę, która potrafi wystrzeliwać duszące bełty spalające tlen w danym promieniu wybuchu jak również mikro granaty dymne, które skutecznie zamaskują pozycje oraz poruszanie się członków zespołu. Ponadto posiadać będzie RKM M249 oraz mini karabin maszynowy Para-308, jako broń poboczna posłuży mu PRB92. Ponadto będzie posiadać granaty odłamkowe oraz ogłuszające”

 

Powyższe źródło pochodzi z fanpage Rainbow Six Siege: Polska

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grassek napisał:

Sezon 3 nadchodzi już 2 sierpnia(dla posiadaczy Season Pass nowi operatorzy jednostki BOPE dostępni 7 dni wcześniej) (por. Batalhão de Operações Policiais Especiais)

 

Jest raczej tak, że dla SP 2 sierpnia.

Mapa pewnie w klimacie Faveli.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Czyli dla tych, którzy nie posiadają season pass'a, nowi operatorzy będą dostępni 9.08.  #poszkodowany

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to jest dobre ! ależ to jest świetne ! pełna profeska. Hymn R6 jak nic :)
 Mega kozackie. Wiem, że stare ale pierwsze słysze :)

 

 

Edytowane przez Grassek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższym czasie jak gra staniała i trochę patchy wyszło opłaca się już kupić ? nie ma problemu z połączeniem  jakie miało miejsce na początku premiery?? itp itd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery już raczej nigdy nie będą mocną stroną gry. Zwłaszcza w weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 30.07.2016 o 09:07, Aborygen napisał:

Witam po dłuższym czasie jak gra staniała i trochę patchy wyszło opłaca się już kupić ? nie ma problemu z połączeniem  jakie miało miejsce na początku premiery?? itp itd 

Od premiery wiele się zmieniło na +.  Czasem zdarzy się wylecieć z meczu, ale to nie zdarza się zbyt często :) Nie zastanawiaj się, bierz bo warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wróciłem do domku ze swoją wersją używką niedługo odpalam i do premiery bf1 będę grał w grę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Aborygen napisał:

No właśnie wróciłem do domku ze swoją wersją używką niedługo odpalam i do premiery bf1 będę grał w grę;)

Jeśli masz zamiar grać w r6 tylko do premiery bf1 to chyba nawet nie ma sensu :) to nie cod czy bf gdzie laik może być mvp w pierwszym meczu :) Tu potrzeba sporo czasu żeby ogarnąć podstawy i sporo więcej czasu żeby nauczyć się grać :)   choć nie zdziw się, że gra przyciągnie Cię na dłużej niż się spodziewasz, no chyba że zrazisz się do niej już na starcie, co nie jest trudne jeśli gra się tylko samemu swobodne.

Będziesz miał jakieś pytania związane z grą to pytaj :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panie grassek w rainbowy to ja sie nagrałem jeszcze na PC, siege tylko dlatego nie kupiłem bo miał problemy na początku, co do bf1 to tylko taka odskocznia bo nie wiąże jakoś grania w bf non stop bardziej chodziło mi o inny tryb grania ;) tutaj mam  poważnie podejście bo sama gra jest realistyczna w tym stopniu ze najlepiej oddaje walkę. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się mają wcześniejsze wersje do Siege, bo nie grałem. Jeśli mają się podobnie no to spoko, będziesz miał łatwiej. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×