Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

23 godzin temu, Aborygen napisał:

No właśnie wróciłem do domku ze swoją wersją używką niedługo odpalam i do premiery bf1 będę grał w grę;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=b0HF8M5UKdA

Edytowane przez mike1422
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywał ktoś gre na pc? Chce kupić tylko nie wiem na jaką platformę.. Jak z ilością graczy na ps4 i pc? Gdzie mniej bugów itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC bym odradzał zakup. Pełno cheatów... na forum raz po raz widzę temat odnośnie osób oszukujących. Jeśli chcesz mieć spokój z takimi osobami polecam Ci grę na Ps4. Nie jest już tak droga (używka w okolicach 100zł, a jest/była przecena dla plusowiczów do 93zł). Tak jak Grasek pisał wcześniej wiele rzeczy zmieniło się na + i jeszcze pewnie wiele poprawią. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest przemega ostatnio ogrywam zaległości ale lubie wieczorem odpalić sobie z 3 mecze . Jeden z najlepszych fps według mnie 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasrany siur ;) przestrzegam, teamkiller Clemens205488

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez osrto wkrecilem sie r6 i moge polecic kazdemu. Mogli by tylko poprawic blad z dziwnie powykrzywianymi nogami. Jak cos moj psn id walus_87 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem takiego błędu. Walanij ss jak coś :-)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem R6 :) .Wczoraj pograłem trochę - jest mega. Na razie obczajam mechanikę i mapki. SP się opłąca ? Koszt zakupu operatorów jest dość wysoki (25000) a za mecz jak na razie dostaję  90-200 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Twinskillers napisał:

Dostałem R6 :) .Wczoraj pograłem trochę - jest mega. Na razie obczajam mechanikę i mapki. SP się opłąca ? Koszt zakupu operatorów jest dość wysoki (25000) a za mecz jak na razie dostaję  90-200 .

 

Season pass nie wiem jak podstawowi ale nowych operatorow z dlc masz za darmo, i dostep do nich masz tydzien przed wszystkimi ;) A co do gry to masz racje - mega. Gram od premiery i sie nie nudzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season Pass jest nieopłacalny. Jedyne co dostajesz to wcześniejszy dostęp do kilku operatorów (tych po 25k, jest ich na razie sześciu i ma dojść jeszcze chyba ze dwóch), jakieś małe bonusy do expa i kilka skinów. Operatorzy z podstawki kosztują od 500 do 2000.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak można zdobyć te boosty do zarabianych kredytów? Ostatnio jakiś jeden dostałem nie wiem skąd i teraz się zastanawiam czy można je kupić tylko za prawdziwą kasę, a tamten to jakiś bonus czy jednak za granie od czasu do czasu też lecą na jakichś zasadach. W R6 zacząłem grać jakiś miesiąc temu i zbieranie na tych operatorów z DLC to mordęga przy ograniczonym czasie na grę.

 

A sama gra to mistrzostwo, jeden z dwóch powodów dla których po ponad półrocznej przerwie wróciłem do PS4 i nie zawiodłem się ani trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, fryz napisał:

A jak można zdobyć te boosty do zarabianych kredytów? Ostatnio jakiś jeden dostałem nie wiem skąd i teraz się zastanawiam czy można je kupić tylko za prawdziwą kasę, a tamten to jakiś bonus czy jednak za granie od czasu do czasu też lecą na jakichś zasadach. W R6 zacząłem grać jakiś miesiąc temu i zbieranie na tych operatorów z DLC to mordęga przy ograniczonym czasie na grę.

 

A sama gra to mistrzostwo, jeden z dwóch powodów dla których po ponad półrocznej przerwie wróciłem do PS4 i nie zawiodłem się ani trochę.

Od czasu do czasu Ci Ubi prezent zrobi w postaci boosta jednodniowego za np. przerwy techniczne z ich strony itp itd jak to miało miejsce. Nie ma żadnych boostów za granie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kuma0033 napisał:

Siema jest ktos chetny do gry? 

Podbijam pytanie, gram od nie dawna, także jak ktoś ma ochotę na granie bez spiny to zapraszam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 14 listopada można pograć za darmo, wystarczy ściągnąć grę z PS Store. PS+ nie jest wymagany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jeszcze coś ugrać w tej grze nowemu? Czy jak w Division zostały same prosy i frustacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Division a R6 to kompletnie dwie zupełnie inne gry. Tu wchodzisz i grasz, praktycznie żadnego grindowania.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobralem w ramach darmowego weekendu

pierwsze odpalenie disnonnect, zignorowalem i sie polaczylo.

 

Odpalilem te misje z samouczka, i cos mi nie lezalo, to chyba nie moj klimat. Gra poleciala z dysku.

 

Zaznaczam nie oceniam samej gry a li tylko stwierdzam fakt  ze mi nie podeszla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Takowa sprawa mam R6 na płycie ale teraz jest ciekawa promocja i chetnie wezme wersje cyfrową .  Stąd moje pytanie czy grę będe musiał ściagać w całości na dysk czy jednak skorzysta z wersji płytowej   ??? miał ktoś z tym jakiś doświadczenia ?? i Czy pojawiały sie jakiś problemy z opratorami , nie odblokowani czy cos podobnego !!


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy tak zrobił. Wygląda to tak: ściągasz całość, wszystko zostaje tak jak było.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałem się tutaj dopytać jak wygląda sytuacja z ilością ludzi grających w RSS. Czy w ten rok od premiery liczba ludzi online znacząco spadła, czy znalezienie meczu to nadal kwestia małej ilości czasu? Zastanawiam się nad kupnem, szczególnie, że gra chodzi mega tanio (w komputroniku za 70zł), ale mam obawy co do małej ilości grających. Dodatkowo czy gra bez ekipy daję w ogóle satysfakcję i da się coś ugrać z randomami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra znacznie więcej osób i cały czas dochodzą nowi gracze. W chwili obecnej matchmaking działa perfekcyjnie, w porównaniu do przeszłości, gdzie czekało się czasem 2-3 minuty, teraz 10 sekund albo mniej. Ja gram od premiery i gra zmieniła się na plus o 180 stopni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny do wspólnego grania bez spinki to ja jestem mój psn:sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×