Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Patricko

PS4 Rainbow Six: Siege

559 postów w tym temacie

Jestem nowym graczem ale zauważyłem że celownik lekko płyta jak dam gałką w bok to normalne? Czy może trza coś pogrzebać w opcjach?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jestem nowym graczem ale zauważyłem że celownik lekko pływa jak dam gałką w bok to normalne? Czy może trza coś pogrzebać w opcjach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, cezar19826 napisał:

Jestem nowym graczem ale zauważyłem że celownik lekko płyta jak dam gałką w bok to normalne? Czy może trza coś pogrzebać w opcjach?

Wyreguluj w opcjach ustawienia martwej strefy analogów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć! Wie ktoś może czy jak kupię Rainbow Six: Siege Gold Edition z season passem na rok pierwszy to czy będzie on jeszcze aktywny?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 1.02.2017 o 14:04, katall_96 napisał:

Cześć! Wie ktoś może czy jak kupię Rainbow Six: Siege Gold Edition z season passem na rok pierwszy to czy będzie on jeszcze aktywny?

Wydaje mi się że dostaniesz jedynie bohaterów z tych 4 sezonów i jakieś tam pierdoły. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam , jestem nowym posiadaczem ps4 i stwierdziłem ze sprawdzę  Rainbow six na konsoli bo na PC już mam ograne , pierwsze uruchomie i pierwsze problemy. Miałem nat2 ograniczone , po paru godzinach doszedłem i naprawiłem teraz jest nat2 otwarte ale problem dalej jest. Gra ogólnie się włącza wszystko niby Ok ale jak kliknę w "operacje" to wyskakuje błąd "obecnie niedostępne" i tak na wszystko co kliknę , szukałem wszędzie problemu nawet do ubi napisałem ale zanim oni mi odpiszą ... może ktoś miał podobny problem . Inne gry działają bez problemu na multi . Pozdrawiam :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Tez tak mialem. Gra nie pobrala sie do konca. Zobacz w informacjach ile sie pobrało. Bo wystarczy 9gb zeby uruchomic ale zeby grac trzeba pobrac wszystko.

Edytowane przez wolly89
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam, mam wszystkich podstawowych operatorów + Blackbeard'a. W ataku najczęściej gram Blitzem, a w obronie Smoke'm. Kogo warto jeszcze kupić z dodatkowych operatorów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godzin temu, radkos77 napisał:

witam, mam wszystkich podstawowych operatorów + Blackbeard'a. W ataku najczęściej gram Blitzem, a w obronie Smoke'm. Kogo warto jeszcze kupić z dodatkowych operatorów?

Zależy od stylu gry. Ja bym szedł w prędkość czyli:

Capitao, Hibana

Caveira

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.