Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Działa normalnie u mnie tak samo. Jeszce nic nie wybuchło :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje wbić trofke która się dostaje za zabicie wroga ładunkiem wywazajacym. Jakieś pomysły? Da się na to zrobić jakaś ustawkę albo coś ? Liczę na jakieś pomysły bo moje chyba się już wykończyły, pozostało szczęście

 

Tylko napisałem i już wpadła :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rb6 już załatane i można bezpiecznie pobierać? Słyszałem, że tamte problemy z psującymi się dyskami i psuciem działania systemu dotyczyły zwłaszcza PS4 Pro a ja właśnie pobieram na prosiaka...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był chętny jest obecnie do zrobienia całkiem ładna przywieszka, wystarczy wygrac pare gier w 5 osobowej drużynie. Brakuje nam obecnie 2 osób więc jakby ktoś był chętny to dzisiaj od 19 będziemy grać. PSNID: Massinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jestem nwoym użytkownikiem PS4. Myślałem o kupnie Rainbow Six: Siege. Pytanie, czy ta gra jest nadal popularna i w nie zanosi się żeby w najbliższym czasie przestała być ? Nie chciałbym wydać pieniędzy na coś co nie będę mógł niedługo grać. Druga sprawa, którą wersję powinienem kupić żeby móc cieszyć się graniem ? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak :) Nie zanosi się aby ta gra straciła na popularności - znajomi grają cały czas - graczy jest masa (na mecz czeka się do kilkunastu sekund). Nie wiem jakie wersje są teraz dostępne, ale nawet gdybyś kupił podstawową to byłbyś zadowolony (samą grą idzie odblokować wszystkich operatorów - tylko wiadomo zajmie to trochę czasu.

 

Patrząc na te wersję, moim zdaniem najlepiej byłoby zakupić wersję podstawową (teraz  w promocji) i jak gra Ci się spodoba to season passa na sezon 3.

 

W wersji za 200zł dostaniesz tam 600kredytów i 10 pakietów z operacji Outbreak (same skiny itp) więc nie wiem czy jest to opłacalne.

 

Jest tez wersja Gold za ~320zł, która zawiera wersję za 200zł + season pass.

 

Jak dla mnie bierz podstawkę i ewentualnie season pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięk!! sądziłem, ze wersje rozszerzone gry dają nowe mapy i tryby i kupując podstawową wersję nie będe miał z kim grać, bo stare się przejadły. 

 

Edytowane przez jakubisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, jak wygląda sprawa z serwerami ? Są jakieś dedykowane dla nowicjuszy ? Gra już sporo czasu funkcjonuje i pewnie bez doświadczenia nie będę miał szans zaistnieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy są dostępne dla wszystkich.

Operatorzy są w wersji podstawowej do odblokowania czyli farm fest :) Grając zarabiasz kredyty - mozesz kupować operatorów oraz skiny itp.

Season pass daje Ci operatorów na tydzień przed zwykłymi użytkownikami i nie musisz ich odblokowywać np. Ja mając przepustkę dostaję 2 operatorów 1ego, a zwykli mogą ich odblokować dopiero 7ego za walutę w grze (przeważnie 25tyś).

 

Serwery działają bardzo dobrze, rzadko miałem problem od dłuższego czasu gry.  grze są 3 tryby.

1) Terohunt - możesz sam lub wraz z innymi atakujesz lub bronisz przeciwko AI.

2) Casual - gra 5vs5 bez punktów - tutaj zdobędziesz doświadczenie, nauka gry itp

3) Ranked - 5vs - gra na punkty za, które dostajesz rangi :)

 

Tak to mniej więcej się miewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We've encountered an error while processing your order. Please try again later.

 

 

  Od wczoraj pojwia mi się taki komunikat w trakcie zakupów na psstore. Komunikat wyskakuje po podaniu kodu sms po opłacie. 

Ktoś się spotkał z takim problemem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyjaśni laikowi o co chodzi z tymi wersjami gier (starter, standard, advanced, gold) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×