Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

kurde nie rozumiem jak można na niecały tydzien przed premierą strzelić takiego samobója, EA wydała Battlefront i cały świat gra i nie ma problemów z serwerami, bitwy po 40 graczy i wszystko śmiga, tutaj jest 5 na 5 i 3 mapy wielkości kibla i nie działa. Ubisift niestety jest z tych wielkich wydawców największym amatorem, wydaje nieskończone gry z fatalną optymalizacją ... a właśnie pytanko do tych co grali, bo ja nie miałem jeszcze okazji

 

czy Rainbow śmiga w 60fpsach??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisyf - jeśli ktoś od czasów ASSasyna Unity kupuje ich preordery, liczy, że gra wyjdzie dopracowana, wierzy w ich obietnice o dopracowanej grze - współczuję. Ta nie działająca beta na tydzień przed premierą gry jest kolejnym dowodem, że ich produkty to pole minowe i ewentualnie można kupić/zagrać MIESIĄCE po premierze, tonach łatek i napraw. Przykład z posta wyżej o becie Battlefront pokazuje, że MOŻNA wydać betę czy demko w którym cały świat pogra sieciowo bez problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inspekcja trwala do 4 nad ranem, godzinę temu zrobiłem 4 próby na casual i Wchodziłem do rozpoczętych sesji gdzie szukalo graczy dalej po obu stronach a jak bylo juz po 5 to wieczny loading i nic, wkoncu spróbowałem rankigowy i za 1 razem mnie dolaczylo do nowego meczu ale pingi od 60-400 kazdy mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, kumpel mi przed chwilą napisał, że to RB6 to i tak jeden wielki symulator kampienia :)

 

Bez obrazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To współczuje wszystkim ja po nocnym oczekiwaniu grałem teraz 2.5 h non stop na dwóch trybach bez problemu z pingiem kolo 60 i żadnego problemu z maczmejkingiem - i jestem bardzo kontent bo jest lepeij niż w zamkniętej becie - co prawda AI na realistic jest przesadzone yhhyhy ale nikt nie obiecywał że "bendzie letko"  Ogólnie popykam jeszcze do weekendu i wciągne na premiere bo krótkie taktyczne starcia 5vs 5 lub świetny i trudny koop to akurat to czego można oczekiwać po rejnbołach. A jak ktoś broni celu to ma właśnie kampć hyhyhyh i trzeba go wymacać granatami.Polecam dla smakoszy

Edytowane przez domel9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli juz dziala? Tak? Wracam o 19 do domu to dobry wieczor sie szykuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po 2,5 godzinnej sesji jeżeli tak będzie hulać gra w dniu premiery to miód 15 do 40 sek szukanie graczy i łączenie zawsze bezbłędnie dopiero teraz zostały wyłączone serwery ....a tak gra na plus nawet bronie fajnie chodzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziala open beta czy nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie działa, tylko dla tych co dostali sie sie wcześniej dzięki kodom;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zaczęło jakoś to chodzić, z każdym meczem gra mi się coraz bardziej podoba, chociaż prawdziwy potencjał to jest tutaj w grze drużynowej - 5 osób z dobrą komunikacją i zgraniem, działających według planu - może być miazga. Pytanie tylko czy gra nie okaże się zbyt wymagająca dla ogółu graczy, ale to pytanie na później - na razie jest naprawdę nieźle.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, ja miałem i u mnie działa

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ci ci mieli na zamknięta ;) jeśli chodzi i granie ta wyzbyła sie wszelakich błędów na dzisiaj serwer padł w ciagu dnia na godzinę ale z łączeniem nie było problemu ;) i teraz lipa bo niewiadomo jak sie gra zachowa przy większej ilości graczy a premiera tuż tuż, zapraszam wszystkich zainteresowanych graniem w sixa o dodanie do znajomych szymik24 szukam ludzi którzy bedą zwarci i gotowi bo narazie biegam i za bardzo nie da sie grać z przypadkowymi graczami biegają jak w bf a to nie ta gra i nie to podejście;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Rainbow śmiga w 60fpsach??

Tak, w trybie multiplayer. W kooperacji (Man Hunt) działa w 30kl/s.

 

Boty naprawdę są dobre, miejscami aż zbyt komputerowe, bo potrafią celnie walić przez ściany. Wyzwanie kilkurotnie trudniejsze niż w zamkniętej becie, ale to też w głównej mierze respiących się botów. Nie podoba mi się to, ale z drugiej strony motywuje do szybkiego działania - rozbrojenia bomb - bo w większości przypadków akcja polegałaby na wybiciu wszystkich, co jest możliwe w trybie wieloosobowym.

Edytowane przez JacaC8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu pograłem, dalej są kłopoty z tymi serwerami i nieraz wyrzuci albo po meczu się zawiesi, no dali dupy i pewno dużo ludzi się wstrzyma z zakupem, mimo to z żywymi gra się fajnie i warto se sprawdzić tą bete bo to inne podejście do sieciówek, co nie ... w 60 fpsach bardzo sympatycznie, mapy są malutkie dlatego powinno być ich sporo, grafika jest przeciętna ale wystarcza. Da się zabijać przez ścian i są zniszczenia, jest polowanie albo jak ktoś woli kampienie ta gra jest zrobiona pod komunikator głosowy, ekipa która się porozumiewa będzie kosić ... jest jeszcze taki błąd że jak ktoś ginie to może obserwować i może dawać wskazówki gdzie jest przeciwnik, powinni to jakoś skorygować. Granie w ten tryb kooperacji trochę wali po oczach tymi 30 fpsami, szkoda że takie małe mapy 10 ludzi i takie kłopoty ze stabilnością, gra ma potencjał ale jest wiele niewiadomych, ja nie zaryzykuje na premiere, ale chcałbym żeby było dużo map jakieś fajne tryby i żeby chodził ten online ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ..grafika jest przeciętna ale wystarcza..

 

Wczoraj pierwszy raz pograłem w tą betę i powiem szczerze, że określenie grafiki  'przeciętna' to dla mnie trochę na wyrost.....grafika nie jest tu najważniejsza ale mnie biła po oczach :/

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz pograłem w tą betę i powiem szczerze, że określenie grafiki  'przeciętna' to dla mnie trochę na wyrost.....grafika nie jest tu najważniejsza ale mnie biła po oczach :/

no tak, żeby się nię oszukiwać gra wygląda trochę jak z tamtej generacji podciągnięta do HD, podejrzewam że to jest ten zmieniony Rainbow six patriots  ... i pewno to najsłabiej wygladający fps na ps4 ...

, wielkość map jest mikro (przy innych sieciowych fpsach) dlatego powinno być ich być przynajmniej 20 i powinny śmigać w 60 klatkach, destrukcja otoczenia nie jest taka jak w tym trailerze z e3 bo większość ścian to beton, ładunkiem wybuchowym idzie rozwalić taki beton, a wszystko co z drewna można zamienić w sito, i teraz do sedna, przyjemność z grania jest duża, każdy mecz jest trochę inny, jest dużo kombinacji, kto współpracuje ten wygrywa ... nie wiem jakie będą tryby, ile będzie map, jak szybko się znudzą potyczki po 5 minut i co z serverami .... skala tej gry wydaje się być mała, dlatego dziwią mnie problemy techniczne, oraz kłopoty z płynnością ... napewno jest to ciekawy wariant dla tych którym znudziły się fpsy z takim wielkim tempem, biegane, dynamiczne, tutaj jest bardziej jak zabawa w kotka i myszkę, kto kogo przechytrzy ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w trybie multiplayer. W kooperacji (Man Hunt) działa w 30kl/s.

 

Boty naprawdę są dobre, miejscami aż zbyt komputerowe, bo potrafią celnie walić przez ściany. Wyzwanie kilkurotnie trudniejsze niż w zamkniętej becie, ale to też w głównej mierze respiących się botów. Nie podoba mi się to, ale z drugiej strony motywuje do szybkiego działania - rozbrojenia bomb - bo w większości przypadków akcja polegałaby na wybiciu wszystkich, co jest możliwe w trybie wieloosobowym.

 

Jestem zaskoczony poziomem trudności botów. Grałem w "terrorist hunt", gdzie w pięciu próbowaliśmy rozbroić 2 bomby i przetrwać - przez ponad 2 godziny, kilka razy nasz skład się zmieniał (gracze wychodzili, dobierało innych) i ANI RAZU nie udało nam się wygrać. Cuda już wyczyniałem, zabijałem po 24 boty w rundzie + 4 innych graczy swoje kille, starałem się być wszędzie, leczyć, pomagać itp. To samo w opcji "lone wolf" kiedy sam próbowałem to zrobić...

 

Raz wieczorem mnie wywaliło z serwerów, ale od 23-ej do 2-ej niemal zero problemów z gra. No może multi 5vs.5 czasami "godzinę" dobiera graczy ale w "terrorist hunt" natychmiast i sprawnie. W tej grze nie ma stylu "na Rambo", chociaż 90% meczów 5v5 kończy się bardzo szybko. Widać, że sporo graczy nie ogrania i się mota, jak ja przez pierwsze godziny. Sporo innowacji w grze, od autek "dronów" z kamerkami po "chodzenie" po ścianach do góry nogami ;) Gra wolniejsza od szalonego CoDa, dobrze się znaleźć naboje do reloadu. WARTO zagrać, żeby samemu się przekonać czy gra się spodoba. Na chwilę obecną jestem zainteresowany kupnem kilka dni po premierze, jeśli wyjdzie łatka lub info, że multi hula na 100%

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wolniejsza od szalonego CoDa, dobrze się znaleźć naboje do reloadu. WARTO zagrać, żeby samemu się przekonać czy gra się spodoba. Na chwilę obecną jestem zainteresowany kupnem kilka dni po premierze, jeśli wyjdzie łatka lub info, że multi hula na 100%

 

dokładnie, tempo jest idealne - to chyba najwolniejszy fps obecnie na rynku, po recenzjach się dowiemy ile to warte jak chodzi i jaką to ma żywotność, także wstrzymuje się z zakupem do opinnii. Boty niezłe, chociaż te 30 fpsów akurat przeszkadza, a jak wsszystko będzie grać to może założymy jakiś klan, żeby wbijać na komunikatorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie coś cały czas. Włączam gre i po "Creating Squad" wyskakuję ten error, kliknę X to znowu pojawia się :).

Raz na samiutkim początku po pobraniu tylko mogłem obejrzeć tutoriale i wykupić klasę.

 

30kbrjk.png

 

Grę pobrałem drugi raz ale to samo :). Inne gry z multiplayerem działają bez zarzutu.

Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz zrestarotować gre i za którymś razem załapie, ja dzisiaj rozegrałem z 3 mecze a potem ten sam problem error ... chyba obok batmana na pc będzie największy Fail roku jeżeli chodzi o grę, nie sądzę żeby Ubi przez te 4 dni naprawiło to połaczenie, płytki już wytłoczone kilka tygodni temu to na bank nie przestawią premiery ... bardzo amatorskie podejście, dzisiaj w branży gry które źle chodzą albo są zbugowane się wycofuje a co dopiero takie które są tylko online i nie chodzą, kurde to jakaś kompromitacja! ... ja wiem że to tylko beta, ale źle to wróży ... także czekamy na recki i na jakies oficjalne komentarze od producenta ...

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem wczoraj zagralem doslownie 2 rundy (polaczylem sie z serwerem i wbilem do gry w jakies 15-20 sekund wiec tu zadnych problemow) i wylaczylem... gra nie dla mnie... kiedys na pc sie zagrywalem w multi swata 4 i takiej  gry bym bardziej oczekiwal. Przekombinowane to wszystko jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz zrestarotować gre i za którymś razem załapie

 

Próbuje tak od wtorku ;]. Wiec to chyba nie to :). Tylko raz miałem możliwość wejścia do menu, gdy pojawiło się to długie intro czyli od razu po pobraniu pierwszy raz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz próbowałem ale to jakaś kompromitacja studia które to zrobiło, gra połączyłem się kilka razy koło południa ale potem kaplica, nie da się grać - więc jest to zaprzeczenie gry - niegra, recenzenci powinni wprowadzić takie słowo do sloganu dla tych produkcji w które nie da się ...

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×