Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Pograliśmy wczoraj trochę w 4/5 na imprezie. Wtedy ta gra nabiera pełni smaku. Czasem sporym problemem staje się friendly fire, kiedy jakiś random postanowi rozstrzelać swój team. Lub któryś sabotażysta upuści granat pod nogi swoich ( dzięki Tomi : d )                                  Tempo gry jest tak dopasowane, że nie ma samotnych akcji w stylu Rambo, ale też nie trzeba być jak przyczajony tygrys.

Jeśli chodzi o połączenie, to sporadycznie wywalało podczas łączenia z serwerem Ubi i czasem podczas łączenia do lobby.

Według mnie warto, chociaż bete ograć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie jakby grafika była gorsza niż w wcześniejszej becie. To samo powiedział kolega męża. Pare razy zdarzyło się że moja postać zablokowała się w miejscu i nie chciała się ruszyć. Trzeba było położyć się i wtedy ok. Śmiesznie wygląda poruszanie się postaci, jakieś takie sztywne. Irytujące jest, że gdy jestem w teamie z mężem i gdy chcemy wyjść z meczu do menu to znowu musi mnie zapraszać. Czekałam z niecierpliwością na premiere, a na razie to nie wygląda tak obiecująco jak na początku przedstawili. I te serwery. Grałam w pierwszą zamkniętą betę i wyglądało i działało o wiele lepiej. Takie moje odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograliśmy wczoraj trochę w 4/5 na imprezie. Wtedy ta gra nabiera pełni smaku. Czasem sporym problemem staje się friendly fire, kiedy jakiś random postanowi rozstrzelać swój team. Lub któryś sabotażysta upuści granat pod nogi swoich ( dzięki Tomi : d )                                  Tempo gry jest tak dopasowane, że nie ma samotnych akcji w stylu Rambo, ale też nie trzeba być jak przyczajony tygrys.

Jeśli chodzi o połączenie, to sporadycznie wywalało podczas łączenia z serwerem Ubi i czasem podczas łączenia do lobby.

Według mnie warto, chociaż bete ograć.

Dokładnie jak napisał Raju, zabiłem połowę swojego teamu odpalając telefonem przenośną bombę, ale akurat dzwonił na nią komornik, że zabiera PS4 :D Tak całkiem serio, przez kilka godzin graliśmy wczoraj w imprezie, aż miejsca brakowało tylu chętnych, jeden z nas miał większe problemy, reszta sporadycznie lub wcale. Oczywiście MUSZĄ w finalnej wersji lub szybkim patchu sprawić, by multi hulał. Mieliśmy dobry skład, udało się wygrać sporo meczów. Potem późno w nocy grałem "single", kupiłem wszystkie klasy woja i chociaż obecnie małe możliwości rozbudowy broni, to widać różnice w strzelaniu nimi, Specnaz świetne karabinki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poprawić multi i gra będzie naprawdę bomba. Pobierając zamknięta bętę tak naprawdę nie wiedziałem co to za gra, a Tom Clancy's kojarzył mi się jedynie z Splinterem ;) Zabawa grania z randomami może się szybko znudzić z racji tego, że potrzebna jest tu wolniejsza akcja i zgranie, a większość albo nie ma headsetu, albo słychać tylko oddechy i to co się w ich domach dzieje (raz dziecko płakało). Zabawa z dronami i wszelkie inne innowacje mi się podobają. Problem z tym, że tak jak pisałem wymagają wolnej i przemyślanej akcji. A w MP często atakujący lecą na hurra by tylko fragi zdobywać. W trybie bomb jest nieskonczony czas więc warto poświęcić więcej czasu za sterami dronów jeśli wcześniej nie zostały zlokalizowane bomby. Drona też zawsze można schować pod jakimś biurkiem tak by przed szturmem na strategiczne pomieszczenie poznać rozmieszczenie przeciwnika. Mapy małe, ale ich potencjał jest naprawdę duży i to jak zostanie on wykorzystany to zależy wyłącznie od graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś rano pierwszy raz... Powiem szczerze, że brakowało mi takiego taktycznego FPSa. Grą którą kochałem z całego serca przez wiele lat było PCtowskie Americas Army, które właśnie skupiało się na przemyślanym ataku bądź obronie. Szybkość rozgrywki była idealnie dopasowana do moich potrzeb. W wypadku R6 jest to samo, gra się super nawet z przypadkowymi ludźmi. Każdy kto ogarnia w jakimś stopniu język ang jest w stanie stworzyć fajną akcje zgrywając się z resztą. To będzie chyba pierwsza gra którą zamówie przed premierą.

W razie czego mój nick Secato-R ;) zapraszam do wspólych akcji AT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh wszyscy grajo się bawio a Ja??? odpalam R6 i co?? loguje i cały czas "CREATING SQUAD" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagranie ze znajomymi graniczyło z cudem? O czym Ty mówisz? PS+ z Rosji szmuglujesz? W pięciu przez kikla godzin mieliśmy sporadycznie błąd i to chwile trwało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu Ubi niby przełożyło otwartą bete ?


Apropo wszyscy moi znajomi mają problemy i dlatego ostrzegam innych żeby nie było lamętu po zakupie.

Edytowane przez spoko83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wejść na forum ubi, wczoraj serwery padały chyba co godzine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega z youtuba ma rację, jak kupicie ten tytuł na premierę to tak jakbyście dali przyzwolenie na wypuszczanie niedorobionych gier prze UBI ... skoro nie opanowali sytuacji 4 dni przed, to zakładam że na 90% będzie ten sam problem w podstawce. A jak nie ten, to jakiś inny ale coś bedzie... druga sprawa ta gra kosztuje 240 zeta, a mecze są po 5 minut, coś tutja nie jest halo, za produkt tylko online, z mapami wielkości szalet publicznych płaci się tyle co za inne gry które mają singla oraz online/? z taką oprawą i z takim trybem rozgrywki ta gra powinna kosztować stówę (o ile będzie chodzić) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin temu dobieranie teamu trwało wieczność, a w niektórych trybach po dobraniu ludzi po prostu przenosiło z powrotem do MENU -.- Teraz gra ma dziwną tendencję do nie zaliczania fragów i nie wygranadzania walutą. Jestem ciekaw jak potoczy się rozwój tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pobitej całej becie uważam ze gra miała potencjał w H... a została splerdolona teraz już wiem ze te division będzie takie samo, oby ubi padło. o jest to czyste żerowanie na ludziach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pobitej całej becie uważam ze gra miała potencjał w H... a została splerdolona teraz już wiem ze te division będzie takie samo, oby ubi padło. o jest to czyste żerowanie na ludziach...

Ubi jedzie na ilość, przeciwnicy z Divison, Rainbow, z tego nowego projektu co w meksyku działasz grupą i Far Cry 4 to ten sam szablon, identyczne animacje strzelania, celowania, biegania, kucania, ta sama fizyka trupa te same projekty broni itd ... chcą na jednym ogniu upiec kilka pieczeni co nie i to by było spoko gdyby te gry były dopracowane, Rockstar korzystało z jednego silnika na RDR, Maxa Payna i GTA5 ... tylko ich gry wychodziły w odstępach kilku lat i były doszlifowane, a Ubi robi jeszcze przy okazji Assasyna, nowego Far Crya, Watch Dogs2 oraz te niedorobione wyścigi CREW plus DLC do każdej z tych gier. I o ile tematycznie te gry mi się podobają, bo stronią od SF, fantasy, poruszają tematykę w klimatach militarnych, szpiegowskich, karteli narkotykowych czy tam szukają jakiejś epoki historycznej, jak na gry to są naprawdę realistycznie osadzone produkcje i dla mnie ciekawe, to są robione na szybko bez odpowiednich testów - trzymają się terminów - inne studia przekładają premiery jak się nie wyrobią z efektem końcowym, a UBI wypuszczają takie niedorobione, pracują nad nimi ludzie z różnych części swiata, z różnych filii Ubi  .. jedni odpowiadają za strzelanie, drudzy za jazdę samochodem, trzeci team za drzewka roślinki, itd itd ... i to nie do końca się klei, wychodzi z tego taka B klasa, druga sprawa że oszukują marketingowo, pokazują oprawę graficzną z ich gier która nie istnieje :)

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....a potem wychodzi rekordowo i historycznie dziurawa gra ASSasyn Unity, mija trochę czasu, a ludzie biorą preordery następnego Syndycate czy jak mu tam to i biznes się kręci....mnie beta przekonała, czekam na szybkiego patcha z poprawą muli i biorę, a raczej nawet nie czekam.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jestem po kilku h rozgrywki w pełnej wersji. Na wstępie mówię, że gram na PC, ponieważ dostałem kod przy zakupie karty graficznej. Jeśli chodzi o matchmaking to nie zauważyłem jakiś znaczących różnic, tzn. w otwartej becie nie miałem problemów z łączeniem się z graczami i teraz też nie mam. Wywala mnie tylko jak odejdzie host, ale nie zdarzyło mi się to jeszcze w trakcie rozgrywki. Nie wiem czy serwery na PC lepiej śmigają czy jak, ale gdzieś czytałem, ze na wszystkich platformach jest problem... Ja tego nie uświadczyłem.

 

Jeśli chodzi o nowości w stosunku do bety to mamy aż 20 operatorów do wyboru (10 atakujących i 10 broniących) czyli jest w czym wybierać. Doszło sporo map ciekawszych niż te w becie (np. na jednej rozpylony jest caly czas jakis żółty gaz, który mocno ogranicza widoczność) i nowe tryby rozgrywki. W menu pojawił się  jakby practise, gdzie uczymy się grać w różne tryby, danymi operatorami i za odpowiednio wykonane zadanie zostajemy wynagrodzeni punktami na operatorów lub modyfikacje broni np. jedna gwiazdka - ukończ zadanie z min. 50%hp, druga - użyj ładunków do zabicia 2 terrorystów, trzecia - nie pozwól terrorystom zbliżyć się do bomb defuser'a. Za uzyskanie wszystkich 3 gwiazdek zdobywamy 600pkt.

 

Zmianie uległ też tryb terrorist hunt tzn. oprócz rozbrajania bomb możemy zagrać w obronę zakładnika, odnalezienie i eskortę zakładnika jak i zwykłe wybicie wszystkich terrorystów na mapie. Nie grałem jeszcze w zwykłego multiplayera, bo jak na razie bez ekipy to trochę bez sensu :-P

 

Mnie osobiście gra bardzo podeszła, ale nie wiadomo jak z tymi serwerami... Jak na razie u mnie wszystko działa w porządku. Wielką radochę sprawiła mi możliwość grania na padzie, bo myszki to chyba nigdy nie ogarnę :-P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sponsor

 

W wolnej chwili napisz jakie są wszystkie dostępne tryby w grze, ja swoją odbieram jutro lub środę, pierwszy raz spotykam się z osoba, któa woli grać w fps'y na padzie ;) Mnie beta również przekonała, to, że Cię wywala kiedy host (czyli zakładający grę) wychodzi to nic dziwnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest 10 mapek. Pograłem trochę na multi  przeciwko żywym przeciwnikom i z tego co widzę to są te same tryby co na terrorist hunt. Różnica jest oczywista - jak gramy przeciwko innym to możemy albo wyprowadzić/bronić zakładnika przez określony czas albo wybić przeciwną drużynę. To samo tyczy się trybu gdzie trzeba bronić lub wysadzic jakiś tam kanister (odpowiednik bomb z terrorist hunt). Jak gramy w terrorist hunt to nie idzie wyeliminować przeciwnej drużyny, bo boty spawnują się dopóki nie wykonamy zadania. Różnica jest jeszcze taka, że atakujący w multiplayerze po rozpoczęciu gry smigaja przez jakiś czas dronami i szukają kanista/zakładnika, a obrońcy zabezpieczają teren jak najlepiej się da. Niestety ludzie jak na razie są bardzo nieogarnięci i bez ekipy chyba nie ma sensu się w to bawić. Nie raz przegraliśmy, bo ktoś nawrzucał granatów do pomieszczenia gdzie oprócz przeciwników był zakładnik... Nie wiem czy jest zwykły TDM bez zakładników/kanistra, ale raczej nie.

 

Menu:

Situations (Practise) - 10 misji w single, każda na parę minut

Multiplayer - walka przeciwko żywemu przeciwnikowi

Terrorist hunt - coop vs. boty

 

Fajną sprawą są filmiki towarzyszące odkrywaniu kolejnych operatorów. Na prawde spoko im to wyszlo :-) Są jeszcze 3 filmiki pokazujące jak korzystać z barykad, ładunków wybuchowych itp. Po obejrzeniu za frajer dostajemy sporo punktów.

 

Matchmaking w multi tez działa bez zarzutów. Szybko wyszukuje oby dwie drużyny do walki. Jak na razie tylko raz utraciłem połączenie z serwerami (chyba jestem w czepku urodzony ;-P)  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem betę, doszedłem do 18lvl, miałem super ekipę w becie, liczę, że kupią full ;) WIELKIE dzięki za info!

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic z bety nie przechodzi. Trzeba wszystko na nowo odblokowywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full wersja na PS4, podczas instalki patch do pobrania- gram od jakiś 3 godzin, ZERO problemów. (oby tak zostało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×