Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z irytujacych mnie rzeczy jest jedynie uklad, albo raczej dzialanie przycisków L2 i R2. Jestem przyzwyczajony z battlefielda do strzelania i celowania na jedynkach, a tutaj mimo iż dwójki są dwustopniowe to podczas strzelania z shotguna badz pistoletu musze je całkowicie puścić żeby oddać kolejny strzał... To jest normalne czy ja jestem jakiś niedorozwinięty? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jutro dojedzie gra i z chęcią bym pograł w zgranej drużynie na słuchawkach zamiast z szalonymi randomami :)

Psnid: przemus85

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę "spojlerował" i opisywał, nadmienię tylko, że w becie było skromnie i mało co dostaliśmy pod względem map czy dodatków, więc to nie tak, że jak ktoś ograł betę to dużo widział ;)  Mi offline nie potrzebny, a ponoć są płacze, tutaj offline te 10 misji na 3 poziomach trudności to i tak więcej niż cała The Order...Online nadal niemal perfect, wiele zależy kto jest hostem. Spokojnie można grać bez ekipy znajomych ale oczywiście mając ze 2 znajomych to już we 3 zabawa na maxa. Na chwilę obecną najbardziej odpowiada mi tryb obrony zakładnika i gadżety do obrony pomieszczenia ;)

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany wrzucam filmik ma 1:50 więc nie za wiele ALE MOŻE ktoś coś PORADZI na ten problem:

 

I tak do zaje.... w kółko...

 

EDIT: Bez logowania na Uplay wsio śmiga (bez online) jak tylko się zaloguję już mieli w kółko 

 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany wrzucam filmik ma 1:50 więc nie za wiele ALE MOŻE ktoś coś PORADZI na ten problem:

 

I tak do zaje.... w kółko...

 

Jeżeli godzina napisania tego posta przez Ciebie to okolice kiedy miałeś te błąd, lub co gorsze masz tak cały czas - znaczy......cuda jakieś. Grałem dzisiaj od 24-ej do 4-ej i JEDEN malutki błąd na multi (niestety na rankingowej i uznało, że uciekłem), od dnia premiery prócz wychodzących sobie z gry ludzi "hostów") i dosłownie DWA razy miałem jakieś "błędy". Wszystko pięknie hula u mnie. Łącze 100/10 neostrada, bez różnicy czy grałem z Uplay czy bez...Nie potrafię pomóc :/

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany wrzucam filmik ma 1:50 więc nie za wiele ALE MOŻE ktoś coś PORADZI na ten problem:

 

I tak do zaje.... w kółko...

 

EDIT: Bez logowania na Uplay wsio śmiga (bez online) jak tylko się zaloguję już mieli w kółko 

 

 

Próbowałem na innym koncie PSN dupa, na inny Uplay dupa ;), odblokowałem porty dalej dupa :sad:

 

EDIT2: Przetestowałem na swoim koncie uplay/PSN ale w robocie i co?/ śmignęło :P

 

To może format, odbudowe bazy i ponowną inicjalizację co?? (a ch.. niech stracę :P)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogoś ostro pogięło w tym Ubi...ja rozumiem poziom trudności "bardzo trudny", ale bez jaj! Takich bootów to nawet mistrzowie świata w e-sporcie nie rozwalą. Pół dnia, ponad 40 prób w różnych trybach, setki różnych graczy i ANI razu nie było nawet blisko ukończenia jakiejkolwiek misji! MOŻE jest 0,0001% szansy na "typowy terrohunt" na wygranie, pozostałe tryby na tym lvl trudności bez szans. Wbiłem 30lvl, wszyscy operatorzy odblokowani, walczę dalej ;)

 

 

p.s. UDAŁO się! Zgrana ekipa i na ewakuacji zakładnika daliśmy radę :)

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się wychylać na boki ? wersja pełna duży plus w stosunku do alphy i bety, jak ktoś chce pograć to dodawajcie do znajomych psn id: paszczak09 , narazie 3 level ale alphe i bete ograłem konkretnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się wychylać na boki ? wersja pełna duży plus w stosunku do alphy i bety, jak ktoś chce pograć to dodawajcie do znajomych psn id: paszczak09 , narazie 3 level ale alphe i bete ograłem konkretnie

 

Wciskasz celowanie + L3 (wychylenie w lewo) lub R3 (wychylenie w prawo), ALE MUSISZ celować z broni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawajcie do znajomych jeśli chcecie pyknąć razem w R6: MFMONK

Szukam ludzi do konkretnej ekipy monterskiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam dzis mega lagi, że aż grac nie idzie? :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze w tak trudna gre jeszcze nie gralem. Na multi gine za kazdym razem jako pierwszy. To juz CS byl sporo latwiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam dzis mega lagi, że aż grac nie idzie? :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Między 15-ą z 19-ą miałem jakieś 15min lagi...reszta czasu super.

Powiem szczerze ze w tak trudna gre jeszcze nie gralem. Na multi gine za kazdym razem jako pierwszy. To juz CS byl sporo latwiejszy.

Czyli jesteś z tych, co zaraz pchają się na multi? ;) Przejdź te 10 misji offline na 3*, potem dobij do 20lvl grając sam z bootami albo w pięciu graczy na boty, nauka map itp....Gra JEST trudna, po becie na 100% obniżyli i tak trudność "normalu". Czasem po meczu 5 rundowym miałem ZERO zabić, na szczęście punkty łapie się za sporo rzeczy. Ja przez 2 dni z setkami graczy walczyłem, żeby wygrać JEDNĄ misję na "bardzo trudnym" (pucharek) - udało się, NIGDY więcej tam nie wejdę, bo tam boty robią z graczy masakrę :)

Edytowane przez Tomi915
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra jest trudna bo taka miała być ( całe szczęscie ), a CS to nie ta bajka. Tu nigdy nie wiadomo, nie ma kozaków, nie ma skilla, lagi są czasem ale rzadko - raz giniesz pierwszy raz walczysz jako ostatni i to jest świetne - jak w życiu szczęście się przydaje plus pomysł i przygotowanie. Realistic jest przegięty Tomi jak zrobiłeś TH na realistic z ekipą bo solo to nie ma szans ahahah ( troche przesadzili z celnośćia botów -to fakt czysta matematyka bo trafiaja jak  celu nie widzą)  to szacun za wytrwałość ja robie cały czas hyhyh sytuacje robie na realistic ale utknąłem na zakładniku w składzie celnym - zawsze coś pójdzie nie tak nie da się uciec zawsze są za tobą hyhyh nawet jak nie wiedzą gdzie jesteś. Poza tym dla mnie to najlepszy FPS multi od paru lat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra jest trudna bo taka miała być ( całe szczęscie ), a CS to nie ta bajka. Tu nigdy nie wiadomo, nie ma kozaków, nie ma skilla, lagi są czasem ale rzadko - raz giniesz pierwszy raz walczysz jako ostatni i to jest świetne - jak w życiu szczęście się przydaje plus pomysł i przygotowanie. Realistic jest przegięty Tomi jak zrobiłeś TH na realistic z ekipą bo solo to nie ma szans ahahah ( troche przesadzili z celnośćia botów -to fakt czysta matematyka bo trafiaja jak  celu nie widzą)  to szacun za wytrwałość ja robie cały czas hyhyh sytuacje robie na realistic ale utknąłem na zakładniku w składzie celnym - zawsze coś pójdzie nie tak nie da się uciec zawsze są za tobą hyhyh nawet jak nie wiedzą gdzie jesteś. Poza tym dla mnie to najlepszy FPS multi od paru lat.

Zrobiłem na "bardzo trudnym"/realistic z ekipą...randomową i co lepsze jak wspomniałem - odbij zakładnika, gdzie byłem pewien, że MOŻE kiedyś uda się ewentualnie na "death matchu". MASAKRA trudność ale satysfakcja przed 3-ą rano taka, że obudziłem żonę wrzaskiem "Jesssssst kur*a!!!" i łeb dostałem :biggrin: Super, że jesteś kolejnym graczem, który docenia tę grę, Ubi od lat narobiło sobie wrogów i kiedy wychodzi taka perełka - ludzie mają cykora, że gniot. Średnio działająca niektórym na multi Beta na kilka dni przed premierą też zrobiła swoje. Obecnie mam 54 lvl ;) I jak wspomniałeś czasem w meczu przez 5 rund nie zabiję NIKOGO, a czasem jak pro. Niesamowite jest to, że można zostać samemu i wygrać, a można w 5 na prostym normalu przegrać z botami. Zawsze na początek robię kilka rund z randomami na boty, a potem multi 5v5.

 

p.s. Dla obawiających się, że jest tak trudno....można na normalu samemu na boty, albo ze znajomymi czy randomami z neta - ale wiem, że 95% graczy pcha się na multi od początku i.....zonk ;)

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze w tak trudna gre jeszcze nie gralem. Na multi gine za kazdym razem jako pierwszy. To juz CS byl sporo latwiejszy.

 

Nie jestem pro, na konsoli jakoś "miszczem" FPSów nie jestem :P Ale grałem w R6 2,3 + doddatki + SWAT 4 + TLoU multi i powiem, że R6 nie jest jakoś STRASZNIE trudny :) JEST TAKTYCZNY!! i w tym jest trudność bo 99% młodzieży jest oderwana od CoDa :P a to inna bajka :P

 

ALE FAKT z BOTAMI na Terror Hunt na B.Trudnym jest MASAKRA ale to jest poziom trudności "mocno" zawyżony :P

 

A w multiku to sama radość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie jest wazne skillowe strzelanie ? bo jestem ogólnie graczem pctowym i ze strzelaniem na padzie mialem watpliwa stycznosc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pro, na konsoli jakoś "miszczem" FPSów nie jestem Ale grałem w R6 2,3 + doddatki + SWAT 4 + TLoU multi i powiem, że R6 nie jest jakoś STRASZNIE trudny :) JEST TAKTYCZNY!! i w tym jest trudność bo 99% młodzieży jest oderwana od CoDa a to inna bajka

ALE FAKT z BOTAMI na Terror Hunt na B.Trudnym jest MASAKRA ale to jest poziom trudności "mocno" zawyżony

A w multiku to sama radość :D

Juz daje rade. A terrohunta na very hard wlasnie zrobilismy pol godziny temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj R6,zobaczę czy będzie wart 170 złotych.Mam nadzieje że bede miał z kim grać bo z listy znajomych mało kto posiada ten tytuł.Jak ktoś kto daje radę w tej grze miałby ochotę wspólnie pograć i pogadać (bez spiny) to zapraszam od przyszłego tygodnia do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś poszedł TH na relistic ale eliminacja więc jeszcze do zrobienia hyhyh. Bardzo dobra randomowa ekpia była szkoda że rozłączyło po meczu bo może dalej byłby hostydż albo bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w recenzji, że bardzo szybko można odblokować wszystkie dodatki, a później co?

Czy gra nie pójdzie w odstawkę po miesiącu gry?

 

Grałem kupę lat temu w Rainbow Six: Raven Shield i bardzo mnie się podobało.

TLoU multi też mnie bardziej rajcuje niż CoD, a taki BF4 to tylko gra snajperką na tyłach.

Uwielbiam skradanki. 

Czy Siege w takim razie gra jest dla mnie ?

 

Mam PS4, ale nie mam kolegów.

Grywam w godzinach 21-23, w weekendy dłużej. 

Znaleźliby się kompani do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PS4, ale nie mam kolegów.

 

Propozycja wyjdź na podwórko może jeszcze jakichś znajdziesz :P

 

EDIT: WARTO bierz BARDZO miodna gra :P ALE PONAD wszystko tęsknię za tymi grami z MOCNĄ CZĘŚCIĄ PLANOWANIA (aka R6 2 :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Jak chcecie zagrać to zapraszam ;) wysyłajcie zaproszenia z podpisem R6 na kiczoVSky86

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuję chętnych ludzi do gry.

Grywam w tygodniu, w godzinach popołudniowych zazwyczaj po godzinie 17, w weekendy dłużej.Mój psn Avi Szuszarka.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych godzinach w tej grze jestem zaskoczony poziomem dopracowania usług sieciowych w tej grze.Co drugi znajomy nie może dołączyć do drużyny.Gdzie gra polega na drużynie.Coś strasznego,fatalna sprawa i okropne niedopracowanie doprowadza ludzi do tego że zwyczajnie rezygnują z grania w tę grę.Dziwi mnie fakt że aktualizacje nic z tym nie robią :/ .PORAŻKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×