Skocz do zawartości
shemaforash

The Last of Us

Rekomendowane odpowiedzi

PSN:niagar76

HS:jest

Frakcja:hunters

Edytowane przez niagar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę stworzenie populacji na poziomie 120 ludzi (odblokowuje się ostatni kapelusz) możliwe jest chyba tylko z pomocą zadań, tych dodatnich.

Mi szczęśliwie udało się właśnie po dwóch "plusowych" zadaniach pod rząd stworzyć frakcję 125 osób. Z kolei w ostatnich trzech tygodniach miałem wszystkie "minusowe - 20% za wykonanie zadania" i z trudem na koniec 12 tygodnia udało się utrzymać 87 osób. Za 85 po 12 tyg. jest hełm lotnika. 

Grałem z kilkoma kolegami i wybrana frakcja nie ma wpływu na to z kim jesteśmy. Ostatnio graliśmy 2 świetliki + 2 łowców.

 

PSN. Gucio1979

HS: jest

Frakcja: aktualnie łowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy z połączeniem się? Wczoraj próbowaliśmy z Augiashem i Supersayaninem, ale non-stop nas wyrzucało. Jestem ciekaw czy to kwestia mojego internetu, czy ogólnie są takie problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty tak masz. Często dołącza mnie / nas do jakiejś grupy ludzi czekających na rozgrywkę po czym po chwili wywala, szuka, wywala. Czasami tak 5 razy zanim dołączy "porządnie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A84971A0-3933-41C0-8C98-B3409B9BEE8C-640

 

chyba najlepszy sposób. Lepszego jeszcze nie odkryłem. 

Wybieramy klasę "wsparcie" i trzymamy się w grupie. Podnosimy kompanów jeżeli padną i leczymy. Strasznie sporo punktów za to wpada. No i oczywiście w międzyczasie zbieramy przedmioty ze skrzynek i robimy prezenty dla drużyny.

Jedyny minus jest taki, że czasem trafi się team "samotnych łowców", gdzie każdy idzie w swoją stronę i wtedy ciężko o leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A84971A0-3933-41C0-8C98-B3409B9BEE8C-640

 

chyba najlepszy sposób. Lepszego jeszcze nie odkryłem. 

Wybieramy klasę "wsparcie" i trzymamy się w grupie. Podnosimy kompanów jeżeli padną i leczymy. Strasznie sporo punktów za to wpada. No i oczywiście w międzyczasie zbieramy przedmioty ze skrzynek i robimy prezenty dla drużyny.

Jedyny minus jest taki, że czasem trafi się team "samotnych łowców", gdzie każdy idzie w swoją stronę i wtedy ciężko o leczenie.

Nie koniecznie trzeba wsparcie. W tej klasie jest tylko jedna broń.

Nie pamiętam jak nazywa się ta umiejętność, chyba "Wsparcie medyczne" 2 lub 3 lvl i leczysz, do tego wybierasz broń jaką chcesz, cały czas tak gram. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie trzeba wsparcie. W tej klasie jest tylko jedna broń.

Nie pamiętam jak nazywa się ta umiejętność, chyba "Wsparcie medyczne" 2 lub 3 lvl i leczysz, do tego wybierasz broń jaką chcesz, cały czas tak gram. :)

 

Rewolwer w zupełności mi wystarczy. Problem z własną klasą jest taki, że jeżeli wsadzisz tam długą broń, to nie będziesz mógł robić prezentów, a to jest przynajmniej 10-15~ zasobów na grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem zdobywa się dodatkowe punkty zasobów do rozdysponowania. Teraz mam chyba 14. Wystarcza na dwie bronie, wsparcie medyczne i inne bajery - może to być umiejętność (nie pamiętam nazwy ( szybsze tworzenie przedmiotów, prezenty)

Sam gram w ustawieniu.

Pistolet 9mm

Karabin półautomatyczny + tłumik

3lvl ( nie pamiętam nazwy) - widzę na mapie wrogów w pobliżu, odradzam się szybciej i mogę respić się na członkach drużyny

2lvl wsparcia medycznego - szybciej się leczę i mogę leczyć członków drużyny

1lvl - ekspert wybuchów albo maratończyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: Tygrys23

HS: jest

Frakcja: Łowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: SayMajName

HS: kamerka

Frakcja: Łowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz piszę bo już zaczałem grać Świetlikami , wysyłać zaproszenia! mam mnóstwo teraz czasu na grę.

PSN:Draug017

HS:tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: Toqo

HS: jest

Frakcja: świetlik

Gram w godzinach 8-22

Edytowane przez tomaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do zbieranych ''części''czy kupowanie ammo i innych ulepszeń w sklepie ma wpływ na wynik końcowy?Chodzi o to że na koniec rundy są one przeliczane na zasoby i teraz nie wiem czy śmiało możne je wszystkie wykorzystywać podczas walki?Bo nie chce stracić ludzi w klanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do zbieranych ''części''czy kupowanie ammo i innych ulepszeń w sklepie ma wpływ na wynik końcowy?Chodzi o to że na koniec rundy są one przeliczane na zasoby i teraz nie wiem czy śmiało możne je wszystkie wykorzystywać podczas walki?Bo nie chce stracić ludzi w klanie.

Na zasoby przeliczany jest ogólny wynik końcowy z tabeli. Wydawaj dowoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zasoby przeliczany jest ogólny wynik końcowy z tabeli. Wydawaj dowoli.

Dzięki!A ja to oszczędzałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi sporo osób mówiło, że po co kupuję tylko punkty tracę.

Sprawdzałem to i jakiś różnic w ilości punktów w meczach gdzie kupowałem i nie, nie widziałem.

Dzięki za potwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram ze swoją ekipą od 16-22, wiec jakby było "miejsce", bo nigdy nie wiadomo czy bedzie nas 3 czy 4.- to bym zaprosił kotoś chetnego do gry.

Frakcja: Łowcy

HS: jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×