Skocz do zawartości
shemaforash

The Last of Us

Rekomendowane odpowiedzi

PSN: Babcia_D2

HS: Jest

Frakcja: Świetliki

 

Gram jak Bozia da, ale zazwyczaj wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN : dillen90

frakcja: łowcy 

 

mam dużo czasu na grę w zasadzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również moge zagrac ale nie mam mikro więc nie pogadam

 

Frakcja: Świetliki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie kończe scenariusz 12 tygodni i jedno mi się ciśnie na język....dlaczego multi jest tak ubogie??!!przecież aż prosi się aby było tu miejsce na tworzenie normalnych klanów ze znajomymi i co za tym idzie rankingowych potyczek między klanami-no przecież w takich grach to emocji było by co nie miara!!a tak naprawde to niby gra jest zespołowa....ale i tak wszyscy patrzą tylko na siebie żeby ubić/dobić jak najwięcej ludzi aby jego prywatna populacja nie była zagrożona

Brakuje mi też klasycznego deadmatch -bez zbierania zapasów dla swojego klanu ....tylko najnormalniej w świecie naparzanka na drugi team

Potencjał multi ogromny z super mapami ale wg. mogło być idealnie jak dla mnie gdyby było to co wyżej napisałem

 

nemesis0_PL.png

Edytowane przez nemesis0_PL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje teamu na multi TLOF ABY WBIC TE DWA ZLOTE TROFEA.

 

PSN ID: Pawelos21

 

Frakcja: Fireflies (to ci niebiescy?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie kończe scenariusz 12 tygodni i jedno mi się ciśnie na język....dlaczego multi jest tak ubogie??!!przecież aż prosi się aby było tu miejsce na tworzenie normalnych klanów ze znajomymi i co za tym idzie rankingowych potyczek między klanami-no przecież w takich grach to emocji było by co nie miara!!a tak naprawde to niby gra jest zespołowa....ale i tak wszyscy patrzą tylko na siebie żeby ubić/dobić jak najwięcej ludzi aby jego prywatna populacja nie była zagrożona

Brakuje mi też klasycznego deadmatch -bez zbierania zapasów dla swojego klanu ....tylko najnormalniej w świecie naparzanka na drugi team

Potencjał multi ogromny z super mapami ale wg. mogło być idealnie jak dla mnie gdyby było to co wyżej napisałem

 

nemesis0_PL.png

1. Nikt Ci nie broni stworzenia jakiś rozgrywek klanowych.

Geniusz tego multi polega między innymi na tym iż w wypadku stworzenia grupy "przedmeczowej" 5 i więcej znajomych tworzy się mecz nierankingowy - ZERO boostowania - i wspaniała furtka do rozgrywek klanowych. Myśl, kombinuj i jazda.

2. Nie wiem z kim grasz, ale jeśli z jakimiś randomami to nie dziw się że każdy patrzy tylko "własnej d...y".

Wystarczy zapytać się kto jakie ma wyzwanie w ekipie i dobrać swoje.

Jak ktoś ma podnoszenia, to bierzesz przykładowo leczenie lub "prezenty". Itp.

3. Akurat brak standardowego DM jest dla mnie kolosalnym plusem. 

W grze nie ma K/D ratio, W/L ratio czy innych podobnych "lansiarskich" statystyk, a co za tym idzie "parcia na szkło" - podstawą jest twój "klan", ich przeżycie, wykarmienie.

A przy okazji można sobie odblokować gadżeciki do wyglądu - vide berecik za 115 ludzi :biggrin:

 

Multi może się podobać lub nie. Dla mnie jest prawie genialne :D

Kto wie czy ND nie doda jakowyś nowych trybów - chciał bym coś na wzór Łowcy Skarbów z Uncharteda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram caly czas na dopalaczu: PIERWSZA POMOC 3, kumple z druzyny killuja, a ja ich ciagle lecze.

Dzieki temu co runde nabijam ponad 5000 punktow, co daje ponad 100 niebieskich puszek.

Populacja ( 125 ), tylko rosnie, zamiast spadac.

Misje sa proste. Zabawa przednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nikt Ci nie broni stworzenia jakiś rozgrywek klanowych.

Geniusz tego multi polega między innymi na tym iż w wypadku stworzenia grupy "przedmeczowej" 5 i więcej znajomych tworzy się mecz nierankingowy - ZERO boostowania - i wspaniała furtka do rozgrywek klanowych. Myśl, kombinuj i jazda.

2. Nie wiem z kim grasz, ale jeśli z jakimiś randomami to nie dziw się że każdy patrzy tylko "własnej d...y".

Wystarczy zapytać się kto jakie ma wyzwanie w ekipie i dobrać swoje.

Jak ktoś ma podnoszenia, to bierzesz przykładowo leczenie lub "prezenty". Itp.

3. Akurat brak standardowego DM jest dla mnie kolosalnym plusem. 

W grze nie ma K/D ratio, W/L ratio czy innych podobnych "lansiarskich" statystyk, a co za tym idzie "parcia na szkło" - podstawą jest twój "klan", ich przeżycie, wykarmienie.

A przy okazji można sobie odblokować gadżeciki do wyglądu - vide berecik za 115 ludzi :biggrin:

 

Multi może się podobać lub nie. Dla mnie jest prawie genialne :biggrin:

Kto wie czy ND nie doda jakowyś nowych trybów - chciał bym coś na wzór Łowcy Skarbów z Uncharteda.

 

No to musze sie odnieść do tego bo dziwne rzeczy piszesz:)

Ja mam tworzyć klanówki?? od tego jest ND żeby o to zadbało a nie ja mam kombinować

po drugie  gram z ogarnietymi ludzmi....tylko żaden z tych ogarnietych ludzi nie odpuśći strzelić ostatnia kulke lub zrobienie dobicia gdy widzi że z łatwością sobie z wrogiem poradze:)

po trzecie klasyczny dead match byłby kolejnym trybem a jest ich mało-Ty grać w nich nie musisz:)

K/D ratio jest wystarczy wejść w rankingi....jak i cześci na minute oraz ranking posiadanych klanowiczów- więc "leniarskie " statystyki są:)

ps. tylko nie łowca skarbów:)

 

Co gracz to inna opinia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nemesis0_PL!

1. ostatnia gra na PS3 z normalnym wsparciem klanowym to był Killzone 2. I zresztą chyba jedyna taka.

Dlatego brak jakiegokolwiek wsparcia jakoś mnie nie zaskakuje. 

Zaś co do samych rozgrywek po raz kolejny zapytam, kto broni grać w mecz nierankingowy? Zapraszasz "przeciwników" do Znajomych robicie mecz 4vs4 i voila?

2. Twoje zdanie jest nielogiczne. Bo skoro grasz z ogarniętymi ludźmi, to robienie "wyzwań" problemem być nie powinno. Komunikacja, zrozumienie, współpraca - i tyle.

3. 

Co gracz to inna opinia:)

 

Bene - bo my Polacy tak mamy :D

Co do wszelkiego "ratio" chyba nie wyraziłem się dość jasno. Chodziło mi raczej o to, że nie jest ono tak nachalne i promowane jak w większości innych mulit-strzelanek. Gdzieś to można wygrzebać ale nie stanowi sedna gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nurtuje inne pytanie, które nie daje mi spokoju. Na odwrocie pudełka z grą mam napisane "Online: 2-8". Czy to oznacza, że można grać w Co-Op'ie? Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, jak to zrobić i czy to w ogóle jest już w obiegu? Bo jakoś nie widzę żadnych opcji, a ciągle mnie to zastanawia.

 

Żeby nie było, że spamuję, podam tu także swoje dane:

 

PSN: xBartekk

HS: Niestety brak

Frakcja: Świetliki

Edytowane przez Haruki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Haruki

Nie, oznacza to że sam w multi nie pograsz i potrzebne są co najmniej 2 osoby do maksymalnie 8.

Na BF3 pisze przykładowo network players 2-24 czyli, minimum dwóch - maks 24.

I tyle.

W TLoU nie ma co-opa ni w multi ani w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie mogłem się domyślić... cholerka, wielka szkoda.

 

No nic, dzięki za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kogos zabic z ostrza to jak sie to robi? Co trzeba nacisnac?

Zachodzisz gościa od "tyłu" i wciskasz  :triangle:  ( jeśli masz ostrze ). Możesz tez ogłuszyć go "bombą dymną" - wtedy wystarczy podejść nawet od przodu i też   :triangle: .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos chetny na granie dzisiaj 21.00 - 02.00 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś jak podarować stworzony przedmiot wybrałem taką misje i nie mam pojęcia jak to wogóle ugryźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec perka (crafter chyba) na 2 lub 3 poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygoda z hunterami skonczona i zostaly tylko swietliki :) Mam zamiar nagrywac te 12 tygodni i umieszczac na youtuba. Zapraszam do ogladania multi :)

PS: wiecej informacji jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero zaczałem online na random takze chetnie sie przyłacze do jakies stalej ekipy

 

świetlik

 

ki5iel79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam multi , tak więc zagram z kimś .

Frakcja -łowcy

PSN ID momanek666

HS jest

Mogę grać cały czas , tak więc można dodawać do znajomych .

Edytowane przez momanx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Frakcja - łowcy

 

PSN ID Jez_Jerzy_89

 

HS Jest :)

 

Pisać , gram jak tylko mam wolną chwilę , a z racji , że mam urlop to gram częściej :))

 

Jez_Jerzy_89.png

Edytowane przez Jez_Jerzy_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mowilem, zapraszam na filmik z multiplayeru, droga do platyny hehe :)

Polajkujcie tam, fajnie to wyglada :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×