Skocz do zawartości
Patricko

Hotline Miami

Rekomendowane odpowiedzi

Już próbowałem wszystkiego co znalazłem przez google, żeby zainstalować tego patcha i nic nie pomaga. Gdzieś też wyczytałem, że mają niby naprawić błąd z instalacją (bo u mnie się pobiera, ale nie chce zainstalować), ale ile w tym prawdy to nie wiem. Zostaje chyba tylko czekać na tą poprawkę, bo innego wyjścia nie widze niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo...

Spamuje im Twittera @HotlineMiami.

Także jak coś to Ci co mają problemy niech też skrobna im tam coś odnośnie problemów, może ruszą dupsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie patch zainstalował się za drugim razem. Przy pierwszym włączeniu nie zgodziłem się na patcha, gra się włączyła offline. Przy drugim odczekałem te 30 sekund przed instalacją, wyskoczył błąd, konsola się zresetowała. Przy trzecim poszło normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już kilkanaście razy, różne konta, restart konsoli, zrobiłem to o czym pisał Siriondel - zero rezultatu.

To jest jakaś kpina, nie rozumiem takiego olewania użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nic nie działa, a problem się ciągnie już od dłuższego czasu i nie zdziwię się jak nic z nim nie zrobią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, spróbujcie zrobić hotspota na androidzie i połączyć konsolę z takim hotspotem, i wtedy go pobrać i zainstalować. Może wtedy zadziała, mi nie pomogło, ale moim e ziomeczkom owszem.

 

Odpalamy fona, otwieramy to rozwijaną belkę, potem chyba ustawienia tetheringu, stwórz przenośny hotspot, potem go odpalamy, ale bez hasła. Wchodzimy w PS3 i szukamy w połączeniach naszego fona i łączymy. Może wam zadziała.

 

Ja nadal czekam, napaliłem się na gierkę, ale nie widzę sensu w nią grać nie platynując jej przy tym.

 

 

BTW, co się dzieje z takim pobranym patchem? Niby się pobiera to 17 mb, ale zawsze wyskakuje błąd i się nie instaluje. W takim razie kiedy konsola "usuwa" taki niezdolny do instalacji patch? Bo skoro to 17 mb po nieudanej instalacji zostaje na dysku, to nie powinno się kolejny raz instalować (tak jest przy każdym pobranym patchu jak anulujemy instalację - wtedy ten pobrany patch zostaje na dysku czy co, przecież znowu go trzeba pobierać a nie ma procesu usuwania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto może niech gra na vicie, tam wszystko bez problemu śmiga :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuje się patch w momencie poprawnego zapisu, w innym wypadku jest usuwany.

Jedynie przez plusa automatycznie jak pobierzesz to instalka jest na dysku do póki go nie zainstalujesz.

Co do hotspota to nie działa u mnie, już próbowałem wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest poprawka do patcha, w końcu można go normalnie zainstalować :) Także u mnie wszystko już działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymam za słowo, zaraz spróbuję


swoją drogą "poprawka do patcha", chyba koniec naszego świata się zbliża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal to samo, nie instaluje się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest poprawka do patcha, w końcu można go normalnie zainstalować :) Także u mnie wszystko już działa jak należy.

 

Dalej nie działa, co za gówno.  :verymad: Spróbuję pobrać od nowa całą grę, ale wątpię, by to coś pomogło.

Edytowane przez woko27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w ogóle. Miałem pobrana grę i tyle. Ale save i tak nie ma znaczenia.

Jeśli Wam się konsola resetuje to spróbujcie przez automat plusa. Może ruszy.

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale ja mam cały czas menu gry po angielsku. Może polski coś tam miesza, ale też mi się wierzyć nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też występował błąd - instalowałem paręnaście razy i cały czas to samo, włączyłem hotspota na androidzie (Aero2) i zainstalowało się bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze wcześniej usunąłem grę, przebudowałem bazę danych na konsoli, a potem ściągnąłem i zainstalowałem na nowo.

Może to też miało jakiś wpływ, że się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale ja mam cały czas menu gry po angielsku. Może polski coś tam miesza, ale też mi się wierzyć nie chce.

 

Ściągałeś z brytyjskiego PS Store?

 

U mnie też występował błąd - instalowałem paręnaście razy i cały czas to samo, włączyłem hotspota na androidzie (Aero2) i zainstalowało się bezproblemowo.

 

Też próbowałem z Aero2 przez tethering na smartfonie, ale to było jeszcze przed tym rzekomym "naprawieniem" patcha. 

 

Spróbuję przebudować tę bazę danych konsoli i pobrać przez Aero2. Jeśli nie pomoże to sobie już odpuszczam, próbowałem nawet ściągać tego update'a z komputera przez serwer proxy i już mam dosyć. Szkoda, bo brakuje mi 5 trofeów (z czego część zglitchowana bez patcha) do platyny.  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal jeden wielki...

Będę ewentualnie próbować przebudowanie. Jak rozumiem, nic z danych na konsoli nie stracę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko albumy i playlisty się zresetuja.

Ja mam Hotline z naszego PSN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze po przebudowie się wiadomości prywatne na psn usuną

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem grę i nadal problem z zainstalowaniem na nowo ^_^

Nie wiem kto zawalił, czy devsi czy Sony, ale Ci co "pracowali" nad tym patchem to skończeni idioci.

Inaczej się tego nazwać nie da po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez łaski, wisi mi to Hotline Miami, chciałem zagrać ale jak mam grać w wybrakowany produkt z błędami to wolę odpuścić. Dzisiaj ostatni raz spróbowałem zainstalować i wywaliłem to ścierwo z dysku i choćby naprawili to nie pobiorę 20 raz, po prostu kończę "przygodę z tą grą". setki patchy instalowałem i 0 problemów, a tu 17 mb gów&^%$ będę się przejmował. Trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na ps3 nie dziala patch, a jak gralem bez patcha to mnie wkur....sterowanie polecam zdecydowanie na vite zagrac bo o wiele lepiej sie w to gra a gra na prawde jest warta takiego krotszego ogrania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez łaski, wisi mi to Hotline Miami, chciałem zagrać ale jak mam grać w wybrakowany produkt z błędami to wolę odpuścić. Dzisiaj ostatni raz spróbowałem zainstalować i wywaliłem to ścierwo z dysku i choćby naprawili to nie pobiorę 20 raz, po prostu kończę "przygodę z tą grą". setki patchy instalowałem i 0 problemów, a tu 17 mb gów&^%$ będę się przejmował. Trudno.

 

Lol, bez patcha nie mogłeś zagrać? Ja skończyłem całą grę bez i nie spotkałem się z żadnym błędem oprócz dwóch zglitchowanych trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×