Skocz do zawartości
kakaroto

Wtorkowa ankieta: Political fiction

Alternatywna rzeczywistość  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Niedaleka przyszłość. Budzisz się w szpitalu. Ludzie w koło mówią, że jesteś niedawno wybranym prezesem partii, która wygrała wybory. Do tego twój brat bliźniak jest prezydentem. Doradcy chcą usłyszeć co teraz chcesz zrobić z państwem. Co im mówisz?

    • Podpisujesz ACTA, PRISM itp. Jako jedyne słuszne media ustanawiasz pewne radio z Torunia, wszystkie inne radia i tv delegalizujesz. Masz pełną kontrolę nad obywatelami oraz ich w pełni ....
    • Obiecujesz miliony mieszkań, każdy obywatel będzie zarabiał po 5000 $, do tego ściągasz młodych i zdolnych ludzi z zagranicy. W kraju panuje dostatek i dobrobyt... ale nie to wszystko są halucynacje z niedożywienia, a ty sam jesteś w pokoju bez kl...
    • Zrzucasz nad krajem bombę elektromagnetyczną. Cała elektronika w kraju jest zniszczona i technologicznie cofamy się do średniowiecza. Ogłaszasz się królem i twardą ręką rządzisz krajem razem ze swoim kotem :P
    • Twierdzisz, że nic nie pamiętasz. Po wyjściu ze szpitala urywasz kontakt ze światem i jedziesz na wyspę z poprzedniej ankiety. Niech kraj sam się troszczy o siebie.
    • Inwestujesz wszystkie środki w gaz łupkowy. Za ogromne pieniądze kupujesz patent na technologie jego wydobycia od USA. Po paru latach dobrobytu w życie wchodzi klauzula dzięki której USA od teraz zgarnia 90 % zysku. Przez twoje decyzje lud dokonuje puczu


Rekomendowane odpowiedzi

Niniejsza ankieta nie ma na celu obrazy jakichkolwiek uczuć politycznych. Wszystkie podobieństwa do prawdziwych postaci są przypadkowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem Populousa i Simsy - wybieram opcję numer 1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ankieta to chyba kierowana jest do mnie :D nawet mam brata bliźniaka... tylko kota mi brakuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata. Spierniczam na wyspę. Jeszcze mi znajdą dziadka w wehrmachcie czy inne dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha. Ta ankieta jest jeszcze lepsza niż poprzednia! Tak trzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło opcji:

 

Malujesz mape Polski na zielono, informujesz wyborców, że jest dobrze i jedziesz do Peru załapać troche słoneczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niniejsza ankieta nie ma na celu obrazy jakichkolwiek uczuć politycznych. Wszystkie podobieństwa do prawdziwych postaci są przypadkowe :P

 

 

Przypadkowa ??? ! Zastanów sie nad tym porządnie:)

Następnym razem wymyśl coś ciekawszego :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem wymyśl coś ciekawszego :laugh:

Oj wymysle, wymysle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja numer 1, bedziecie cierpiec pod moimi rzadami a ja bede oplywal w dobrobycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×