Skocz do zawartości
DaraS

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na Bloodborna  ;)

Powoli zaczynam wierzyć że może mu dorównać a nawet go przebić. Rewelacyjnie wygląda i do tego ciosy są naprawdę realistycznie zrobione. Mam nadzieję że nie będzie obsuwy bo biorę w premierze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsuwy nie będzie. Zarzekali się, że podana data premiery 31 październik to data ostateczna. Ja osobiście zajarany jestem mega. Mam nadzieje, że CI pod kierownictwem Tomka tym razem da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega. Już sam Guardian podoba mi się bardziej, niż większość bossów z DkS2 - a to nadal jedynie mały fragment całej gry. Oby pod względem zwartości LotF dorównało serii From.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś przestało to kręcić, gameplay może być niezły, ale kierunek artystyczny tej gry to totalna kicha, w ogóle nie moje klimaty, takie fantasy bez polotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieco straciłem zainteresowanie. Głównie przez wygląd postaci. Zamiast poniszczonej zbroi itp mamy takie hipsterskie rycerstwo. Wszystko niby takie błyszczące i jak sam gość powiedział wystylizowane. No nie panowie to takie nie ma być. Fantasy to chyba tylko w świecie elfów jest wymuskane i czyściutkie, a tu zaczyna bardzo mocno bić plastikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie brak danych na temat polonizacji...ale to nie stanowi przeszkody ponieważ z tego co widziałem, język angielski jest tam na poziomie podstawówki. Jednak obstawiam że będzie J(ęzyk)P(olski)...nawet jeżeli nie na premierę to jakiś czas po niej, w patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie polska wersja językowa ?

Też się nad tym zastanawiałem, więc napisałem na FB do CI Games. I niedawno odpisali, że będą polskie napisy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwsza gra z tak wyraźnie next-genowym oświetleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej

 

Wiadomo coś na temat dystrybucji??

 

Będzie wersja z PSS?? czy tylko box? A może tylko cyfrak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskim storze już jest preorder. Pudła tez normalnie w sprzedaży są od 28.10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to sama rozgrywka wydaje się lepsza od tej z Dark Soulsów. O grafice nie mówię bo to inna generacja. Podsumowując, tylko dzięki genialnemu systemu multi, Darki raczej będą nie do pobicia :). Na Lords of the Fallen, czekam z wywieszonym jęzorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obadaniu kawalka gejmpleju calkiem fajny fork Soulsow, do ogrania na pewno, ale moze nie na premiere. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będzie to nieudolna kalka ale na gameplayach wygląda bdb :)

Must have .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wychodzi CDA z recenzją tej gry. Z tego co piszą, niby pierwsza na świecie. Ciekawe jak ją ocenią :) .

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja twardo omijałem większość materiałów z tej gry żeby nie psuć sobie zabawy. Dzięki SFS ogram na premierę chyba że coś pójdzie nie tak.

 

Co do walki i grafiki to nie porównujmy serii Souls do LoTF...jakby nie patrzeć Soulsy wychodziły na poprzednią generację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×