Skocz do zawartości
kill

Ratchet & Clank: Into the Nexus

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem tej gry, jest nowa więc 100zł się trzyma : / Ale ten kod na pobranie Quest for Booty jest zarówno w wersji na płycie jak i w wesji cyfrowej, i to nie dodawany tylko do premierowych edycji ale wciąż je dają, tak?

I też bardzo ważne dla mnie, czy jest w opcjach możliwość włączenia angielskiego dubbingu, czy kupując grę w Polsce jestem zmuszony do polskiego dubbingu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem bez czekania. Dzisiaj skończyłem. Jakby ktoś chciał to mogę odsprzedać, ale dopiero tak w okolicach 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin ważności tej promocji w której dorzucają Quest for Booty z PSNu bez dodatkowych opłat kończy się w maju 2015 roku, tak jest przynajmniej w płytowej wersji Nexusa, jak jest w cyfrowym Nexusie już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin ważności tej promocji w której dorzucają Quest for Booty z PSNu bez dodatkowych opłat kończy się w maju 2015 roku, tak jest przynajmniej w płytowej wersji Nexusa, jak jest w cyfrowym Nexusie już nie wiem.

 

Zeby bylo jasne - kupujac pudelko R&C:Nexus - dostaje kod do wbicia ktory umozliwia mi pobranie starszej czesci Quest for Booty tak? I owy kod w pudelku wazny jest do maja 2015?

Czyli kupujac gre dostaje tez druga.....

 

Szkoda ze zarowno QfB i ItN nie maja kanapowego coopa z tego co widze bo w All4one ja i moja kobieta bawilismy sie swietnie - ale widze ze chyba rozwaze zakup tej pozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie QfB grą to nadużycie. Powiedzmy, że Crack In Time miał 30 lokacji, to w QfB masz taką jedną. Jak usiądziesz to skończysz w ciągu godziny.

Natomiast sam Nexus jest jak najbardziej grą wartą kupna :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexus jest bardzo dobry. Polecam każdemu. Co do Quest for Booty to jest to dodatek. Wypełnienie luki między Tools Of Destruction a Crack In Time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Panie MagEllanie. Nie ma kodu na grę QfB, tylko pojawia się w menu XMB coś takiego jak "Korzyści z płyty" w którym możemy przypisać płytę do konta użytkownika, przy czym widnieje informacja, że można to zrobić tylko raz, i można to zrobić do któregoś maja 2015. Przy czym mimo iż w PSN będzie widoczna cena tej gierki do kupienia, to pobiera się ją za darmo. Pobiera, a nie kupuje, gdyż nie ma okna potwierdzenia zakupu, a pobiera od razu jak inne dema.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka dla mnie bo mimo iż miałem gierkę to kodu nie wykorzystałem bo i po co jak Quest For Booty dawno ograne.  Ja polecam wam tą gierkę. Taka mała przygoda na weekend by zdobyć platynę, która jest łatwa. Gra na kilka godzin. Nową sztukę można teraz dostać za jakieś 60zł razem z tym kodem na QFB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill również się troszkę pomylił, gdyż Quest for Booty jest na 3 godziny. Nexus za to jest już na 6 godzin (krótkie jak Q-Force), kiedy takie Ratchety na PS2 zajmowały po 12-17 godzin, to też tłumaczy niską cenę w porównaniu do innych gier.

QfB w ogóle śmiga w 50 klatkach na sekundę, coś pięknego, dawno już takiej płynności nie widziałem na PS3, szkoda że przy Nexusie już wróciło 30 FPS. : /

Edytowane przez Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię troszkę temat, albowiem Nexus jest teraz w dobrej promocji - 33 zł na PSS.

 

Wiem już, że kupno w tej cenie jest obowiązkiem. :) Pytanie tylko, czy należy koniecznie ograć wcześniej poprzedniki, jako że Nexus jest kontynuacją?

 

Pytam głównie dlatego, bo moja kobieta ma ogromne parcie na natychmiastowe ogranie Nexusa, a do tej pory skończyła tylko A Crack in Time (ToD i QfB jej nie podeszły).

 

Ja i tak ogram wszystkie Lombaxy po kolei, ale ona się uparła na Nexusa już teraz. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię troszkę temat, albowiem Nexus jest teraz w dobrej promocji - 33 zł na PSS.

 

Wiem już, że kupno w tej cenie jest obowiązkiem. :) Pytanie tylko, czy należy koniecznie ograć wcześniej poprzedniki, jako że Nexus jest kontynuacją?

 

Pytam głównie dlatego, bo moja kobieta ma ogromne parcie na natychmiastowe ogranie Nexusa, a do tej pory skończyła tylko A Crack in Time (ToD i QfB jej nie podeszły).

 

Ja i tak ogram wszystkie Lombaxy po kolei, ale ona się uparła na Nexusa już teraz. :pardon:

Bierz. Świetna zabawa. Dodatkowo jest dubbing - całkiem dobry bym powiedział. Grunt, że fajnie się można bawić przy tej grze. Co do samej znajomości to wiele nie pomogę bo nie pamiętam...to jest jakby podoczna historia gdzie transportuje się wiedźmę do jakiegoś więzienia no i...właśnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz. Świetna zabawa. Dodatkowo jest dubbing - całkiem dobry bym powiedział. Grunt, że fajnie się można bawić przy tej grze. Co do samej znajomości to wiele nie pomogę bo nie pamiętam...to jest jakby podoczna historia gdzie transportuje się wiedźmę do jakiegoś więzienia no i...właśnie.

 

Dzięki za odpowiedź. :thumbsup:  Kupię na pewno, bo sam mam na niego chrapkę. Ale kobieta chciała wiedzieć, czy trzeba grać po kolei. Właściwie to ja chciałem to wiedzieć za nią... :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą się pojawiać postacie z poprzednich części, wspomnienia lub inne odniesienia, ale nie ma to wpływu na wątek fabularny. Pamiętaj jedynie by ogrywać gierki z orginalnym angielskim dubbingiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą się pojawiać postacie z poprzednich części, wspomnienia lub inne odniesienia, ale nie ma to wpływu na wątek fabularny. Pamiętaj jedynie by ogrywać gierki z orginalnym angielskim dubbingiem.

 

Akurat ToD, QfB i ACiT mam w płytowych, angielskich wersjach. Nie wiem nawet, czy to pierwotnie po polsku wyszło. Nexus z PSS pewnie jest po naszemu i z chęcią taką wersję też usłyszę. All 4 One i Q-Force były z naszym dubbingiem, który moim zdaniem był wykonany bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem w opcjach konsoli język systemowy na angielski, bo jako gracz który ogrywał wszystkie części od PS2 nie mogę przetrawić takich głosów jak np. Manfred czy Kakofonix. Wersja cyfrowa z PSS właśnie przez język systemowy zmienia głosy i jest multi językowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem zlota koparka. 

 

Kupilem Nexus, Quest of booty sie tez zassalo. 

Quest poszedl na pierwszy ogien fakt krotkie i jeszcze w jednym miejscu dalo mi popalic, calkiem mile ale czuc ze to 2008. Jako dodatek do Nexusa doceniam, ale nie porwalo mnie. 

Nexus - no tutaj jak na PS3 grafika bardzo dobra, owszem sa jakies rozpikselowane krzaki ale to trzeba sie ustawic przed takim z kamera za nami zeby to dostrzec. Jestem na 3 ciej planecie, i powiem ze otwarcie bardzo dobre, projekty poziomow bardzo dobre, zroznicowanie lokacji bardzo dobre, bronie dobre i zabawne jak zawsze. 

Jestem wysoce zadowolony ze zlamalem swoje postanowienie - nie kupowania juz nic na PS3 i kupilem ten tytul. Powiem ze broni sie bardzo dobrze (mimo iz mam porowanie do Ratcheta z PS4). 

 

W cenie 25pln (na aktualnej promocji) - must have. 

 

polecam

MagEllan

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę razem z All 4 one. Dzięki za wykopalisko ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kovacs napisał:

Wezmę razem z All 4 one. Dzięki za wykopalisko ;)

 

 

hmmm o All 4 one chyba juz pisalem ;) w stosownym watku - wielu ma zastrzezenia do A4O mnie jako komus kto wtedy nic nie wiedzial o Lombaxie i universum podeszla i to bardzo. I dalej uwazam ze to fajna pozycja (orgywalem zarowno sam jak i w kanapowym coopie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pierwsze przejscie za mna.

Podtrzymuje to co napisalem wczesniej, to dobry ratchet z dodanym nowym pomyslem, owszem  jest jedna lokacja gdzie jestesmy troche chlopcem na posylki ale nie psuje to calosci.

Odemnie ocena bardzo dobra - teraz mala przerwa ale gra zostaje na dysku zeby skonczyc ja w trybie wyzwan (czyli Ratchetowej NG+)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×