Skocz do zawartości
kill

Ratchet & Clank: Into the Nexus

Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu, Insomniac daje sobie siana z tym posranymi eksperymentami z marką i wracają na stare śmieci. Na blogu jest napisane o "epilogu do sagi Future" - wreszcie ktoś tam poszedł po rozum do głowy - studio twierdziło, że saga Future skończyła się na A Crack in Time, ale jak dla mnie to nie kończy się sagi z tak ważnymi niedopowiedzeniami. Mam nadzieję, że Into the Nexus udzieli najważniejszych odpowiedzi z punktu widzenia opowieści.

Może trochę szkoda, że na PS3, ale biorę i tak. Nawet jak kupię PS4 na premierę, starego chlebaka nie mam zamiaru się pozbywać. Swoją drogą, chciałbym zobaczyć Ratcheta na PS4. Animacje na bank wgniotłyby mnie w podłogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należ jednak zaznaczyć, że nie będzie to pełnowartościowa gra, a jedynie spory epizod. Gra będzie sprzedawana za połowę normalnej ceny, w US ustalona została na 29.99$. Insomniac sam mówi, że będzie dużo dłuższa niż Quest for Booty, ale krótsza niż Crack in Time. Edycja zarówno dyskowa jak i cyfrowa via PSN.

 

Jako wielki fan Ratcheta cieszę się z tego exa. Z pewnością będzie to kilka dobrych godzin zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cos jak QfB :/ Szkoda, liczylem na pelnoprawna gre, ale pewnie i tak sie skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cos jak QfB :/ Szkoda, liczylem na pelnoprawna gre, ale pewnie i tak sie skusze.

 

Quest for Booty było niezłe :) Czekamy! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobało się ten zwiastun, widać ze gra wraca do korzeni. Na pewno zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapoznać się z całą serią... Może ktoś mnie uświadomić w jakiej kolejności powinienem grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chcesz się cofnąć aż do PS2? Bo to będzie kilkanaście gier więc nie wiem czy jest sens. Ja bym ograł tylko to co wyszło na PS3.

 

Wystarczy na kilkadziesiąt godzin.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze Ratchet & Clank: 4 za 1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze Ratchet & Clank: 4 za 1 ;)

 

To nie jest gra z głównej serii, więc komuś kto nie grał w ogóle w Ratcheta bym jej nie proponował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest gra z głównej serii, więc komuś kto nie grał w ogóle w Ratcheta bym jej nie proponował.

 

no może, to zwracam honor, ja niestety jako 1 cześć grałem w 4za1 z PS+ i bardzo mi się podobała, chętnie mając czas ogram inne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo jak DaaV :D

All 4 One bardzo mi się podobało, zobaczymy, może kupię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All 4 One idealnie nadaje się do gry z dziewczyną. Nowy Ratchet to dla mnie świetna wiadomość. Wiadomo czy będzie dubbing?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Crack In Time mi się nie spodobało, może to będzie ciekawsze :)

Zresztą najbardziej spodobało mi się A4O bo nie trzeba było tym statkiem pomiędzy mapami/planetami latać, tylko prosto i do celu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wogóle nie przyszła do gustu żadna z 3 części na ps3. Zobaczymy jak będzie z NEXUS, ponoć powrót do korzeni starego dobrego R&C z ps2. Czekam z niecierpliwośćią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra została wyceniona na 130zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gierka to must have. Lubię takie klimaty no i jest to też okazja by utrzymać moją kobietę przy konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×