Skocz do zawartości
DaraS

Deep Down

Rekomendowane odpowiedzi

Całe Capcom, pokazali coś naprawdę niesamowitego przy zapowiedzi PS4, baa i jeszcze jako exclusive,zeby zrobic z tego free to play z mikropłatnościami xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe Capcom, pokazali coś naprawdę niesamowitego przy zapowiedzi PS4, baa i jeszcze jako exclusive,zeby zrobic z tego free to play z mikropłatnościami xD

To jeszcze nic. Teraz wydali info że gra będzie "po miesiącach letnich" hehe jest tak jak mówiłem konami i capcom to już zwykłe trupy po których gry nie warto sięgać. Przy takim rockstar lub naughty dog jawią się jako zwykli hochsztaplerzy co chcą wciskać pół produkty za pełną cenę gdzie MGS nawet nie jest półproduktem tylko demem o zgrozo na 2 godziny za 150 zł! Tym dwóm firmom trzeba powiedzieć już wypad z tego biznesu bo się po prostu do niego już nie nadają. "po miesiącach letnich" haha no to równie dobrze można odebrać że to zima :) . Żałosna ta firma capcom ale czego sie spodziewać po firmie która wypuszcza 158 jednej edycji street fightera. Trupy które próbują sie reanimować mam nadzieję że gracze nie dają sie nabrać na te głupoty. A gdy jeszcze dodał że nie chcą tego teraz wydawać żeby cytuję" żeby ludzie nie powiedzieli że to równie dobrze by mogło wyjść na ps3" to tylko jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że to co pokazali leciało z mocarnych kompach. STOP takim oszustom. Dobrze że mnie nie jarają takie gry gdzie jeszcze z miecz lub tarczę będą zapewne sobie życzyć prawdziwa gotówkę.  W latach 90-tych niemal bogowie teraz zwykłe trutnie i pajace. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem grafiki prezentuje się ładnie.Oby nie były same zamknięte pomieszczenia,mam nadzieje że mikro płatność nie wpłynie na jakikolwiek odbiór gry,potencjał jest naprawdę spory.

Osobiście czekam na ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Jakoś nie chce mi się wierzyć w wysoką jakoś produktu f2p, ale mam nadzieję, że się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeepDown-4.jpg

DeepDown-3.jpg

 

An announcement was also included with the screenshots:

Producer Sugiura here. Currently
Deep Down
is being developed intensively at GW moving towards the public beta test. PS4 users have waited a lot, but please wait a bit longer.

We’re publishing two new screenshots of the game in development. The public beta test is currently scheduled for the summer.

Our boss Ono-san says “summer is when you’re wearing short sleeves” and we like to do that in the office but….  We will report again on our progress in June!

http://www.dualshockers.com/2014/05/09/ps4-exclusive-deep-down-gets-beautiful-new-screenshots-new-update-promised-for-june/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z traileru na trailer coraz lepiej graficznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A drugą część zalinkowanego przez siebie newsa czytałeś? Nic nie wiadomo odnośnie tego, w jakiej fazie jest gra. Poczekamy do września, to się wyjaśni kwestia ewentualnej bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gameplay zaczyna się po 1:00 minucie :)

 

ibmi70jFLkJgrX.gif

Krwiożercza skrzynia :P

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma jedną podstawową wadę. prawdopodobnie nigdy u nas nie wyjdzie. Capcom dostał złe opinie chociażby z takiego głupiego powodu jak brak żeńskich modeli postaci (prawdopodobnie brak mocy produkcyjnej na modelowanie zbroi itp.), gdzie przy dzisiejszym poprawnym politycznie zachodzie to niedopuszczalne, i dlatego gra wyjdzie tylko w Japonii. A nawet jeśli wyjdzie u nas to ze sporą obsuwą względem Japonii.

 

I szkoda bo dla mnie wygląda obłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×