Skocz do zawartości
Patricko

F1 2013

Rekomendowane odpowiedzi

A Steve znowu będzie wciskać papke, jak co roku.

Nie ma co ukrywać, Ci co mieli to już się na nich dawno poznali. Mogą gadać zdrów, a gra i tak będzie szmirą.

No wiadomka. Ja, tak jak przed wiosną zapowiedziałem, także nie mam zamiaru kupować tej gry. Przynajmniej nie do chwili, gdy się okaże, że gra jest zrobiona odpowiednio.

 

Niby oczekujemy, że Steve wciśnie w zapowiedziach to co zawsze, ale jest pewna zmiana wobec ostatnich 3 odsłon - pierwszy raz była cisza przed wydaniem kolejnej odsłony F1. Wykazali się tym razem wielką ostrożnością. Dopiero teraz na 2 miesiące przed przewidywaną premierą, a więc bardzo późno, postanawiają cokolwiek powiedzieć o grze. Bardzo intrygująca sprawa. Może tym razem będzie miłe rozczarowanie? Oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu nie mieli co pokazać bo niewiele się zmieniło :P Po tych wszystkich latach nie wiadomo czego się można spodziewać po takiej strategi, ale nie oczekuję niczego dobrego z ich strony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ta gra sprzeda się najgorzej ze wszystkich ich dotychczasowych części :)

Tak jak pisałem, ludzie już wiedzą co to za crap jest i że nie potrafią nawet patcha wypuścić jak należy. Zniszczyli praktycznie każdą serię, która się dobrze zapowiadała, z GRID'em na czele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego hejtu na F1, dla mnie F1 2012 była bardzo przyjemną grą, w której spędziłem pewnie pond 20-30h, licencja FIA, prawdziwe składy i do tego przyjemny model jazdy, świetne udźwiękowienie.. Ja się bawiłem dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo by tłumaczyć, ale jak Ci się chce (zapewne nie będzie Ci się chciało :P ) to możesz poczytać w odpowiednich tematach co jest nie tak z poprzedniczkami...

Przez 3 lata nie zrobili nic dobrego z tą serią także nie można oczekiwać nagłej zmiany trendów... Zupełne przeciwieństwo WRC w którym z każdą serią widać postęp, natomiast tutaj ciągłe krążenie przy poziomie dna. Strona techniczna na ps3 leży i kwiczy, model jazdy kwestia dyskusyjna, ale dla mnie bez rewelacji. Licencji i prawdziwych składów w takim tytule nie można zaliczyć na plus. Dźwięk spada na dalszy plan jak cała reszta pozostawia wiele do życzenia. 

Chciałbym się mylić ale przewiduję kolejnego crapa. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że ciągle mam ochotę pośmigać dobrą formułką w multi, ale nie jest mi dane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencja huh? Gdyby nie licencja to by nie było F1 XD Patrząc obiektywnie to najlepsza część od CM to 2010, reszta to gówno. Masa bugów, (usunięcie treningów nr 2 i 3 z F1 2012 - brawo CM), i długo by wymieniać :P No ale jak Ci się ten crap podoba to ok, dobrze że chociaż komuś się podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie patrzę na opinie innych, jak 100 osób mówi, że to syf to ja nie powiem tak samo tylko dlatego bo inni tak mówią. Spędziłem sporo czasu w tej grze (grałem na PC i X360) i jeździło się przyjemnie, w 2012 dali sporo nowości i to dla mnie największy plus. Jak 2013 będzie co najmniej tak dobre jak 12 to będę zadowolony.

Jedyne minusy to dla mnie brak okrążenia formującego i zbyt mało wydarzeń na torze w czasie wyścigu, ale liczę, że może wreszcie się to zmieni.

Edytowane przez Sheffy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkreślasz, że dużo czasu spędziłeś w grze? To teraz wyobraź sobie, że my mamy prawie 10x tyle na liczniku i to tylko w jednej części. Jakby tak wszystko policzyć to byłoby tego trochę. A wszystko za sprawą ligi :) Część osób wypowiadających się wyżej to stara gwardia. Wszyscy graliśmy od 2010.

Także opinia osób powyżej i w poprzednich tematach to opinia oparta na bardzo dużym doświadczeniu z tym bublem, a nie "bo inni tak uważają".

Jak oni chcą jeszcze wydawać edycję limitowaną to nie mam pytań :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś przeoczył to dodam,że informacji nt. f1 2013 należy się spodziewać o godzinie 15-stej naszego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

............zbyt mało wydarzeń na torze w czasie wyścigu, ale liczę, że może wreszcie się to zmieni.

 

Malo?? Ja po wyscigach spocony ja, swinia bylem a temu za malo wydarzen...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error spokojnie, On mówi pewnie o Single Player :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w singla tylko grałem i ta AI było takie sobie. A dziwne, bo przecież CM robiło GRIDa gdzie przeciwnicy walczyli ze sobą maska w maskę, w F1 jednak jadą zbyt spokojnie, zbyt rzadko pojawia się SC (w zasadzie tylko na Monako się pojawiał) i nie ma takich nieprzewidzianych zdarzeń jak w prawdziwej Formule, ktoś wypadnie z toru, temu Pirelli wybuchnie, innemu się silnik zapali... Gdyby nad tym popracowali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ...Gdyby nad tym popracowali...

jack-nicholson-laugh-o.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w singla tylko grałem i ta AI było takie sobie. A dziwne, bo przecież CM robiło GRIDa gdzie przeciwnicy walczyli ze sobą maska w maskę,....

 

No to powiem Ci, że gorzej stracić czasu nie mogłeś. Singiel w porównaniu do Online to szmira. Przegapiłeś dużo dobrej zabawy. AI słabe i pewnie czułeś się mistrzem kierownicy. W Online dopiero sprawdziłbyś, gdzie tak naprawdę jesteś.

 

F1 ma to do siebie, że na torze nie potrafi się nic dziać, więc nie ma się co dziwić, że i w grze tak jest (nie biorąc pod uwagę online). To po prostu gra dla miłośników gatunku.

GRID to inna bajka, także nie ma się co dziwić, że walka jest łeb w łeb.

 

--

 

https://pbs.twimg.com/media/BPIwneJCEAApE7b.png:large Na 3 pudełku od góry jest napis Edition, czyli pewnie jakaś edycja specjalna,pytanie co można dodać do F1 w ramach takiej edycji,może jakieś bolidy z przeszłości...?

Tak naprawdę to nikt nie wie co to może być. Można bawić się tylko w zgadywanki: Shit Edition, Bug Edition, Limited Edition...

Ktoś na forum CM zapodał ciekawą okładkę, która przedstawia Classic Edition, ale raczej jest wątpliwe, że okładka jest prawdziwa.

094717.jpg

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w prawdziwej F1 dzieje się dużo więcej niż w grze. To jest największym problemem. A co do poziomu trudności to już na trudnym było ciężko uzyskać dobre czasy i wbić się do Q3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może teraz się coś dzieje, bo jeszcze kilka lat temu, żeby w F1 się coś działo, to musiało padać.

Może tak być, że autorzy gry nie wzięli tego pod uwagę, że F1 stała się ostatnio ciekawsza.

 

Co do wykręcania czasu - mistrzem jednego okrążenia może być każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A co do poziomu trudności to już na trudnym było ciężko uzyskać dobre czasy i wbić się do Q3.

 

 

 

Masz rację, tak jest ale tylko na początku, sam tak miałem. Ale gdy już wczujesz się w model jazdy to najcięższy poziom trudności nie stanowy żadnego problemu (mówię o kierownicach).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho...nie dam im się tak łatwo nabrać! Nie ze mną te numery CM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×