Skocz do zawartości
Patricko

F1 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich chętnych na ściganie Pozostaje liga Debeściaków:)

 

Ps. Ja tam zostaje przy ps3. Szkoda mi kasy dawać na początek na ps4 i jeszcze gry takie drogie kupywać, ale oczywiście to każdego indywidualna kwestia, ja mam inne priorytety.

Jednak japońce tak są genialne. 

Dzięki plusowi, mam do ogrania same hity, praktycznie za darmo. Taka reklama mi się podoba najbardziej. Tylko kiedy człowiek znajdzie czas? chyba na jesień

 

Pozdrawiam starą ekipę, zwłaszcza Matijada, z którym już miałem okazje pogadać na żywo.

 

Co do F1?

 

2012 kupiłem na psn za 100zł na pół.

2013 kupie, ale też dam maks 120zł na pół.

 

Dawanie więcej za gry to dla mnie bez sens, bo już przy takich cenach, granie online w f1 powinno być bardziej rozbudowane i z systemem powtórek.

Edytowane przez Kamil908
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje wielkiego Senny! :(

Edytowane przez pack
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trailerze podczas wypadku sprytne maskowanie, żeby nie było widać, że tylko przedni spojler się rozwala i nic więcej :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga HEJTUJO!

Ładnie wyrenderowany filmik :P za 30 zł będzie można kupić...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no graficznie wyglada jak zawsze fajnie no i beda klasyczne bolidy :) wiec za;powiada sie ciekawie , ciekawe jak z fizyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko obecne gry CM chodź trochę odzwierciedlały to co pokazują na trailerach byłbym wniebowzięty ;) nie powiem, zapowiada się fajnie, jak co roku, ale w pierwszym miesiącu od premiery na pewno tego nie kupię. 

 

edit: przynajmniej przy tej odsłonie nie ma tyle pitolenia (przynajmniej w moim odczuciu) jaka ta gra jest wspaniała itd. może to zwiastuje coś dobrego w końcu, bardzo chciałbym, chciałbym też powrócić do czasów 2010 i niedzielnych emocjonujących wieczorów ;d

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu poznali się jakim szajsem jest ta gra dla ludzi ogarniętych w grach i ogólnie tematach F1.

Dla żółtodzioba, który z F1 jest na bakier to może ta gra jest spoko i w ogóle daje fun.

O tej zawartości Calssic gadają już od F1 2010, ale że niby licencja nie pozwala, itd.

Po prostu nie mają już żadnego pomysłu na grę, to dorzucają nowy content, standard, ale nie ze mną te numery :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Dla żółtodzioba, który z F1 jest na bakier to może ta gra jest spoko i w ogóle daje fun.

...

heh, no popatrz. To w takim razie w naszej lidze same żółtodzioby jeżdżą :biggrin:

F12012 wg mnie też była najsłabszą edycją od CM, ale do samego końca sezonu fun był. Jaka będzie 2013 dowiemy się za 3 tyg. Tak czy siak mamy już prawi komplet żółtodziobów na dwie ligi i zamierzamy bawić się kolejny rok (już 4-ty :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały dwa tygodnie. Panowie, bierzemy czy nie? :biggrin:

Czytasz ten temat i jeszcze nie wiesz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolid wygląda okropnie nienaturalnie, tak jakby był narysowany i pomalowany markerami, czy jakimiś farbami :biggrin:

 

Kij z grafiką - żeby to chociaż grywalne było!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/codemasters-twierdzi-ze-obecne-generacje-hamuja-rozwoj-serii-f1/168106

:biggrin:

Po pierwsze: CM nie ma na tyle honoru aby się przyznać że nie potrafią zrobić gry. (GTA V na obecnej generacji chodzi lepiej niż wszystkie serie F1 od CM razem wzięte).

Po drugie: "obecne generacje są na to za słabe i hamują rozwój seriijuż wiadomo jak nowa F1 będzie się sprawowała :biggrin:

 

ps. ktoś kupuje w dniu premiery?

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CM to błazny tej generacji. Po tym tekście tylko mnie to utwierdza w tym przekonaniu.

Jak słyszę teksty, że generacja za słaba to wiem że to albo partacze, albo lenie patentowane, albo jedno i drugie.

Jakoś Gran Turismo i GTA potrafią zerwać czapkę z głowy, a CM na brak budżetu też nie narzeka. A jak mają mało ludzi to niech nie porywają się z motyka na słońce i oddadzą licencje komuś komu zależy na tym sporcie, a nie tylko na kasie i puszczaniu głupich tekstów, jaka to kolejna część nie będzie zajebista.

CM go home...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

ps. ktoś kupuje w dniu premiery?

 

 

Tak ja ,mam kod na store -75%

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×