Skocz do zawartości
ONE

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

I tymi przyciskami biegi się zmienia czy co się robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tymi przyciskami lub dżwignią.

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to thx i już wiem jaką kupić kierownice a co do tych przycisków to widać że są małe więc pewnie zrobię jakieś przedłużenie ich xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to są przyciski po prostu , ciężko nazwać manetkami , mi się tam dobrze gra i bym nie zamienił na żadną inną w takim pułapie cenowym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie z ciekawości jest jakaś strona na której opisane jest z jakimi grami chodzi DFGT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no thx zarąbiste jest to forum o co się pyta to odpowiedzą i wq czas reakcji szybki ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT'y usunięte...jeszcze raz i na samych usunięciach się nie skończy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak kierownica prawdopodobnie już u mnie będzie :D Powiedzcie jak się ją kalibruje, tzn podłączam ją do zasilania i do konsoli i co dalej ?

Czy do każdej gry osobno trzeba ją kalibrować ? np będę grał w Gt5, potem się przesiądę na dirta 3, czy będę musiał coś robić w ustawieniach itp, czy po pierwszej kalibracji już mogę się cieszyć każdą grą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w f12010 i gt5 kierownica kalibruje sie sama przy kazdym uruchomieniu gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tymi przyciskami biegi się zmienia czy co się robi?

Możesz robić co chcesz i czym chcesz , w grze możesz ustawić każdą czynność pod każdy przycisk , tak żeby ci pasowało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dirt3 jest tak samo tylko w grze wprowadzasz swoje ustawienia np.siłę ff itp.

Aha, ale patrzcie jeżeli np raz skalibruje dirta i później gram np tylko w niego to czy nie będę musiał za każdym razem kalibrować ? I jeszcze coś jak wygląda kalibracja, bo widziałem filmiki na yt, że wciska każdy guzik i kierownica robi różne obroty, półobroty itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , to jest bardziej jakiś test kierownicy . Kalibracja wygląda tak , że po włączeniu danej gry kierownica wykonuje pełny obrót od lewej do prawej ( czy na odwrót ) i z powrotem , ustawia się na środku i przełącza na kąt ( w przypadku kierownicy z regulowanym kątem obrotu ) mały lub pełny w zależności od preferowanego dla danej gry . Nic nie musisz klikać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownica kalibruje się sama za każdym razem kiedy podpinasz ją do konsoli i wkładasz płyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki Panowie. Jeszcze jedna sprawa, ten dźwięk w rzeczywistości też jest tak głośny, chodzi mi o to jak kierownica wykonuje ruch, prawo/lewo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych głośny dla innych nie.Najważniejsze,że podczas gry to nie przeszkadza chociaż dżwięk jest słyszalny.

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DFP , która podobno jest głośniejsza i mi nie przeszkadza , założę se słuchawki na uszy , puszczę muzykę i ja nie słyszę , gorzej z innymi domownikami :biggrin: . DFP przy wolnych ruchach cichutko słychać , ale przy szybkim i gwałtownym kręceniu jest masakra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jeszcze jak jest z tym ff, bo jak oglądałem filmiki to to jest takie jakby przeskakiwanie zębatek, np lapie kierownice i odbija w prawo, ty potem np gwałtownie w lewo. Jest to trwałem, bo tak się zastanawiam czy tego przypadkiem jakoś nie rozwale xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz , że aż taki silny jesteś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz , że aż taki silny jesteś ?

Nie wiem, jeszcze tego nie sprawdzałem. Tylko pytam czy jest taka możliwość, że to uszkodzisz poprzez szybkie szarpnięcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rzeczy nie możliwych , ale szanse na to są nikłe . Musiałbyś chyba tak pociągnąć koło kierownicy do siebie , żeby wyrwać ją ze środka z razem z silnikiem , innej możliwości nie widzę . Chyba że trafi ci się jakiś słabszy , niedorobiony egzemplarz , który się podda przy którymś z kolei szarpnięciu , bo jak wiadomo wady fabryczne różnych urządzeń się zdarzają , ale w przypadku Logitecha szanse na to również są znikome . Jakby co zawsze masz gwarancję , chociaż wątpię żebyś musiał z niej korzystać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rzeczy nie możliwych , ale szanse na to są nikłe . Musiałbyś chyba tak pociągnąć koło kierownicy do siebie , żeby wyrwać ją ze środka z razem z silnikiem , innej możliwości nie widzę . Chyba że trafi ci się jakiś słabszy , niedorobiony egzemplarz , który się podda przy którymś z kolei szarpnięciu , bo jak wiadomo wady fabryczne różnych urządzeń się zdarzają , ale w przypadku Logitecha szanse na to również są znikome . Jakby co zawsze masz gwarancję , chociaż wątpię żebyś musiał z niej korzystać .

Ok, dzięki :) tak pytam, bo lepiej wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że trafi ci się jakiś słabszy , niedorobiony egzemplarz , który się podda przy którymś z kolei szarpnięciu , bo jak wiadomo wady fabryczne różnych urządzeń się zdarzają , ale w przypadku Logitecha szanse na to również są znikome . Jakby co zawsze masz gwarancję , chociaż wątpię żebyś musiał z niej korzystać .

Nie zachwalał bym tak logitecha, dostępność produktów na magazynie, w wypadku wymiany uszkodzonego sprzętu to porażka. Ja czekałem kilka miesięcy na moją G27 która przed wymianą warczała nawet przy jeździe prosto po asfalcie na minimalnym FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×