Skocz do zawartości
ONE

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

a co powiecie o LOGITECH DRIVING FORCE EX dobra kierownica ? Dobrze jest wspierana do Gran Turismo 6 ?

 

Nie mam osobiscie doswiadczenia z tym modelem. 

Natomiast zapytalem kumpla. To jest typowy low end wiec nie spodziewaj sie po nim cudow, liste obslugiwanych kierownic znajdziesz na gran-tourismo.com, w GT5 byla na 100% obslugiwana. Kolega grajac w GT5 ja skatowal czytaj zajezdzil, do momentu kiedy juz nie dzialala jak powinna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie nowa kiera od Fanateca, Club Sport Wheel V2, dość sporo zmian w porównaniu do V1. Jedna z najważniejszych,  będzie prawdopodobnie kompatybilna zarówno z PS4, jak i Xbox One.

Już nawet mają podpisaną umowę z jedną z powyższych platform. Podadzą to oficjalnie jeszcze w tym roku.

 

Więcej info nt. CSW V2: http://www.fanatec.com/forum/discussion/137/the-clubsport-wheel-base-v2-servo-power-and-multi-platform

Edytowane przez DAK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie nowa kiera od Fanateca, Club Sport Wheel V2, dość sporo zmian w porównaniu do V1. Jedna z najważniejszych,  będzie prawdopodobnie kompatybilna zarówno z PS4, jak i Xbox One.

Już nawet mają podpisaną umowę z jedną z powyższych platform. Podadzą to oficjalnie jeszcze w tym roku.

 

Więcej info nt. CSW V2: http://www.fanatec.com/forum/discussion/137/the-clubsport-wheel-base-v2-servo-power-and-multi-platform

 

Zawsze to zwieksza wybor....

choc nie dla wszystkich jesli dobrze widze to baza cena normalna to prawie 600eur.... No moze i produkt cechuje sie jakoscia ale ciut drogo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy CARS będzie wspierać moją nakładkę F1 do T500RS. Na liście wspieranych kierownic dla PS4 jest tylko T500 RS, a w liście dla PC jest wyszczególniona nakładka F1.

 

Na PS3 działa, ale jak się okaże, że nie będzie mi F1 działać na PS4 to ja mówię papa konsolom i idę na platformę gdzie nie ma głupich ograniczeń i dyktatury producenta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy CARS będzie wspierać moją nakładkę F1 do T500RS. Na liście wspieranych kierownic dla PS4 jest tylko T500 RS, a w liście dla PC jest wyszczególniona nakładka F1.

 

Na PS3 działa, ale jak się okaże, że nie będzie mi F1 działać na PS4 to ja mówię papa konsolom i idę na platformę gdzie nie ma głupich ograniczeń i dyktatury producenta...

 

Ponizej masz to co pare postow wyzej napisal Pablos:

 

 

Wynika z tego ze T500RS jest wspierana przez producentow pCARS - ale do oficjalnych kierownic nie nalezy i ni jak nie wiadomo jak z przyszloscia...

 

Mysle ze wielu mysli podobnie jak ty jesli chodzi o zmiane platformy zeby pograc na kole ktore maja bez dodatkowych kosztow...

Ale to nie o tym watek... trzymajmy sie informacji ktore mamy w zwiazku z kierownicami na PS3 i PS4. 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem na jakiej zasadzie działa t500wna PS4. Ciekawi mnie tylko czy ze zwykłą nakładka w postaci kierownicy F1 będzie działać tak jak na PS3 czy nie. Bo trochę kosztowała, działać działa podstawowa bo CARS wspiera i to czy będzie wspierane przez pozostałych twórców zależy od ich chęci, mam nadzieję, że nie zabraknie. Tak samo mam nadzieję, że ta nakładka będzie działać chociaż tak jak na PS3 czyli połowa klawiszy robi to samo, ale działa wszystko. A muszę powiedzieć, że ta nakładka jest bardzo wygodna w porównaniu do koła Ferrari GTE. I ciężko mi zdecydować co lepsze :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki możecie polecić stojak pod kierownicę Thrustmaster T500RS do 500 zł?

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wheel Stand Pro.  Używałem i był OK.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie po półrocznej przerwie, kiedy to pomogliście mi przy zakupie konsoli dla mojego syna.

Zbliżają się imieniny dziecka  i czas najwyższy zakupić kierownicę do gt6.

Wybór padł na zachwalany na forum Logitech Driving Force GT (na allegro ok.450zł), mam problem ze stojakiem.

Najlepiej kupiłbym Wheel stand gt (ok.200zł), natomiast do tej kierownicy najczęściej polecany jest tutaj Wheel stand pro (ok.300zł).

Może macie doświadczenie z tymi stojakami i podzielicie się swoją oceną.

Może znacie miejsca, gdzie można to wszystko kupić taniej.

Z góry dziękuję za Waszą pomoc i pozdrawiam!

Witam, posiadam kierownicę Logitech Drivig Force GT i stojak Wheel Stand GT. Wszystko pasuje idealnie, łatwa konfiguracja, duża stabilność, nie ma sensu kupować Wheel Stand Pro, chyba że w planach będzie zmiana kierownicy na G25/G27.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co łudzić, nie będą działać. No chyba przez jakieś magiczne przejściówki, ale wiadomo że nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co łudzić, nie będą działać. No chyba przez jakieś magiczne przejściówki, ale wiadomo że nie o to chodzi.

Tu nie tyle chodzi o przejsciowki co o brak sterownikow ktore powoduja brak wsparcia dla kierownicy. A wystarczylby maly pliczek i od razu zycie staloby sie przyjemniejsze...

Inna kwestia jest ze brak poki co gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiem, czy to dobry wątek, niemniej jednak zapytam.

Jakie stosujecie ustawienia FF i czy jeździcie z włączonym wspomaganiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF od 5 w górę (DFGT) - ja ustawiam 10 przy T500RS

Wspomaganie tylko do driftu ( wspomaganie kierowania w opcjach ustawień kierownicy - nie to w menu przed wyścigiem )

 

Oczywiście każdy jeździ jak mu wygodnie ale większość jeździ jak powyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF od 5 w górę (DFGT) - ja ustawiam 10 przy T500RS

Wspomaganie tylko do driftu ( wspomaganie kierowania w opcjach ustawień kierownicy - nie to w menu przed wyścigiem )

 

Oczywiście każdy jeździ jak mu wygodnie ale większość jeździ jak powyżej...

Ok. dzięki za odpowiedź

ja mam ff na 5 (DFGT), ale wczoraj zaktualizowałem wreszcie GT6 i pojawiła się opcja czułość - macie jakieś preferencje co do jej ustawienia?

czy na pewno opcja wspomagania z menu kierownicy i menu "przed" wyścigiem to dwie rożne opcje?

Ja generalnie wszystko mam na off, tylko ABS na 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to watek ogolny odnosnie kierownic do PS3 to moze ktos bedzie mial jakies pomysly, oraz bedzie mogl udzielic odpowiedzi na pytania. 

 

Pytanie:

Czy na PS3 starsze gry (dokladnie chodzi o Shift i Shift2) dzialaja z T300RS? Czy ktos moglby byc tak mily i sprawdzic?

 

Problemy:

Moje DFP chyba po 9 latach (i 4,5 roku uzywania) sie zuzylo. Doskwieraja mu pewne dolegliwosci (zaobserwowane przy GT6):

- de-kalibracja - po 2 godzinach grania kolo kierownicy przechylone jest o okolo 30stopni w lewo a gra interpretuje to polozenie jako jazde prosto. Rozwiaznie ktore stosuje - wylaczyc gre, odpiac kierownice, podpiac raz jeszcze, odpalic gre - po ponownej kalibracji jest ok przez kolejne 2-3h. Jakis inny pomysl? na domowa naprawe tej przypadlosci?

- łopatki do przelaczania biegow (w szczegolnosci prawa) sa wyrobione i biegi przeskakuja o 2. Czy jest jakis domowy sposob aby to naprawic?

 

Jesli pytania takowe juz byly, to wielkie sorry. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Shift działa z T500 to będzie śmigać i na T300. Kiera będzie najwyżej rozpoznana jako T500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Shift działa z T500 to będzie śmigać i na T300. Kiera będzie najwyżej rozpoznana jako T500.

Doszukalem, po necie, zaczynajac od recki t500 na ISR i niestety nie. Starsze gry maja pozamiatane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem sobie kierownicę T500RS + Ferrari F1 Wheel + Playset.

Mam nadzieję, że opłaci się taka decyzja.

Oby tylko sprzęt działał na PS4.

 

Czy na dzień dzisiejszy, mimo tego, że sprzęt nie jest obsługiwany jakakolwiek gra na PS4 działa z w.w. kierownicą?

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem sobie kierownicę T500RS + Ferrari F1 Wheel + Playset.

Mam nadzieję, że opłaci się taka decyzja.

Oby tylko sprzęt działał na PS4.

 

Czy na dzień dzisiejszy, mimo tego, że sprzęt nie jest obsługiwany jakakolwiek gra na PS4 działa z w.w. kierownicą?

 

Pozdrawiam :cool:

 

Twoja decyzja zakladam przemyslana, bo z  pewnoscia jestes swiadom istnienia T300RS.

Z tego co mi wiadomo to watek o kierownicach do PS4 jest oddzielny i tam sie predzej bys czegos dowiedzial.

Sledzac doniesienia na forum - The crew i pCARS dzialaja z T500.

Nie jestem pewny jak DriveClub ale tam FF to i tak mocno aradowy jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×