Skocz do zawartości
ONE

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Na ten temat było powiedziane wiele.

Tak jak już wspomniałem, granie na G27 daje mi więcej frajdy! Kierownica nie warczy tak jak jak DF GT, ma lepszy FF. Do tego łopatki ( a w zasadzie przyciski) zmiany biegów w DF GT to jakieś nieporozumienie, w G27 jest to super rozwiązane. Pedałów nie ma co porównywać i nie chodzi już tutaj o gadget jakim jest sprzęgło. Są przede wszystkim solidnie wykonane, te plastikowe z DF GT nijak się mają do porządnych metalowych, do tego są bardziej precyzyjne. Wiem że jest wielu ludzi którzy uważają że to co mają jest najlepsze na świecie i ich nie przekonam. Najlepszym rozwiązaniem jest samemu, na żywo porównać...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie ze DFGT jest najlepsza - wiem ze najlepsza jest G27, lecz wydaje mi sie ze nie opaca sie doplacac tych 500 zł do manetek i lepszego ff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie rejestracji w sklepie fanateca.

Mieszkam na ulicy Zabłockiego i nie wiem jak napisać. Zabłockiego czy Zablockiego?

I czy nazwisko z polskimi znakami czy bez polskich znaków?

Edytowane przez ps3 maniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucio ja też nic nie mam bo ogólnie to bardzo dobrze, że kupiłeś taki sprzęt, tylko ja mówię o tych kilku szczegółach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania że gdy kupujemy jakiś sprzęt warto nie tylko kierować się recenzjami ale samemu sprawdzić. Przed zakupem miałem ten luksus że mogłem pojeździć na kilku kierownicach z najwyższej półki i wybrać tą która najbardziej mi odpowiada. W ten właśnie sposób skreśliłem Fanateca i Thrustmastera. Kupując G27 wiedziałem że dokonuję najlepszego dla siebie wyboru.

Co do ceny? Hmmm... Dla niektórych 700 zł różnicy to dużo dla innych nie, zależy jakie kto ma zarobki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie rejestracji w sklepie fanateca.

Mieszkam na ulicy Zabłockiego i nie wiem jak napisać. Zabłockiego czy Zablockiego?

I czy nazwisko z polskimi znakami czy bez polskich znaków?

Ja wpisywałem polskie znaki i przesyłka doszła bez problemu.

Edytowane przez MR ART PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapłacić kartą kredytową lub za pomocą paypalu za kierownicę fanateca?

Edytowane przez ps3 maniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapłacić kartą kredytową lub za pomocą paypalu za kierownicę fanateca?

Normalnie,wybierasz produkt,klikasz kup,przenosi cię do opcji płatności,tam wybierasz sposób zapłaty przelew lub karta,przelew niestety dostępny tylko dla ludzi z Niemcowa,wpisujesz numer karty,swoje dane z karty,potwierdzasz i już,trwa to dosłownie 10 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes taki madry to w czym jest sto razy lepsza ?

Sprzeglo, manetki, lepsze silniki, lepsza budowa, mniejsza awaryjnosc, inne odczucia z FF, pedaly, ktore wygladaja jak pedaly, obszycie kierownicy, oddzielny modul skrzynii biegow, ktora rowniez posiada tryb H, i generalnie wykonanie calosci......

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru jest Debit procedure i Money Order. PayPal odpada. Które to karta?

Debit procedure to płatność kartą :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrusz

Do wyboru jest Debit procedure i Money Order. PayPal odpada. Które to karta?

PayPal to jest płatność kartą (masz zresztą ikonki kart kredytowych, którymi można płacić). I nie musisz mieć konta w PayPal! Po prostu dalej zamiast zalogować się do PayPala, to od razu wybierasz typ karty, numer, termin płatnośći, itp. i płacisz.

Pozdrawiam,

andrusz

Edytowane przez andrusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanko. Polecacie kupować stojak fanateca?

Czy może jakąś tanią szefeczkę, stolik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanko. Polecacie kupować stojak fanateca?

Czy może jakąś tanią szefeczkę, stolik.

Fanatec albo Wheel Stand Pro,inne omijaj szerokim łukiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak się jeździ Gucio? Jak w końcu ustawiłeś ten balans hamulców, żeby można go było zmieniać?

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu ustawiłeś ten balast hamulców, żeby można go było zmieniać?

Hmmm... A tego to jeszcze nie próbowałem :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyłapiecie, pomylić się nie można :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła do mnie DFGT i mam pytanek w sumie kilka:

-w GT za wiele tam opcji nie ma, kiera chodzi fajnie, tylko jak jest z tym 900 stopni obrotu? Kiedy to działa, kiedy nie, jak poznać?

-pod PC jak ogarnąć tego profilera, robię sobie profile, ale kiera się nie słucha tych profili i jest do dupy, jedynie jak ustawię te główne ustawienia to kiera się słucha, WTF?

-np w takim Dircie 2 na PC jak ustawić blokadę obrotu na ileś tam stopni? Ustawiam w profilerze np 200stopni i faktycznie kiera stawia twardy opór w pewnym momencie skrętu, włączam grę i już kręcę kurde ile wlezie...WTF?

Dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem dziś używaną logitech driving force gt i mam taki problem z GT5 :(

blokuje mi się pedał hamulca. Objawy są takie, że jak zahamuję to pasek siły hamowania nie zawsze spada do zera i jadę na gazie + plus lekko hamulec (ledwo co się świeci na czerwono). Musze strzelić z pedała, żeby się całkiem wyłączył. Jest bardzo zmartwiony tą sprawą.:( Poradźcie coś w ten sprawie jestem totalnie załamany...:scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem takiego problemu , ale chłopaki wcześniej pisali , że to się zdarza i wystarczy tylko rozebrać i poprawić pedał czy coś takiego , poszukaj parę stron do tyłu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że znów wzięło mnie na to, żeby pograć sobie w GT5, które oczywiście sprzedałem pewien czas temu, naszła mnie myśl, żeby sprawić sobie kierownicę. Jednak budżet nie pozwala na zakup DFGT i szukam czegoś o wiele tańszego. Nie chodzi mi o to, że kierownica ma być super wypas i nie wiem jakie możliwości posiadać, po prostu, żeby pojeździć zarówno w GT5 jak i w naszej Lidze F1, która wystartuje wraz z premierą F1 2011, bo chyba lepsze to, niż jazda na padzie. Dlatego pytam się tych, którzy są obeznani w temacie, jaką kierownicę dorwę do 200 zł. Widzę na allegro, że wyboru dużego nie ma, jednak rzuciła mi się w oko kierownica P3 Racer od Mad Catz. Czy ktoś ma tą kierownicę i mógłby napisać jak się sprawuje i jak się ma jakość do ceny. Byłbym niezwykle wdzięczny. :)

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 200 zł dobrej kierownicy nie kupisz , dostaniesz tylko taką , której aż szkoda kupować i marnować kasy , bo będzie taka beznadziejna , próbuj wylicytować używanego Logitecha DFP lub DFGT , ewentualnie trochę dołóż , bo nie wiem po ile chodzą , według mnie to najlepsze wyjście , w tańsze nie ma sensu się bawić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownica DFGT to wg. mnie minimum.Jeżeli masz brać kierownice za 200 to ją sobie odpuść bo na takim sprzęcie nie da się grać w GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba macie rację, postaram się znaleźć jakąś atrakcyjną aukcję z DFGT i spróbuję wylicytować. Dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem G27 a moja DF GT którą kupiłem wraz z premierą GT5 leży w oryginalnym kartonie i się kurzy. Muszę kiedyś się zebrać i wystawić ją na allegro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×