Skocz do zawartości
ONE

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Koleś chyba łódką płynie ze tak go buja hahaha.. Smiesznie to wyglda troche przesada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś chyba łódką płynie ze tak go buja hahaha.. Smiesznie to wyglda troche przesada..

to jest symulator przeciążeń, a nie zachowania samochodu, jak by to miało pokazywać położenie samochodu to monitor by był statyczny.

uważam że wrażenia przyspieszania i hamowania mogą być zbliżone do prawdziwych z tym że osiągnięte z pomocą grawitacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chwiejak bawilem sie takim czyms i powiem Ci ze wieksze odczucia z przyspieszenia mialem swoja 2 litrowa laguna anizeli 911 gt3 rs podczas gry, wiec dla mnie takie cos mija sie z celem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logi Driving Force EX nada się? Na coś lepszego mnie nie stać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najodpowiedniejszą kierownicą do GT5 jest L DFGT G25 lub G27.Tyle w temacie odnośnie kierowinic. DFGT to jest moim zdaniem i wielu   na tym forum minimum jeśli chodzi o kierownicę do ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logi Driving Force EX nada się? Na coś lepszego mnie nie stać..

Musial bys pograc i zobaczyc co przygotowali deweloperzy z PD... masz tylko 180' wiec jestes zdany na ich laske. Jesli nie dodali opcji typu zmniejszenie czulosci przy duzych predkosciach moze byc ciezko (ustawic sie na best line przy predkosci 300+km/h z kierownica 180' jest prawie nie wykonalne bez opcji o ktorej wspomnialem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj na padzie i dochodzę do wniosku, że na padzie to mogę sobie w nowego NFSa pograć :P

Czy ktoś orientuje się może gdzie można od ręki w Katowicach bądź okolicy dostać nową DFGT ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt w czeladzi? w ktc tez chyba mm jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy na forum dlatego przede wszystkim witam wszystkich serdecznie.

A teraz przejdę do tematu, czy ktoś posiada, sprawdzał, grał, próbował kierownicę Logitech MOMO podłączyć do PS3 i odpalić GT5?

Pytam, bo grę zamówiłem i odbieram we wtorek. Konsolę także kupuję jakoś na początku lub połowie grudnia. Ale to jest bardzo ważne,

czy muszę również dokupić kierownicę, czy będzie mi dane cieszyć się grając na MOMO?

Pozdrawiam B)

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakieś namiary na stojaczek do DFGT???

Na alledrogo tylko widze do G25/G27

Giera kozak!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wheelstandpro.pl/

Świetne stojaki. Sam posiadam wersję do G27 i sobie chwalę. Na forum jest kilku użytkowników wersji dla DFGT i są również bardzo zadowoleni.

EDIT: Oj, ktoś mnie ubiegł. :)

Edytowane przez krisio06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz.

Cena nie mała ale jak stojaczek dobry to pewnie wart swojej ceny :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyłączam się do pytania sprzed kilkunastu postów, czy gra zadziała na Logtiech FORMULA Force ex? Czy jest naprawdę tak duża różnica między padem a DFGT żeby wydawać 400zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w tą Gran Turismo padem, odpada z założenia.

Ponawiam prośbę o odpowiedź. Jak jest z Logitech MOMO? Działa z PS3 i dodatkowo w GT5?

Bardzo mi zależy na odpowiedzi, dodam, że pozytywnej najbardziej :rolleyes:.

Nie wiem, czy kupić inną, czy wystarczy moja.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup gre, podlacz swoja kierownice - sprawdz. Najszybsza i najlepsza opcja i odrazu bedziesz miec odpowiedz na swoje pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiste, ale jak pisałem wcześniej, muszę sobie kupić PS3, grę i tu właśnie jest ważne jak kombinować, żeby jeszcze kupić kierownicę i czy w ogóle kombinować.

Jak wiadomo jest dużo możliwości. Kupić samą konsolę tanio i GT5, czy może konsolę z jakimś boundlem i do tego GT5. Dlatego właśnie chodzi o to, czy lepsza oszczędna wersja

i gotowość na kupno kiery, czy droższa, bo moja starczy.

A wiadomo ile G27 kosztuje. <_<

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szukales w necie po forach roznych? bo ja nie mam pojecia czy Twoja kierownica ma zgodnosc z PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w necie, jedni piszą, że działa inni, że nie działa. Wiem, że podobno w GT5Prolouge działa, w GT HD podobno także, ale w innych nie.

Nawet gdzieś coś było, że ktoś miał problem z MOMO, ale czy w GT5 tego nie wiem, może źle konfigurował, może w ogóle jej nie wykrywa gra?

Po to właśnie pytam, a nie chcę nowego tematu zakładać, skoro ten jest o kierownicach.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MOMO racing i działa tylko z przyciskami mały problem bo konfigurować ich chyba nie można ale zawsze można się wspomóc padem bo działa równolegle z kierownicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o taką odpowiedź mi chodziło. Pięknie dziękuję i miłego grania życzę.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do użytkowników G27. Czy macie czasami problem z włożeniem któregoś biegu w trybie manualnym ( praca ze sprzęgłem ) ? Mi często dwójka nie chce zaskoczyć. Dodam ze w trybie pół automat (sprawdzane na rożnych grach) dwójka wskakuje zawsze bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka jako ze mam G27 i Gt5 od 4 dni i troszke ogralem,to moge ci podpowiedziec co nieco.Na samym poczatku tez mialem z tym problem i to nie tylko na 2 ale czasami na innych biegach,z tego co obczailem jak wciskasz sprzeglo i wbijasz bieg to sprzeglo jest za szybko puszczane,tak mialem jak szybko biegi zmienialem,pozniej jak to obczailem zaczalem na to uwage zwracac i problem wyeliminowalem w 90 % ,a wiec jak wcisniesz sprzeglo wbij bieg i dopiero sprzeglo pusc,jak zrobisz to rowno tzn sprzeglo i bieg w jednym czasie wtedy sie dzieja cyrki takie wlasnie :).Nie wiemczyci to cos da ale u mnie pomoglo :P.Ps sorka za brak PL znakow poniewaz takich nie posiadam ;D Pozdr jak cos dodawac mnie PSN ID przemal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×