Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj zanim zadasz po raz 73429 to samo pytanie

zasada nr 1: Każda gra w PS+ działa tak długo jak posiada się abonament

 

:psnplus:Oficjalna strona Playstation Plus w polskiej wersji

klik

:psnplus:Poradnik Ps3site autor Paweł Musiolik
klik
:psnplus: FAQ Playstation Polska
klik
:psnplus: Darmowe kody na 30 plusa tylko tu:
30 dni gratis
Za zaśmiecanie głównego wątku 30dniowym plusem warn i 48h zawieszenia
:psnplus: Spis płytowych gier które były już za "darmo" w PS+
klik




:psnplus: Aktualna lista dostępnych tytułów na PS blog
http://blog.eu.plays...aystation-plus/
:psnplus: w PS Store w przeglądarce
https://store.sonyen.../pl-pl/home/gry

lub w konsolowym PS Store w zakładce PS+

Poniższa lista jest wyłącznie pomocnicza (więc sorry za jakieś błędy lub lekką nieaktualność)


 

 
 
Rozpiska (za ps3site.pl)
 
Gry roczne:
Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
LittleBigPlanet Karting 
XCOM: Enemy Unknown 
 
Pełne wersje:
Need for Speed: Most Wanted (31 lipca)
Mafia 2 (31 lipca)
Spec Ops: The Line (31 lipca)
 
Gry, które zostaną usunięte z oferty:
Battlefield 3 (31 lipca)
Catherine (31 lipca)
Malicious (31 lipca)
Ninja Gaiden Sigma Plus (31 lipca)
Unit 13 (31 lipca)
 
PlayStation Vita:
Lego Lord of the Rings (31 lipca)
When Vikings Attack! (31 lipca)
 
Ponadto dostępne w tym miesiącu są jeszcze:
Ico & Shadow of the Colossus HD Collection
Sine Mora
Demon's Souls
Uncharted: Złota Otchłań (PS Vita)
Gravity Rush (PS Vita)
 
 
 

Usługa :psnplus: działa na 2 konsolach stacjonarnych i 2 przenośnych
Jeżeli nie mamy jeszcze swojej VITY można "zaklepać" sobie gry dodając do listy pobierania i pobrać ją po zakupie konsolki

 

:psnplus: Gry zapowiedziane na PS4

DRIVECUB PS+ edition

RESOGUN

Binding of Isaac: Rebirth



Powyższe informacje sporządzone przez pablos_83



































Witam , postanowiłem założyć taki temat ponieważ niedługo już zawitają do nas różnego rodzaju usługi premium dla posiadaczy PSN + na pewno pojawi się masa pytań itp , więc musi być jaki jeden temat. Co myślicie na ten temat i kto z was już wie że kupi odrazu i na jaki okres czasu smile.gif osobiście biorę na rok zaraz po wprowadzeniu.

PSPlus_FeaturedImage001.jpg
PSN+ Szczegóły :

Automatyczne pobieranie

Automatycznie otrzymuj najnowsze oprogramowanie systemowe, aktualizacje gier i wersje demonstracyjne.



Ustaw swój system PlayStation 3, aby automatycznie otrzymywać najnowsze aktualizacje oprogramowania systemu PS3 i gier, w które grasz, a także wersje demonstracyjne gier bezpośrednio do twojego systemu PS3.

Nie musisz już czekać, aby zagrać w swoją ulubioną grę, bo pojawiła się do niej poprawka, lub pamiętać, kiedy wydana zostanie najnowsza aktualizacja oprogramowania systemowego – system PS3 zrobi wszystko za ciebie.

Po prostu ustaw przedział czasu, kiedy chcesz otrzymywać aktualizacje i wersje demo, a twój system PS3 automatycznie włączy się i pobierze materiały, tak aby wszystko było gotowe, gdy będziesz chciał ponownie zagrać.





Testowanie pełnej wersji

Wypróbuj przed zakupem wybrane tytuły PlayStation Network i Blu-ray Disc.



Ta wyjątkowa oferta dla członków PlayStation Plus pozwala uzyskać znacznie więcej niż istniejące wersje demonstracyjne na stronie PlayStation Store. Dzięki ofercie „Testowanie pełnej wersji” możesz pobrać pełną wersję gry i zagrać w nią bez ograniczeń przez godzinę, a następnie zdecydować, czy chcesz ją kupić. Możesz więc wypróbować tryby online, zagrać ze znajomymi lub w inny sposób poznać grę przez całą godzinę, a następnie zdecydować, czy chcesz ją kupić.

W ramach oferty „Testowanie pełnej wersji” możesz pobrać dwie gry w ciągu miesiąca, a jeśli kupisz tytuł w późniejszym czasie, twoje postępy z wersji próbnej oraz wszelkie odblokowane trofea będą natychmiast dostępne, dzięki czemu nie ma konieczności rozpoczynania zabawy od początku.





Gry

Zdobądź przynajmniej cztery gry bez dodatkowych opłat.



Członkostwo w PlayStation Plus umożliwia pobieranie co miesiąc wybranych gier ze strony PlayStation Store, w tym tytułów PlayStation Network, gier mini i klasyków z systemu PS one. Co więcej, możesz pobrać awatary premium i motywy dynamiczne, z których wiele dostępnych jest wyłącznie dla członków. Gry, awatary, motywy i inna zawartość PlayStation Plus jest aktualizowana co miesiąc, zawsze jest więc coś nowego, czym można się cieszyć.

Członkowie zdobywają również dostęp do wyjątkowych zniżek na zawartość witryny PlayStation Store. Korzystaj z nich do woli, ale pamiętaj, że co miesiąc ulegają one zmianie.

I wreszcie, jeśli to możliwe, członkowie PlayStation Plus mogą wziąć udział w wybranych testach wersji demonstracyjnych i beta gier, zanim będą one ogólnie dostępne. Możesz więc stać się jedną z pierwszych osób, które opowiedzą swoim znajomym o nadchodzącej premierze świetnej gry.

Biorąc pod uwagę gry, awatary i motywy o wartości przynajmniej 1000 PLN* rocznie, nie licząc innych korzyści, usługa ta jest warta swojej ceny

* Przybliżona wartość określona w oparciu o zalecaną cenę detaliczną materiałów dostępnych w rocznej subskrypcji, z wyłączeniem rabatów, obliczona w oparciu o kursy wymiany z maja 2010. Rzeczywista wartość może być inna. Dostęp do niektórych materiałów, z wyłączeniem materiałów objętych rabatami, kończy się wraz z końcem okresu subskrypcji.

Edytowane przez pablos_83
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile to będzie kosztować to jest podstawowa sprawa :)

Jeśli cena to ta wartość tj. 1000zł to ja podziękuje już takim snobem to nie będę żeby mieć wszystko + darmowe avatary, motywy i gry pierwszy za taką cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile to będzie kosztować to jest podstawowa sprawa :)

Jeśli cena to ta wartość tj. 1000zł to ja podziękuje już takim snobem to nie będę żeby mieć wszystko + darmowe avatary, motywy i gry pierwszy za taką cenę

Nie wiadomo jak to będzie w Polsce ale na dolary jest to $49.99 za rok, lub $17.99 za 3 miesiące.

Podejrzewam że 195zł za rok i 50zł za 3 miesiące

a 1000zł to sugerowana wartość tego co przez rok dostaniesz za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to nie jest tak źle :)

Będę musiał się porządnie zastanowić nad tym bo to jest coś ala live gold (chyba tak to się nazywa ja nigdy xboxa nie miałem więc się nie znam) z xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to nie jest tak źle :)

Będę musiał się porządnie zastanowić nad tym bo to jest coś ala live gold (chyba tak to się nazywa ja nigdy xboxa nie miałem więc się nie znam) z xboxa.

Tylko że to jest opcjonalne a na Xsie musisz kupić żeby grać online ^^ , pierwsze darmowe gry z PSN to między innymi Wipeout HD, Age of zombies, i field runners, ralycorss i jest oczywiście 100% opcjonalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem ,że PS+ będą mogły wykupić tylko osoby pełnoletnie - czyli jeśli mam date urodzenia w psn na >18 lat to nie będę mógł wykupić ? Czy może to była tylko plotka ? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem ,że PS+ będą mogły wykupić tylko osoby pełnoletnie - czyli jeśli mam date urodzenia w psn na >18 lat to nie będę mógł wykupić ? Czy może to była tylko plotka ? <_<

według mnie to jest w 99% plotka :) ( nie można być 100% pewnym ^^ ) , tak samo jak tylko osoby 18+ mogli by kupywać gry z psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze dla mnie ten abonament jest zbędny. Wolę kupić np. w całości grę niż pobrać daną grę za darmo opłacając abonament (i jeżeli np. kupiłem abonament na 3 miesiące, to po tych trzech miesiącach nie będę mógł w daną grę grać, jeżeli znów nie kupię abonamentu). Jedynie co się wydaje atrakcyjne to możliwość pobierania "za darmo" gier PsOne Classic, choć niestety biblioteka gier PsOne wciąż jest bardzo uboga <_< Zresztą obecnie już mało gram na swojej konsoli bo po prostu nie mam na to czasu, więc nie opłaca mi się wchodzić w ten biznes :P Na pewno zadowoleni użytkownicy abonamentu będą tacy, którzy przez 12 godzin dziennie grają w gry. Ja się do nich nie zaliczam więc nie opłaca mi się płacić abonamentu.

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem na stronie playstation :down: :

Czy członkostwo w PlayStation Plus jest ograniczone wiekowo?

Aby móc kupić członkostwo w PlayStation Plus, należy mieć ukończone 18 lat.

Tu daje link to zadawanych pytań (jest też cena).

http://pl.playstation.com/ps3/support/playstation-network/detail/item286142/Przedstawiamy-PlayStation-Plus/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze dla mnie ten abonament jest zbędny. Wolę kupić np. w całości grę niż pobrać daną grę za darmo opłacając abonament (i jeżeli np. kupiłem abonament na 3 miesiące, to po tych trzech miesiącach nie będę mógł w daną grę grać, jeżeli znów nie kupię abonamentu). Jedynie co się wydaje atrakcyjne to możliwość pobierania "za darmo" gier PsOne Classic, choć niestety biblioteka gier PsOne wciąż jest bardzo uboga <_< Zresztą obecnie już mało gram na swojej konsoli bo po prostu nie mam na to czasu, więc nie opłaca mi się wchodzić w ten biznes :P Na pewno zadowoleni użytkownicy abonamentu będą tacy, którzy przez 12 godzin dziennie grają w gry. Ja się do nich nie zaliczam więc nie opłaca mi się płacić abonamentu.

Ja jak już zacznę płacić to co raku będę przedłużał bo na 3 miechy to bez sensu bo i tak jużnie pogramy potem w gierki które pobraliśmy a rok to sporo czasu więc problemu nie będzie. Ale tak jak napisałeś dla graczy którzy sporadycznie grają to mija się z celem

Właśnie znalazłem na stronie playstation :down: :

Czy członkostwo w PlayStation Plus jest ograniczone wiekowo?

Aby móc kupić członkostwo w PlayStation Plus, należy mieć ukończone 18 lat.

Tu daje link to zadawanych pytań (jest też cena).

http://pl.playstatio...ayStation-Plus/

Fail ;/ a byłęm prawie pewny że to plotka , no niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN+ jest dla wszystkich kont głównych na których KAŻDY ma 18+, bo to wymóg do założenia takowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie jestem zwolennikiem wszelakich abonamentów bo i tak ich już wystarczająco dużo płacę ale cena według mnie nie jest jakaś straszna, ale ostatecznie wszystko zależy co ten plus będzie dokładnie oferował bo pewnie z czasem będą dodawać jakieś nowe opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak się to będzie opłacać ? Bo jeśli można przez te zdrapki to było by lux :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie to jedna z pozycji w PSS i kupować będziemy tak samo jak zwykłą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..."Czy do opłacenia członkostwa PlayStation Plus mogę wykorzystać karty do PlayStation Network?

Tak, wszystkie metody pozwalające na kupno materiałów z PlayStation Store mogą zostać wykorzystane do dołączenia do PlayStation Plus."...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN+ jest dla wszystkich kont głównych na których KAŻDY ma 18+, bo to wymóg do założenia takowego.

A jeśli mam teraz 17 lat i założę konto za miesiąc(wtedy kupuje PS3) to czy po mojej 18, 7 lutego będę mógł zmienić datę urodzenia czy muszą zostać przy tej co podałem na początku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną obawę w związku z PN+, wydaje mnie się że Sony już powoli przestawia się na cyfrową formę sprzedaży gier -a to nie dobrze dla nas :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że żeby mieć playstation+ na moim głównym koncie to będę musiał sprowadzać te doładowania z zagranicy bo mam konto założone na UK...kiepsko ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam konto ustawione na PL to wszystko jest ok ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jeśli zdecyduje się na P+ to trzeba będzie wymienić dysk w ps3 bo 40 giga na taką usługę to stanowczo za mało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że psn+ ma gwarantować co miesiąc za darmo:

- 1 grę z psn

- 2 minisy

- 1 grę z psx dostępną na psn

- możliwość wypróbowania 2 gier w pełnych wersjach z ograniczeniem czasowym (opcja jednorazowa, nie będzie można ponownie pobrać już raz ściągniętej gry)

- cała reszta ficzerów

Tak naprawdę wszystko zależy od wyboru pozycji jakie wrzucą za free i jak to będzie dokładnie wyglądać. Czy np. gra z psn będzie dostępna przez miesiąc aż zastąpi ją kolejna z "promocji" czy pod koniec rocznej subskrypcji będziemy mieli dostępne w każdej chwili 12 psn/24 minisy/12 psx, które będą nadal do uzycia przy ewentualnym przedłużeniu subskrypcji? Ograniczenie do 2 gier na miesiąc z oferty próbowania pełnych wersji też trochę dziwne, po co to skoro i tak w grę pogramy tylko przez wyznaczony czas? To mi wygląda tak naprawdę na zmianę nazewnictwa ograniczonych czasowo wersji trial, tyle że dotąd nikt nie mówił że możesz wypróbować 2 takie gry w miesiącu i w dodatku uprzednio za tę możliwość musisz zapłacić. Hmm. Pożyjemy zobaczymy, ja raczej poczekam z subskrypcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to wszystko odpowiada ;) mam pytanie czy to napewno wejdzie 29 czerwca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha :) a takie jeszcze pytanie czy jak będę opłacał abonament od początku , czy będzie możliwośc dostania klucza do bety Medal Of Honor jak ktoś wie może to niech da znac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×