Skocz do zawartości
Badi64

Bluetooth Samsung WEP300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Będzie to mała recenzja słuchawki Samsunga model WEP300.

Jest to moja pierwsza recenzja wiec proszę o wyrozumiałość.

Zacznę od ceny bo ona jest najważniejsza.

HS model WEP300 jest najtańszą słuchawka jaką znalazłem kosztowała mnie 59zł w Saturnie. Jest dostępna też w innych sklepach jednak w dużo większej cenie np w MM kosztuje 89zl na allegro ceny wahają się od 70zl do 99zl.

Jeśli chodzi o jakoś dźwięku to nie odbiega ona od innych modeli np noki. Słuchawka jest bardzo wygodna nie uwiera i nie przeszkadza nawet podczas dłużej grze. Ten model posiada Kanałowy typ wejścia do ucha, nie ma żadnych dodatkowych uchwytów podczas siedzenia na kanapie to nie przeszkadza ale jeśli szukacie słuchawki nie tylko do gry ale też do używania na co dzień to nie polecał bym tego modelu ponieważ np przy mocniejszym machaniu głową potrafi wypaść i wtedy trzeba ją poprawić. Słuchawka bez problemu współpracuje ze wszystkimi telefonami(z Bluetooth). Następną wadą jest krótki czas rozmów bo tylko 5 godzin ale jeśli nie jesteście maniakami i gracie dla przyjemności to 5 godzin jest wystarczającym czasem.

Aby podłączyć słuchawkę do Konsoli wystarczy podczas wyszukiwania urządzeń BT przytrzymać przycisk przez kilak sec. Po zarejestrowaniu przez PS3 jeśli chcemy z niej korzystać wystarczy ją włączyć i przycisnąć raz główny przycisk aby połączyła się z konsolą.

W skład zestawu wchodzi:

Słuchawka

Ładowarka

Instrukcja

3 wkładki do ucha rozmiar M L XL

Trochę danych:

Specyfikacja:

Typ: mono

Styl noszenia: wewnątrz ucha

Rozmiar: 44.7x15.5x10.2 mm

Waga: 7.8 g

Bluetooth Ver.: 2.0

Czas rozmowy: > 5 godzin

Czas czuwania: > 80 godzin

Funkcje:

Odbieranie połączeń

Wyciszanie i połączenie oczekujące

Przyciski głośności

Dioda sygnalizująca wł/wył.

Wybieranie ostatniego połączenia

Rozpoznawanie głosu

Podsumowując Główną zaletą tej słuchawki jest cena. Jeśli tak jak ja szukacie jak najtańszej słuchawki i potrzebujecie ją tylko do PS3 to jest to HS dla was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam tez rozwazalem zakup tego modelu ale ostatecznie skonczylo sie na innym modelu Samsunga z innym rodzajem sluchawki - moj model (WEP185) rowniez trzyma sie w uchu na dobre slowo (co czasem moze denerowowac) ale nie uzywa sylikonowych zatyczek. Chcialem ich uniknac poniewaz podczas gry zatykaja one dosc skutecznie jedno ucho co przeszkadza w lokalizacji zrodla dzwieku a to szczegolnie przeszkadza w onlinowych strzelankach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje taka rzecz, czy z tego HSa można korzystać gdy jest podłączony do ładowarki? HS Motoroli który ja mam (przy okazji serdecznie wszystkim odradzam headsety tego producenta ;p ) wyłącza się w trakcie ładowania - niesamowicie uciążliwa sprawa w trakcie rozgrywki. Mój stary HS SonyEricssona który umarł poprostu ze starości gdy się rozładowywał poprostu podłączałem do ładowarki i grałem dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie interesuje taka rzecz, czy z tego HSa można korzystać gdy jest podłączony do ładowarki? HS Motoroli który ja mam (przy okazji serdecznie wszystkim odradzam headsety tego producenta ;p ) wyłącza się w trakcie ładowania - niesamowicie uciążliwa sprawa w trakcie rozgrywki. Mój stary HS SonyEricssona który umarł poprostu ze starości gdy się rozładowywał poprostu podłączałem do ładowarki i grałem dalej.

Tak można z niego korzystać gdy sie ładuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem z podłączeniem tej słuchawki do ps3. raz jak podłączałem to niebieska dioda świeciła się cały czas i ps3 wykryło słuchawkę, ale nie miałem czasu/nie pamiętałem hasła do słuchawki i anulowałem podłączanie. teraz ps3 nie widzi słuchawki i niebieska dioda miga.

Jak to naprawić?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. mam problem z podłączeniem tej słuchawki do ps3. raz jak podłączałem to niebieska dioda świeciła się cały czas i ps3 wykryło słuchawkę, ale nie miałem czasu/nie pamiętałem hasła do słuchawki i anulowałem podłączanie. teraz ps3 nie widzi słuchawki i niebieska dioda miga.

Jak to naprawić?????

zrob to od nowa jakbys po raz pierwszy ja podlaczal do konsoli a haslo to jak wszedzie ''0000'' ja mam samsung wep250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja zbyt krótka, ale pewnie i tak nie ma tam za bardzo co opisywać tej słuchawki :P

Co do słuchawki to myślę, że dla przeciętnego gracza ona spokojnie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresetowałem słuchawkę i dalej niebieska dioda miga. a ps3 nie wykrywa słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zresetowałem słuchawkę i dalej niebieska dioda miga. a ps3 nie wykrywa słuchawki.

niebieska tzn ze dziala, wyłacz ja i wlacz i trzymaj caly czas guzik az konsola wykryje (tzn bedzie scanning i wykryje i wtedy pusc guzik) i pozniej wklep kod '0000'' i wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jest mozliwe aby jednoczesnie prowadzic z kims rozmowe i np. grac w gre?

Jesli tak to jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no 5 godzin to nie dla mnie bo czasem mam tak ze pogram 1h i już mi się nie chce a czasem to i 2-3 dni z rzędu po 12-16 godzin. Raz na święta (kilka lat temu) jak dostałem PSX'a to konsolka chodziła bez przerwy 2 dni bo na zmianę w colina muciliśmy

A recenzja troszkę krótka ale wyjaśnia co ważniejsze. Ale moim zdaniem Recenzje ładnie wyglądają jak dorzuci się z 2-3 fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie techniczne jak rozmawiać przez słuchawke Bluetooth podczas gry w fife 11 ?? Proszę o jakieś info na ten temat , jak to podłączyć aby rozmawiać z przeciwnikiem podczas gry , i czy musi to być słuchawka tylko oryginalna PlayStation ?? Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×