Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Stealth Inc: A Clone in the Dark

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się ciekawy kąsek Wymagająca zręcznościówka z elementami skradania i hakowania Czyli to co tygryski lubią najbardziej...

Zacytuję pewien portal:

"Platformówka, która łączy cechy takich gier jak Metal Gear Solid oraz Super Meat Boy. Wcielamy się w niej w hakera łamiącego zabezpieczenia w celu dotarcia do wyjścia. Na każdym z poziomów musimy rozwiązać prostą zagadkę i pozostać w ukryciu. Liczy się też zręczność w omijaniu niebezpiecznych pułapek. Gra zawiera edytor leveli i sieciowe rankingi."

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/stealth-inc-a-clone-in-the-dark/cid=EP4395-NPEB01358_00-STEALTHBSPS3FG00

I materiał wideo dla zaostrzenia apetytu



Podobno edytor plansz dostarcza olbrzymiej masy contentu (nieskończonej liczby poziomów)

W sklepie cena to 39 zł, tak myślę, że może i dużo za taką giereczkę Ale... W grze jest edytor poziomów (intuicyjny podobno :) ) a wszyscy wiemy jak potrafi wydłużyć żywotność gry prężnie działająca społeczność (co się działo/dzieje z LBP 2 dla przykładu ;) )...

 

Ciężki orzech do zgryzienia bo z chęcią bym łyknął coś takiego, jakaś platformóweczkę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: gdzie mianowicie mogę zagrać w te plansze stworzone przez graczy? bo nigdzie nie mogę tego znaleźć w menu. wchodząc w edytor levelów nic takiego niema gdzie by szło zagrać w poziomy stworzone przez ludzi. Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym pomógł ale gry sam jeszcze nie mam, gdyż waham się z wydaniem tych 40 zł... Ale też jestem ciekawy i czekam na to aż ktoś odpowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest info, że można grać w levele stworzone przez innych? To, że jest edytor nie znaczy od razu, że jest taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest info, że można grać w levele stworzone przez innych? To, że jest edytor nie znaczy od razu, że jest taka opcja.

 

Hej....

 

Ano stąd się wzięło:

http://tvgry.pl/?ID=2487

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym linku mówią o darmowej wersji na pc a nie płatnej na pss. Na pss masz dlc z 20-oma poziomami za 13 pln. Od niedawna masz chyba ps3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma pojawić się patch umożliwiający granie w levele stworzone przez graczy. Co do DLC, każdy kto kupi grę przez 2 tygodnie od premiery dostaje je za darmo.

I jeszcze kolejna bardzo optymistyczna recka:

 

http://uk.ign.com/articles/2013/07/27/stealth-inc-a-clone-in-the-dark-review

 

"Excellent puzzles, stealth mechanics, and a spirit of deviousness make Stealth Inc. a memorable puzzle-platformer."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na youtube filmiki na których jest po 10 leveli w każdym sektorze. Dlaczego ja mam tylko po 8 leveli na sektor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ostatnie dwa odblokowują się za rank S i znalezienie wszystkich znajdziek w każdym levelu danego sektoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×