Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przestańcie rozwijać temat powyżej bo szkoda czasu, i z forum robi się syf. Nie dajmy się wciągać w niepotrzebne dyskusje. Ktoś miał ochotę to napisał, pomińmy to milczeniem i piszmy na temat.Pozdrawiam i miłego grania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem to napisać, bo już zaczynały mnie te posty denerwować... hehe i co mnie śmieszy, ktoś mi już pisze, że ja kiedyś dorosnę... co Ty możesz wiedzieć o moim życiu? ska wiesz, że nie mam dziecka, żony bo o tym na forum nie napisałem? dla mnie to nie jest miejsca nawet do poruszania takich spraw, bo znajomych mam w realu którzy mnie znają. Mam się żalić na forum, że mam dzieci, trudną sytuację i mnie na to nie stać? W życiu miałem tyle dramatów, że głowa mała, i tu nie chodzi o kasę, bo kasę można zawsze zarobić jak ktoś chce, a jak się traci bliskie osoby to już jest inaczej i człowiek zaczyna postrzegać rzeczy przez inny pryzmat. Nie wiem jak odebrałeś moją wypowiedź SephiroT, ale była skierowana do ludzi inteligentnych, którzy już dorośli, a nie odwrotnie, bo osoba która ma już własną rodzinę, coś już w życiu osiągneła, wie że nie samym graniem człowiek żyje, i dlatego poruszyłem temat moich znajomych, że mimo iż nie są fanatykami to idą i kupują gry bez zastanowienia, bo i tak nie mają tyle czasu na granie co niektórzy z Was tu, i oni właśnie przez to że mają dzieci wiedzą, że wydanie 1000zł na gry choćby jednorazowo zapewni im zabawy na min 2-3 msc, a utrzymanie dziecka to już większy wydatek. Jak ktoś nie ma kasy, a chce wszystko ogrywać i ma na to czas, to proponuję aby wstał z kanapy i zaczął się kształcić/rozwijać znaleźć lepszą pracę aby na to granie mu starczało. Normalna osoba ma max 5h dziennie na granie więc ja nawet nie widzę tu kompletnie czegoś takiego jak jeszcze liczenie ile wydałem na te 5 godzin wolnego po pracy na odstresowanie się. Sephirot widzę, że jesteś tu old boyem, masz dużo plusów, ale wiesz to wirtualny świat i pisanie do mnie abym dorosnął jest chyba nie na miejscu, bo to że rzadko się tu wypowiadam choć na forum jestem 8 lat nie świadczy o braku mojej dojrzałości, a raczej o tym że ja nie mam czasu na pisanie głupot tutaj, dzieleniem się poradami czy niewiadomo czym jeszcze. Kto ma rodzinę własną wie, że z czasem to różnie bywa i mój post był skierowany właśnie do takich osób, że później ma się kasę ale nie ma się czasu, dlatego wkurzyło mnie to że ktoś pisze żeto drogie hobby, gdzie ono mało kosztuje dlatego się odezwałem. Przepraszam że nietórych tu uraziłem, ale sorry, albo za dużo gracie i macie za dużo wolnego czasu i nie macie kasy na gry i mi wypominacie coś, ale nie wiem już sam o co Wam chodzi hehe.

 

ps. Sephirot jeszcze coś skierowane do Ciebie, bo nazwałeś mnie gówniarzem. Zajrzyj na forum sfd.pl gdzie jestem 10 lat poczytaj moje wypowiedzi, jakich rad udzielam w sprawach żywieniowych i nie tylko, a będziesz wiedział do kogo mniej/więcej piszesz. Obrażanie mnie jest nie na miejscu, ale mam się przynajmniej z kogo pośmiać.

 

ps2. Banny ja się tu z nikogo nie nabijam, sam zaglądam na promocje i lubię z nich korzystać. Jak zapłacę jeszcze mniej to jeszcze lepiej. Denerwują mnie po prostu ludzie, którzy są zamknięci w swoich poglądach, są tu ileś tam lat z jakimiś plusami i piszą brednie jakbym był na forum wzajemnej adoracji, gdzie racja jest tylko jedna, a kto myśli inaczej od razu jest ich wrogiem. Poruszyłem tu kontrowersyjny temat i już to niektórych boli, ale boli Was prawda że to tanie hobby jak ma się inne zajęcia i własne życie, a nie tylko czas na granie i czekanie na promocję. Ktoś czeka na promocję, inny nie czeka i zarabia w tym momencie, aby to kupić i nawet tą wiedzą się nie dzieli, rozumiecie teraz o co mi chodzi czy jeszcze mam to bardziej rozwijać?

Edytowane przez senor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym miłym akcentem kończymy temat, kolejne wpisy będą usuwane, a nawet nagradzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia porfela. Wg mnie ci ktorych stac nie powinni sie nabijac z tych co zeruja na promocjach bo widocznie maja mniej hajsu i poswiecaja swoj czas na research w necie ale z drugiej strony ci drudzy nie powinni sie szczycic tym ze udalo im sie cos kupic w nizszej cenie i ktos tam przeplacil bo wtedy beczka z cebulaka

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Tesco kupiłem nówkę pada v1 do ps4 za 149 zł. Wróciłem do domciu i mnie olśniło że przecież mogę pada używać też z ps3. Pojechałem i już przepadły... 😥. A jednak w Polsce okazje się trafiają.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Expert jest już dostępny pad v2 w kolorze zielonym moro. Cena 249PLN. Reszta kolorów jest tańsza, ale syn chcę akurat taki, to zamówiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ciśnienie na Pro na premiere ale jak sobie uświadomiłem że w sumie pierwsze gry które naprawdę będą ją wspierały zacznął się dopiero od Horizona to się wstrzymałem. Teraz czekam albo na jakiegoś bundla a najlepiej jakby prosiak wyszedł biały tak jak slim idealnie będzie pasował do X-"S". 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ruseus182 napisał:

Dziwne. Przez cały grudzień był po 125-145, w pudłach

Tak, w grudniu w Empikach czy Saturnach była odgórna promocja na tę grę, do tego było jeszcze Plants vs Zombie GW2 w cenie 125-145. Niestety promo się skończyło :38_worried:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro znów dostępne w MM przez neta. Ale towar z ekspozycji. To już chyba trzecie okrążenie robią te konsole, od sklepu do użytkownika, znów zwrot do sklepu i do nowego użytkownika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, garob napisał:

Pro znów dostępne w MM przez neta. Ale towar z ekspozycji. To już chyba trzecie okrążenie robią te konsole, od sklepu do użytkownika, znów zwrot do sklepu i do nowego użytkownika...

nie czaje... ludzie kupują a pozniej oddają? bzdura jakaś , pozatym jezeli z ekspozycji to niech obnizą cene xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie sprzedawca musi poinformować klienta że towar jest odnowiony i ponownie wystawiony, czy to tylko jego dobra wola?.

 

skoro z ekspozycji to stała a inni mogli ją dotykać oglądać albo była podpięty pod tv i można było na niej grać.

 

jak kupowałem tv to miałem taką sytuację że była jedna sztuka ale facet powiedział że jest ze zwrotu.

 

kupując w dniu premiery masz największą szansę że sprzęt jest nowy i nie używany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Titanfall 2 już wszędzie praktycznie za 229, cyfra po 145.

Carrefour czy jak to sie pisze Bydgoszcz 129pln pudło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam premierowke, brzeczy w grach w trybie pro i głośno chodzi :) jak tylko pojawią się nowki to sprzedaje swoją. MM rzuciło po parę sztuk refurbow i konsol ze zwrotu w normalnej cenie. Sklepy wciąż nie mają nowych partii. Termin dostawy nadal nieznany :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ekspozycji brzmi lepiej niż używana czy że zwrotu. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że mają co jakiś czas jakieś konsole z ekspozycji. Jeżeli już by mieli to te używane co stoją w markecie do pogrania.  Ale jaki sens by był je co chwila wymieniać? Przecież to od razu widać, że pady zajechane. Ktoś kupił,  pograł oddał po 14 dniach, poszedł do innego sklepu, kupił, pograł,  oddał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 7 - gdzie najtaniej widzieliście? Na ceneo najtaniej 228zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, garob napisał:

Z ekspozycji brzmi lepiej niż używana czy że zwrotu. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że mają co jakiś czas jakieś konsole z ekspozycji. Jeżeli już by mieli to te używane co stoją w markecie do pogrania.  Ale jaki sens by był je co chwila wymieniać? Przecież to od razu widać, że pady zajechane. Ktoś kupił,  pograł oddał po 14 dniach, poszedł do innego sklepu, kupił, pograł,  oddał...

 Rozmawiałem z ekspertką z MM, powiedziała ze jest ostatnia sztuka z ekspozycji w gliwicach i na tym koniec :)  Jak tak dalej pojdzie, to kupie od jakiegoś janusza za 2k i tyle, a co bede czekał xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na redcoon'ie są niby dostępne za 1768 zł ale "wysyłka powyżej 5 dni".

EDIT: Już zeszły... Normalnie niedługo to będą zapisy kolejkowe i ludzie będą ściągać prosto z tira pod marketem.

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrożnie z tymi ofertami na OLX i alledrogo. Myślicie,że ludzie pozbywają się dobrych egzemplarzy? Wiadomo,że wśród premierowych zdarzały się gorsze(np. głośniejsze,bardzo się nagrzewające itp...) sztuki. Ci co je trafili,sprzedają je teraz i potem kupią(bez straty kasy) nowy egzemplarz. Dlatego według mnie lepiej poczekać i kipic PROsiaczka w drugim rzucie.Powinna być znacznie mniejsza szansa na kupno jakieś sztuki z wadą. I od razu uprzedzam,jak kupicie PRO,to od razu planujcie tv z 4K i HDR-em. Może się więc nie skończyć na jednym wydatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm? Pro nie daje aż takiego skoku jak wszyscy sobie wyobrażają, to jeszcze nie ta generacja... Jestem w stanie się założyć, że jak puścić tą samą grę z normalnego PS4 i Pro w 4k na tym samym TV, to nikt różnicy nie zobaczy, a na pewno nie taką, żeby wywalić tyle hajsu na nowy TV. Oczywiście jak ktoś jest na kupnie to inna sprawa, ale specjalnie pod Pro to strata wg mnie. Góra 2 lata i będzie kolejna generacja, która bóg wie co wprowadzi.

Jak mi nie wierzycie to polecam poniższy filmik, idealnie przedstawia całą tą różnicę...

Osobiście jeśli kupię Pro to przede wszystkim pod te "stałe klatki" i lepsze efekty w 1080p...

Żeby nie było, posiadam TV 4K, ale sam tryb obcina detale, żeby mógł w ogóle iść w tym upscalowanym 4k... Indyki mają problem z natywnym 4k, więc o czym tu mowa.

Filmik o którym mówiłem:

PS.

Myślałem, że to wątek o PS4, także pomińcie mój mały offtop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a w Polsce nadal kupuje się na czarnym rynku albo od Januszy za 2k bo w sklepach nie ma, a o bundlach to możemy sobie pomarzyć xD

Edytowane przez ckast
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, KMFMS napisał:

Za Odrą zaczynają już się pojawiać nawet w bundlu: Niemiecki Amazon

Akurat ten bundle jest tam od dłuższego czasu, te 5 sztuk stoi w miejscu. Jest on bardzo nieopłacalny, bo te 2 gry można kupić znacznie taniej osobno.

Nawet jak je sprzedasz jako nówki, to może odzyskasz max 250 zł, czyli konsola i tak wyjdzie Cię jakieś 1900 - 2000 zł przy obecnym kursie €.

Takie bundle to sobie mogą wsadzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×