Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Jak brać coś z Amazona to tylko rzeczy sprzedawane przez samego Amazona. A u nich taka sama sytuacja jak u nas - brak towaru od kilku tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy RE7 Już można kupić w Game4you  239 zł 

Sosnowiec - JUŻ JEST
Czeladź - JUŻ JEST
Zabrze - CZEKAMY NA DOSTAWĘ
Galeria Katowicka - JUŻ JEST
Katowice Stawowa - JUŻ JEST
Silesia City Center - CZEKAMY NA DOSTAWĘ
Gliwice - CZEKAMY NA DOSTAWĘ
Tychy -CZEKAMY NA DOSTAWĘ
Częstochowa Galeria Jurajska - JUŻ JEST
Częstochowa M1 - CZEKAMY NA DOSTAWĘ

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy ps4 pro dotrze... poczekam do konca miesiąca, pozniej kupuje od janusza za 2k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma blisko to w Saturnie w Tychach szt. Pro wystawiona na sklepie. Generalnie to Sony takie ilości posyła max. po kilka szt. To samo robią z nowymi słuchawkami Platinum, przyszła im tylko 1szt.

ps. Oczywiście za 1769zł. Na ich stronie int. cisza.

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, hakuna napisał:

Jak ktoś ma blisko to w Saturnie w Tychach szt. Pro wystawiona na sklepie. Generalnie to Sony takie ilości posyła max. po kilka szt. To samo robią z nowymi słuchawkami Platinum, przyszła im tylko 1szt.

ps. Oczywiście za 1769zł. Na ich stronie int. cisza.

Yebać to :) kupie u Janusza za 2k i po problemie, biedak nie jestem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ruseus182 napisał:

Lol. Tyle narzekania na Ps4pro, potem teksty typu "łopanie, toć dopiero ps4pro Slim bedzie dobry, bo ten premierowy to gowno, jak w przypadku ps4".

A teraz jak pojebani szukają "januszy" byle kupic jak najszybciej.

Naprawdę od tych dodatkowych 5-10 fps tak wam się w dupie po przewracało, że zdrowy rozsądek zupełnie straciliście?

"Biedak nie jestem :)"

Madryś też niezbyt :)

spoko , od wydania Horizon zero down się zacznie, tam juz będzie spora różnica i póżniej się posypią gry z pełnym wsparciem na pro, ale jak chcesz to graj sobie na tym śmiesznym facie :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko , od wydania Horizon zero down się zacznie, tam juz będzie spora różnica i póżniej się posypią gry z pełnym wsparciem na pro, ale jak chcesz to graj sobie na tym śmiesznym facie :jaro:

Ja bede gral az zdechnie, w dupie mam klatki i to czy gra wyglada 10,20,50 % lepiej. A jak frajery maja kisiel w majtkach bo nie moga wytrzymac to niech leca do januszy i przeplacaja. Jak zes jelen to badz jelen ale mnie by bylo wstyd do tego przyznawac sie oficjalnie na forum, dopisz sobie w nicku forumowym jelen z przodu:)

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ckast napisał:

spoko , od wydania Horizon zero down się zacznie, tam juz będzie spora różnica i póżniej się posypią gry z pełnym wsparciem na pro, ale jak chcesz to graj sobie na tym śmiesznym facie :jaro:

Dobrze że dodałeś słowa "będzie i zacznie" zabrakło jeszcze " być może i prawdopodobnie" :)

Aby tylko cewek w konsolach nie powysadzało jak się sny zaczną spełniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska jeszcze raz napiszę. Ostrożnie z tymi sprzedawanymi przez serwisy typu allegro czy ole. Myślicie ,że sprzedają bo chodzi im o zysk rzędu 200 PLN. Oczywiście fajnie ,że jeszcze wpada dodatkowa kasa,ale głownym powodem większości sprzedaży jest fakt,że zakupiona konsola ma jakis feler.
A to się grzeje,albo jest głośna,albo cośtam..... . Jak ktos trafił dobry egzemplarz i kupił na premierę,to myślicie że teraz sprzeda za 2K ?
Ja trafiłem dobry egzemplarz,który chodzi super i w życiu bym go nie wystawił za 2K. Sam jestem niecierpliwy,ale naprawdę warto teraz poczekac,a nie kupować jakieś wadliwe sztuki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, szuldi82 napisał:

 

 

Ja bede gral az zdechnie, w dupie mam klatki i to czy gra wyglada 10,20,50 % lepiej. A jak frajery maja kisiel w majtkach bo nie moga wytrzymac to niech leca do januszy i przeplacaja. Jak zes jelen to badz jelen ale mnie by bylo wstyd do tego przyznawac sie oficjalnie na forum, dopisz sobie w nicku forumowym jelen z przodu:)

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Lepiej byc frajerem, co to przeplaci na pro niz biedakiem ktorego nie stac na pro. :24_stuck_out_tongue::jaro::listek:

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej byc frajerem, co to przeplaci na pro niz biedakiem ktorego nie stac na pro. :24_stuck_out_tongue::jaro::listek:

 

Skad wiesz czy mnie stac czy nie, slaba odpowiedz. Stac mnie ale nie mam cisnienia na sprzet ktory na ta chwile nie jest wart zamiany starej konsoli na nowa. Lepiej poczekać trochę czasu niz robic z siebie jelenia i dac januszowi 2k a potem plakac na forum ze sie grzeje albo piszczy albo bog co wie jeszcze

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak tak sobie myślę, to 2razy tyle klatek i 4 razy większa rozdzielczość to przecież 8razy tyle grania za tą samą cenę gry... Jasna dupa, w końcu zrozumiałem po kiego wała wszyscy się na to tak rzucają.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jak w 4 klasie podstawówki.

Mam kasę i ochotę to kupuję.

Nie mam kasy lub potrzeby to nie kupuję.

Proste.

Takie to dla Was istotne, że poematy piszecie i rozpływacie się nad tym kto na co swoje pieniądze wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trza być krezusem aby wydać dwa tysie na konsolę ;)

Ja sporo wydaję na łychę i wsparcie dla ukraińskich studentek. Bidne zarobione dziewczyny :)

Ale nigdy nie myślałem że ja bogacz jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie dużo osób nie potrafi sama podjąć decyzji i szuka poklasku innych by się upewnić w swoim wyborze. 

Jak ktoś chce kupowac u janusza niech kupuje, nic nikomu do tego. Z drugiej strony jest sie czym chwalic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko , od wydania Horizon zero down się zacznie, tam juz będzie spora różnica i póżniej się posypią gry z pełnym wsparciem na pro, ale jak chcesz to graj sobie na tym śmiesznym facie :jaro:

Zdajesz sobie sprawę, że to tak jakbyś naśmiewał się z kogoś kto gra na Nintendo 3DS, a nie na New Nintendo 3DS?

Dwa lata temu ten fat nie był śmieszny, aż nagle zauważyłeś ps4pro i stałeś się wyjątkowym płatkiem śniegu komercyjnego dziewictwa? Hhhhh

P.S. ps4pro to też fat, geniuszu

Lepiej byc frajerem, co to przeplaci na pro niz biedakiem ktorego nie stac na pro. :24_stuck_out_tongue::jaro::listek:

 

Już wolę być biedakiem w Twoich oczach, niż biedakiem intelektualnym w oczach społeczeństwa

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilku xbotów na tym forum to nie całe społeczeństwo, niczym nie ryzykujesz :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ruseus182 napisał:

 

 

Zdajesz sobie sprawę, że to tak jakbyś naśmiewał się z kogoś kto gra na Nintendo 3DS, a nie na New Nintendo 3DS?

 

Dwa lata temu ten fat nie był śmieszny, aż nagle zauważyłeś ps4pro i stałeś się wyjątkowym płatkiem śniegu komercyjnego dziewictwa? Hhhhh

P.S. ps4pro to też fat, geniuszu

Już wolę być biedakiem w Twoich oczach, niż biedakiem intelektualnym w oczach społeczeństwa

 

Piknie i dobitnie WSIO w temacie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

Kilku xbotów na tym forum to nie całe społeczeństwo, niczym nie ryzykujesz :1_grinning:

Komar ja juz nie jestem takim xbotem :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Staram sie przedrzeć ukradkiem do szeregów sony, może ktoś nie zauważy xD :jaro:

Edytowane przez ckast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce mieć najpotężniejsza konsole na świecie to kupuje, nie chce to nie kupuje, na hooj drążyć temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ruseus182 napisał:

(..) stałeś się wyjątkowym płatkiem śniegu komercyjnego dziewictwa? Hhhhh

Od zawsze mówię, że sobotni wieczór wyjątkowo przyczynia się do rozwoju barwnego posługiwania się naszym językiem, ale żeby aż tak? :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Division Gold Edition w rozsądnęj cenie można gdzieś dostać aktualnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od zawsze mówię, że sobotni wieczór wyjątkowo przyczynia się do rozwoju barwnego posługiwania się naszym językiem, ale żeby aż tak?

Zbyt dużo informacji próbowałem zmieścić w jednym określeniu :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×