Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

The Division Gold Edition w rozsądnęj cenie można gdzieś dostać aktualnie?

Też szukam ale bez szału cenowo

2 dni temu była w MM za 109zl to była okazja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Rambo8 napisał:

 

 

 

 

Też szukam ale bez szału cenowo

2 dni temu była w MM za 109zl to była okazja!

Tak wiem, nawet zdążyłem kupić a na drugi dzień anulowali zamówienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z sezon passem?

Tak. Miałem cyfrowo podstawkę więc sprzedałem płytę za 60 i sp wyszedł mnie tylko 50 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak. Miałem cyfrowo podstawkę więc sprzedałem płytę za 60 i sp wyszedł mnie tylko 50 zł

A wersja jaka? Bo na ich stronie widnieje że angielska.

Nie ma już niestety ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem oferte pro , koleś niby kupił na urodziny komuś ale ta osoba już dostała, i ma nową konsole w pudełku na sprzedaz , nigdy nie otwierane, za 1650 :) Nie wiem czy warto bo w dobie Januszy to naprawde dobra cena :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest naprawdę, ale wszystkie wytlumaczenia są identyczne:

-sprzedaje bo nietrafiony prezent

-mam już to

-jeszcze w przypadku mieszkan/samochodow - zmieniam na cos wiekszego bo rodzina sie powieksza

 

ogolnie pachnie mi to takim niemiec plakal jak sprzedawal :22_stuck_out_tongue_winking_eye: ale co by nie bylo cena ok. Pytanie czy po prostu ladnie nie otworzyl, pogral i zapakowal delikatnie. Tak parzytaczajac inna opowiesc, ja tez kiedys chcialem kupić u janusza samsunga galaxy s3 po pieknej cenie, mialo bys super i nowka, a przed samym zakupem dobrze ze zadzwonilem to baba sie wygadala ze "tylko tydzien uzywala, a w torebce wiekszosc czasu lezal".

 

 

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzi że nigdy nie otwierane :) Pozatym pogadam se znim , jezeli bedzie wysyłka pobraniowa, to wtedy za nim dam kase sprawdze jak to wygląda, czy rozpakowane czy nie itd. Ważne że gościu daje dowód zakupu , fakture itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreszta popatrz na to tez skad byl zakupiony ten prosiak, i czy juz w momencie zakupu przez niego nie byl to zwrocik. W najlepszym wypadku chłop kupil dostal opier*ol od baby i chce sprzedać troche taniej byle szybko, w najgorszym ma jakiegos prosiaka lepszej jakosci a chce sprzedac szrocik. Tak czy inaczej nie wierze w takie gadki jak neitrafiony prezent:

 

A) a kupil jakiemus synkowi ps4 pro a on - nie nie nie, konsola? fuj ja musze sie uczyc, przepraszam ale liczylem na wielki poradnik medyczny albo piekny sweter

B ) ktos dal doroslemu facetowi konsole za 2 kolka buahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówie , zamówie pobraniowo sprawdze jak to wygląda , jezeli serio będzie coś nie tak to nie zapłace a kurer odeśle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja jak w 4 klasie podstawówki.

Mam kasę i ochotę to kupuję.

Nie mam kasy lub potrzeby to nie kupuję.

Proste.

Takie to dla Was istotne, że poematy piszecie i rozpływacie się nad tym kto na co swoje pieniądze wydaje?

I do innych piszących w tym tonie.

Panowie i panienki taka zmiana sprzętu u Sony w trakcie trwania generacji to cos z czym wcześniej nie mieliśmy doczynienia wiec komentarze i porównania sprzętu i tego jak chodzą gry beda bo to budzi ludzka ciekawość.

Proszę rozróżnić taka dyskusje od dyskusji o kasie bo tej jestem po części przeciwny. Jedno chciałbym zaznaczyć to jak wydajemy pieniądze kształtuje rynek tak wiem truizm ale spójrzmy na rynek gier mobilnych kiedyś były gry za dolara czy 2 bez płatności i gry darmowe z płatnościami teraz nieważne większość gier ma mechanizmy hazardowe i zarabiają krocie, takie podejście przedziera sie tez do innych gier czy to w postaci dodatków do pre-orderów, czy season passow czy innych gier z marna zawartością na początek i płatna pózniej.

Nie lubie argumentów ktore wytykają komuś wydawanie na głupoty bo to tego osobnika sprawa tak samo jak to ze ktos uważa ze sprzęt czy gra X zwyczajnie nie jest warta ceny premierowej i czeka aż cena spadnie do takiej która jest skłonny zapłacić.

Ja o pro-tezie swoje juz napisałem. I teraz nie zamierzam sie powtarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, ckast napisał:

Mówie , zamówie pobraniowo sprawdze jak to wygląda , jezeli serio będzie coś nie tak to nie zapłace a kurer odeśle :)

Poproś żeby podczas wysyłki zaznaczył że możesz otworzyć i sprawdzić , bo inaczej najpierw kasa dla kuriera a dopiero potem otwieranie. Jak się okaże że faktura z polskiego sklepu to najwyżej będziesz reklamował i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hakuna napisał:

Poproś żeby podczas wysyłki zaznaczył że możesz otworzyć i sprawdzić , bo inaczej najpierw kasa dla kuriera a dopiero potem otwieranie. Jak się okaże że faktura z polskiego sklepu to najwyżej będziesz reklamował i tyle.

Napisał że kupował w Polsce :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Uncharted 4..najlepiej cyfrówki ,albo w pudle ,jakkolwiek:)....nie wiecie kto/gdzie ? w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrówke to sprawdź cenę w pss. Obecnie najtaniej kupisz w pudle ponieważ jest dużo ofert z uzywkami.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, ckast napisał:

Twierdzi że nigdy nie otwierane :) Pozatym pogadam se znim , jezeli bedzie wysyłka pobraniowa, to wtedy za nim dam kase sprawdze jak to wygląda, czy rozpakowane czy nie itd. Ważne że gościu daje dowód zakupu , fakture itp. :)

jak jest specem to nie obecnisz czy nowa czy używana :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, ckast napisał:

Znalazłem oferte pro , koleś niby kupił na urodziny komuś ale ta osoba już dostała, i ma nową konsole w pudełku na sprzedaz , nigdy nie otwierane, za 1650 :) Nie wiem czy warto bo w dobie Januszy to naprawde dobra cena :) 

Podejrzana sprawa. Jakby facet miał trochę oleju w głowie, zobaczyłby, że na allegro prosiaki latają od 2k wzwyż. Jaki ma interes w tym, żeby sprzedać nówkę w cenie używki? Za 1769 (cena sklepowa) konsola poszłaby w 2 minuty. Poczekałbym osobiście, na dniach MM i saturny mają dostać prosięta. 119 zł to nie jest jakaś wielka okazja, a możesz żałować.

 

PS. konsole i pady da się tak otworzyć, że nikt się nie połapie.

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tomisior napisał:

Podejrzana sprawa. Jakby facet miał trochę oleju w głowie, zobaczyłby, że na allegro prosiaki latają od 2k wzwyż. Jaki ma interes w tym, żeby sprzedać nówkę w cenie używki? Za 1769 (cena sklepowa) konsola poszłaby w 2 minuty. Poczekałbym osobiście, na dniach MM i saturny mają dostać prosięta. 119 zł to nie jest jakaś wielka okazja, a możesz żałować.

 

PS. konsole i pady da się tak otworzyć, że nikt się nie połapie.

Odrazu mu nie zapłace :22_stuck_out_tongue_winking_eye: sprawdze najpierwe przy kurierze jak to wygląda itd. ewentualnie pozniej dam mu kase :)  Sprzedaje bo mu zalezy na sprzedaży, stwierdził ze nikt normalny za 2k nie kupi tej konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 23.01.2017 o 21:31, ckast napisał:

Twierdzi że nigdy nie otwierane :) Pozatym pogadam se znim , jezeli bedzie wysyłka pobraniowa, to wtedy za nim dam kase sprawdze jak to wygląda, czy rozpakowane czy nie itd. Ważne że gościu daje dowód zakupu , fakture itp. :)

 

3 godziny temu, Chazy_Chaz napisał:

jak jest specem to nie obecnisz czy nowa czy używana :)

 

2 godziny temu, Tomisior napisał:

PS. konsole i pady da się tak otworzyć, że nikt się nie połapie.

 

Zdecydowanie! Konsole to już w ogóle pikuś, nie ogarniesz czy otwierał...

Baaaa ja już nawet gry umiem tak otwierać, że za hooy nie poznasz ze otwierana :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Baaaa ja już nawet gry umiem tak otwierać, że za hooy nie poznasz ze otwierana :24_stuck_out_tongue:

a folia? zgrzewasz potem czy co ;D bo pudło z konsoli to ta da rade jak się ktoś przyłoży to pewne

 

@ckast

:1_grinning:

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Traws napisał:

a folia? zgrzewasz potem czy co ;D bo pudło z konsoli to ta da rade jak się ktoś przyłoży to pewne

On żartował ... xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×