Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

taki marketing w krajach postkomunistycznych. Jak ludzie wiedzą że jest czegoś mało w sklepie to biorą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Towar z ekspozycji" hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, garob napisał:

"Towar z ekspozycji" hehehe

hahahahahaha , no to widzisz teraz jaka sytuacja, ludzie się rzucili i juz nie ma, ja zostawiłem numer żeby dostac info jak bedzie i dziś będę jechał po nowiutką pachnącą pro :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem poważnie mówię, zapytaj przy odbiorze czy to nówka, bo te ostatnie rzuty w Saturnie i MM to wszystko były używki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, garob napisał:

Całkiem poważnie mówię, zapytaj przy odbiorze czy to nówka, bo te ostatnie rzuty w Saturnie i MM to wszystko były używki. 

Jak by nie była nówka to by mi powiedzieli , a jezeli nawet nie to raczej będę to widzieć i wted to zgłoszę :)

1 minutę temu, flahu napisał:

Dostawa playstation vr też była ?

VR to masz od zasrania na allegro bo nikt tego nie kupuje :22_stuck_out_tongue_winking_eye: bubel dla dzieci moim zdaniem :)

Edytowane przez ckast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto kupił dziś konsole w mm, Saturnie, jaki macie data code? 6C czy 6D? Będę wdzięczny za sprawdzenie jaki to rzut. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dzwoniłem do MM u mnie w mieście (Gorzów) mieli trzy sztuki to jedną zarezerwowałem po pracy pojade odebrać :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, M4NG4N napisał:

No, dzwoniłem do MM u mnie w mieście (Gorzów) mieli trzy sztuki to jedną zarezerwowałem po pracy pojade odebrać :1_grinning:

 

Masakra, nie wiem czy Sony nie wyrabia z produkcją czy poprostu konstrukcja tej konsoli jest tak ciężka że potrzebują czasu na ich wyprodukowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo rzucili pierwsza partię, zobaczyli co jej dolega, i to poprawili... hehehe Fantazja mnie poniosła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem temat, ktoś pisał że ma data code 6B, możliwe to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, M4NG4N napisał:

No, dzwoniłem do MM u mnie w mieście (Gorzów) mieli trzy sztuki to jedną zarezerwowałem po pracy pojade odebrać :1_grinning:

Na stronie MM właśnie pokazywało dzisiaj dostępność konsol w Gorzowie tyle, że jak już wcześniej pisałem z dopiskiem "Towar z ekspozycji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Tomisior napisał:

Kto kupił dziś konsole w mm, Saturnie, jaki macie data code? 6C czy 6D? Będę wdzięczny za sprawdzenie jaki to rzut. 

jak to sprawdzić?

Ps.  Jaka to  różnica?

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, garob napisał:

Na stronie MM właśnie pokazywało dzisiaj dostępność konsol w Gorzowie tyle, że jak już wcześniej pisałem z dopiskiem "Towar z ekspozycji".

no własnie najpierw pisało towar z ekspozycji ale niesprawdziłem gdzie, potem po godzinie nie pisało już że z ekspozycji ale sprawdziłem dostępność to pisało że najbliżej w szczecinie mają 0_0 to zadzowniłem i się okazało że mają 3 sztuki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widać ten data code gdzieś na pudełku cz trzeba konsole wyjąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie instaluje update, konsola nowiutka pachnąca, sprawdziłem i obadałem jakbym dobrą laseczke macał, nie wiem skąd wzieliście historie ze sprzedają konsole a okazuje się że uzywana :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie się mnie to daleko zajdziecie :fsg:  A Panią Marcelinę zaproszę dzisiaj na kolację połączoną ze śniadaniem :pazura:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Grecky napisał:

Słuchajcie się mnie to daleko zajdziecie :fsg:  A Panią Marcelinę zaproszę dzisiaj na kolację połączoną ze śniadaniem :pazura:

Pani która mi jedną sztukę odchowała miała na imię Paulina, młodziutka jeszcze studentka chyba, brałbym jak PS4 PRO :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, garob napisał:

Coś się zaczyna dziać bo konsole pojawiły się na niemieckim Amazonie - sprzedawane przez Amazona. Jak kogoś ciśnie to niech tam kupuje. Żadnych problemów z ewentualnymi zwrotami czy wymianami nigdy nie miałem.

 

Na MUVE jest z kolei napisane "dostawa w drodze" 8 lutego 2017.

Takie coś widnieje na Amazonie.de "Wysyłka i sprzedaż przez sprzedawcę Turbado Deutschland." Więc nie bardzo przez Amazona, nie wiadomo skąd je wziął.

Zresztą i tak pisze, że realizacja dopiero koło 3 - 6 lutego, więc to samo co u nas. Jedynie cena wygląda spoko, bo 389€, ciekawe czy rzeczywiście będzie obniżka czy tylko tam taka cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM i saturnie już niby oficjalnie są dostępne, a przynajmniej tak pisze na stronach - wysyłka 24h, chociaż wg tej samej strony nadal nie ma u mnie w mieście a zadzwoniłem i są 3 więc chyba warto zadzwonić lub podjechać, cena 1769zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Patricko napisał:

Takie coś widnieje na Amazonie.de "Wysyłka i sprzedaż przez sprzedawcę Turbado Deutschland." Więc nie bardzo przez Amazona, nie wiadomo skąd je wziął.

Zresztą i tak pisze, że realizacja dopiero koło 3 - 6 lutego, więc to samo co u nas. Jedynie cena wygląda spoko, bo 389€, ciekawe czy rzeczywiście będzie obniżka czy tylko tam taka cena.

Bo pokazuje najniższą cenę. Kliknij w "11 neu" i jest tam oferta samego Amazona.

 

EDIT: ale już się zmienił status na "dostępne wkrótce" i cena na 389€.

A rano były dostępne po 382 z groszami €. Czyli Niemcy też polują na Pro.

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×