Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo że jest to nikły procent sprzętu,  nikt tu nie użył liczb pokroju np30%. Ale tak jak pisałem wczesniej, sprzęt z ekspozycji to najczesciej zwroty. Niech się wam zapali lampka, kupujecie zwrócony sprzet w pełnej cenie. Rozumiem że jest parcie na granie, ale powoli do sklepu zaczynają docierać świeże dostawy, może warto poczekać tydzień? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, M4NG4N napisał:

Czytałem temat, ktoś pisał że ma data code 6B, możliwe to?

Możliwe, bo Ja też mam taki B-) 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, okoni napisał:

Jeśli kupujesz sztukę z ekspozycji, to.... oczekuj kary Mustafa ;) . Takie konsole to najczęściej zwroty. Powód oczywisty, głośne chodzenie wiatraków. Nikt normalny nie zwraca dobrej konsoli, a opowiastki sprzedającego, że babcia kupiła wnusiowi i sie pomyliła, bo chciala xboxa, można skwitować baranim śmiechem. Niestety od jakiegoś czasu kupno premierowego sprzętu od Sony to loteria. Najpierw puszczają sprzęt do testowania, a jak go przetestujemy i wytkniemy wady np w kulturze pracy czy wykonania, to następny sort idzie poprawiony.

Przestań gadać głupoty, nawet tu na forum było kilka osób które oddały swoje Pro, ponieważ ich konsole nienaturalnie odpalały wiatraki na wyższy poziom. To nie są plotki, Sony od premiery PS3 ma problemy ze stabilnością pierwszych partii sprzętu. 

Towar niby nie jest z ekspozycji. Sztuka, którą zamówiłem była określona jako dostępny. Dopiero teraz pojawiła się wzmianka że są to sztuki z ekspozycji i to w Budgoszczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Towar z ekspozycji". Hehe oczywiście z ekspozycji w domu u klienta. I to pewnie nie jednego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem konsole. Data produkcji 6D. Podczas ustawień początkowych w ogóle jej nie słychać. W jakiej wersji demo gry sprawdzić głośność wiatraków ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już konsola stoi , to olej już te wiatraczki,  bo w nerwicę popadniesz. Ciesz się graniem :)

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po kilku letniej przerwie :)

W końcówce żywotu PS3 przesiadłem się na PC, a teraz przyszedł czas na PS4

 

Poznań, Saturn Galeria Pestka, wczoraj dostali 4 sztuki, dzisiaj około godz. 16 brałem ostatnią sztukę :) Cena 1769 PLN. Kolejne dostawy nie wiadomo.

Jechałem w ciemno i takie szczęście. Data code 6D. Chodzi cichutko ale prawdziwy test będzie miała dzisiaj w nocy.

 

E: oczywiście chodzi o PS4 pro :1_grinning: 

Edytowane przez ID okonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puście Shovel Knight w ustawieniach ultra

i dajcie znać jak Pro sobie radzi.

Bo widzę, że temat zamienia się w alter ego pierwszego z brzegu z Komputronika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Boomstick1983 napisał:

Możliwe, bo Ja też mam taki B-) 

 

 

 

Ja mam 6B i konsolka działa super.Cichutka,żadnych buczących cewek. Tylko potwierdzam,kabel zasilający tkwi w gnieździe bardzo lekko i łatwo o jego wypięcie.
Kupiona w MM z premierowej partii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sipap napisał:

Ja mam 6B i konsolka działa super.Cichutka,żadnych buczących cewek. Tylko potwierdzam,kabel zasilający tkwi w gnieździe bardzo lekko i łatwo o jego wypięcie.
Kupiona w MM z premierowej partii.

 

Ja też mam B i ma latający kabel zasilający, ale ogólnie konsola chodzi ok  :) Kupowałem z Amazonu niemieckiego kilka dni po premierze.

Edytowane przez maciek1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 6C, brałem na premierę. Konsola w menu oraz w grach bez patcha ciuchutka, w grach na pro delikatnie szumi, ale mniej niż PS4 FAT którego miałem. Cewki nie piszczą, albo ja nie słyszę. Siedzę od konsoli oddalony o 3m i gdyby nie to forum nawet nie zwróciłem na to uwagi, tak samo jak na minimalnie ciemniejsze przebarwienie na środku obudowy widoczne pod słońcem. Wtyczka zasilania siedzi luźno, ale ani razu mi się konsola nie wyłączyła.

Generalnie jestem zadowolony, z fata premierowego również byłem. Odpukać, ale jak czytam to forum to mam wrażenie , że chyba jestem w czepku urodzony. W życiu nie miałem problemów technicznych z żadna konsolą a trochę tego było -pegasus/NES/PSX/PS2,ps2slim,xbox,PS3,PS4,ps4pro, gameboy i vita tv.;)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gregor_TSK napisał:

 

 

Ja mam 6C, brałem na premierę. Konsola w menu oraz w grach bez patcha ciuchutka, w grach na pro delikatnie szumi, ale mniej niż PS4 FAT którego miałem. Cewki nie piszczą, albo ja nie słyszę. Siedzę od konsoli oddalony o 3m i gdyby nie to forum nawet nie zwróciłem na to uwagi, tak samo jak na minimalnie ciemniejsze przebarwienie na środku obudowy widoczne pod słońcem. Wtyczka zasilania siedzi luźno, ale ani razu mi się konsola nie wyłączyła.

 

Generalnie jestem zadowolony, z fata premierowego również byłem. Odpukać, ale jak czytam to forum to mam wrażenie , że chyba jestem w czepku urodzony. W życiu nie miałem problemów technicznych z żadna konsolą a trochę tego było -pegasus/NES/PSX/PS2,ps2slim,xbox,PS3,PS4,ps4pro, gameboy i vita tv.;)

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

masz jakieś ale nie zwracasz uwagi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Chazy_Chaz napisał:

masz jakieś ale nie zwracasz uwagi )

I to jest najlepsza opcja a nie ciągle nakręcanie się.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, kiedy PRO pojawi się w sprzedaży?

Przejrzałem już większość sklepów i wszędzie brak. Z Allegro jakoś nie bardzo chcę kupować (chociażby przez ceny).

Edytowane przez krzy5i3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby do połowy lutego ma być. Brałem ostatnio headset w Saturnie i gość mi powiedział, że czekają właśnie na jakąś większą nową dostawę headsetów i właśnie PRO bo wszystko schodzi na pniu. Ile w tym prawdy to nie wiem...

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, krzy5i3k napisał:

Orientuje się ktoś, kiedy PRO pojawi się w sprzedaży?

Przejrzałem już większość sklepów i wszędzie brak. Z Allegro jakoś nie bardzo chcę kupować (chociażby przez ceny).

I historia się powtarza... mialem to samo i wyczekiwałem, ostatnio u mnie na całe miasto rzucili 3 sztuki w mm udało mi się jedną zakupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon.de ma konsole, ale cena standard i z wysyłką do PL cena już trochę zaporowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Mall.pl jeszcze dzisiaj były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej dostawy na 8  lutego na muve już wszystkie zaklepane. 

 

Sony jak zwykle daje ciała ma kilkomiesięczne okienko gdzie mogłoby sprzedawać się sporo zanim pokażą Skorpiona a oni nie mają towaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Patricko napisał:

Amazon.de ma konsole, ale cena standard i z wysyłką do PL cena już trochę zaporowa.

U mnie z wysyłką pokazuje 402,41 €

A na Mall.pl już też wykupione.

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Amazon.de za 412,41 EUR.

Wyszło mniej więcej 1850,00 PLN po bandyckich widełkach i prowizjach bankowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz w ogóle konsoli to spoko. Też bym brał. Ale mam starą, także czekam dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×