Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Tomisior napisał:

Jak ktoś ze Śląska jest zainteresowany Prosiakami, to zapraszam do kontaktu na priv. Możliwe, że będę mógł pomóc. 

Hehe, spoko milordzie. Wszyscy twoją januszową aukcję widzieliśmy. Tu już reklamować się nie musisz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Czechach i prosiaki dostępne od ręki, dzisiaj w Niemczech i również dostępne za 399. Jakbym był ze Śląska to bez zastanowienia bym kupił za granicą, niż czekał na "dostawę" lub kupował od Januszy ;)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem u Niemiaszków, wyszło taniej niż u łowców okazji z Allegro :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na Amazonie znów wykupione.

Polecam śledzić Mall.pl ostatnio mieli dwa rzuty konsol, ale chyba po kilka sztuk. Kupiłem we wtorek, wczoraj dojechała. Myślałem, że to będzie jakaś sztuka ze zwrotów ale wszystko nówka sztuka, z "plombą" ;) . Wersja 6D.

EDYTA: właśnie jest dostępna jedna sztuka. Rano nie była. Więc kto pierwszy ten...

EDYTA2: i już Dawid D. wykupił...

Edytowane przez garob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moją mają dzisiaj wysłać (Amazon), mam nadzieję że nie będzie jaj i dotrze za te 2-3 dni robocze.

EDIT: Na stronie nalepsze kropka pl są dostępne w cenie 1899,00 PLN/szt. (sklepu nie znam).

Edytowane przez krzy5i3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wzięli kasę to muszą wysłać. To nie allegro... Ja też wczoraj kupiłem i mam cały czas, że wysyłka już wkrótce. Pewnie mają kuriera ustalonego na późne popołudnie albo wieczór nawet, zawsze tak wysyłali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie był problem z adresem, dlatego musiałem wczoraj anulować zamówienie i złożyć nowe.

Rozmawiałem dzisiaj z pracownikiem Amazonu i poinformował mnie, że wysyłka planowana jest od dnia dzisiejszego do poniedziałku lub wtorku.

W moim przypadku dostawa miała być na przyszły czwartek/piątek.

Zrezygnowałem i kupiłem na stronie, którą podałem wyżej - mają 10+ sztuk na magazynie i konsola powinna być u mnie jutro.

Są to zaplombowane sztuki z nowej dostawy, żadne zwroty. Minus jest taki, że konsola wyszła o 60,00 PLN drożej niż w Amazonie.

Edytowane przez krzy5i3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie anulowałeś to zamówienie... Pierwszy raz na Amazonie? Jak coś jest nie tak to przysyłają maila z informacją, tam wchodzisz i aktualizujesz dane.

Jak podajesz adres to bez polskich znaków, nawet przy nazwisku. Mi już ściągnęli hajs i mam termin dostawy na 3-4 lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Tobie ściągnęli pieniądze, u mnie nie, mimo że minęła doba od zamówienia.
W sprawie braku nr domu zadzwoniłem (a raczej oni zadzwonili) i pani z Amazonu powiedziała, że nic z tym nie można zrobić i paczka nie wyjdzie.

Jedyny sposób to anulowanie przez nią zamówienia i złożenie nowego przeze mnie.

Prawdopodobnie zrobiłem to po Tobie i załapałem się na wysyłkę dopiero po kolejnej dostawie od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, dzwonili do Ciebie? Może jak wprowadzili ten polski język to się coś zmieniło... Nawet nie sprawdzałem, wszystko po niemiecku zawsze robiłem.

Polski support też już mają? No nic, teraz to i tak już musztarda po obiedzie. Szkoda, że tyle przepłaciłeś, no ale miejmy nadzieję, że dostaniesz to co chcesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, mają polski support.

Jutro zaczynam urlop, dlatego cieszę się że będę miał zabawkę na weekend :).

Edytowane przez krzy5i3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie gdzie teraz można najtaniej kupić pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z gwarancją konsoli zakupionej w niemczech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM powinien przyjąć normalnie konsole na gwarancji, acz lepiej się spytać. Jeśli chodzi o Amazon to nie ma żadnych problemów. Piszesz im, oni przesyłają nową, Ty odsyłasz starą i po kłopocie. Oczywiście koszty wysyłki zwracają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dotarła przed chwilą (zamówiona wczoraj po 14), wersja CUH-7016B oryginalnie zaplombowana.

Wszystko pięknie spasowane, wygląda naprawdę dobrze. Nie spodziewałem się tylko, że będzie taka duża.

Uruchomię ją dopiero wieczorem i będę wiedział czy mogę polecić sklep w 100% :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep to polecisz dopiero w przypadku gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, krzy5i3k napisał:

Moja dotarła przed chwilą (zamówiona wczoraj po 14), wersja CUH-7016B oryginalnie zaplombowana.

Wszystko pięknie spasowane, wygląda naprawdę dobrze. Nie spodziewałem się tylko, że będzie taka duża.

Uruchomię ją dopiero wieczorem i będę wiedział czy mogę polecić sklep w 100% :).

Z czystej ciekawości podaj jeszcze datę produkcji jak możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem gdzie mogę to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tylnym panelu, w górnym  (chyba) wgłębieniu. Powinno być 6 i jakaś literka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie to. Na tylnym panelu, po prawej stronie u góry we wgłębieniu masz sporo oznaczeń,  m.in. żólty znak lasera. Tam powinno być napisane "data code" i na jasnym tle 6 oraz jakaś literka. Bardzo małe to jest. Jak będziesz miał chwilę to zerknij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najnowsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×