Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Aukcja mi śmierdzi jakąś dziwną dystrybucją.

Poza tym od kiedy Sony daje 24 miesiące gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej czekać na nowki ze sklepów.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja czekam od stycznia (nie tylko ja bo mój syn jest na granicy wytrzymałości), nie chcę kupować slima. Powoli nie mam chyba wyjścia i wezmę albo z allegro albo z jakiegoś marketu jak gdzieś dorwę nawet powystawowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tą dostępnością. Ja też czekałem od stycznia, co chwila było info, że konsole już prawie są, już czekają na statku, już leżą na magazynie, będą dostępne w następnym tygodniu, itp. a później kończyło się rzutem kilku sztuk, które schodziły na pniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony rzeczywiście może czekać na premierę Scorpio, żeby potem zalać rynek.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakupiłem w Bielsku B. w MediaMarkt swojego prosiaka. Widziałem na stronie, że się pojawiły to od razu pojechałem i co najlepsze, Pan z obsługi mówi mi, że są jeszcze na magazynie ale mam sobie kupić SLIMa bo tj prawie to samo :-D spojrzałem na niego tylko i poprosiłem aby przyniósł mi tę z magazynu. Później chciał mi za 300zł wcisnąć ubezpieczenie hehehe bo tj nowa konsola i nie wiadomo jak z jej sprawnością. Kosmita normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

ja też nie rozumiem tego lamentu. Przecież konsola jest dostępna w www Saturn i MM.

 

 Wczoraj kupiłem ze stromy MM za 1769 zł i dziś odebrałem.

 

Nówka sztuka a nie żadna z wystawy lub ze zwrotu.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w MM można zamówić nówkę, dostawa do 4 dni. Zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DaArCiO. napisał:

Ja wczoraj zakupiłem w Bielsku B. w MediaMarkt swojego prosiaka. Widziałem na stronie, że się pojawiły to od razu pojechałem i co najlepsze, Pan z obsługi mówi mi, że są jeszcze na magazynie ale mam sobie kupić SLIMa bo tj prawie to samo :-D spojrzałem na niego tylko i poprosiłem aby przyniósł mi tę z magazynu. Później chciał mi za 300zł wcisnąć ubezpieczenie hehehe bo tj nowa konsola i nie wiadomo jak z jej sprawnością. Kosmita normalnie

Hahaha chciał wziąć dla sb albo dla kierownika LOL :jaro: Mi też chcieli wcisnąć ubezpieczenie za 300 xD chyba ich pogieło :) Ps pro to moja 3 konsola stacjonarna w historii i jak dotąd żadna mi się nie popsuła :) Mam jeszcze starego Game Boya w szufladzie i mario działo elegancko w stałych klatkach :rydzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Graba11 napisał:

Rzeczywiście w MM można zamówić nówkę, dostawa do 4 dni. Zamawiam.

Uważaj, bo dopiero przy realizacji zamówienia z koszyka widać napis "Towar z ekspozycji".

No to czekam nadal... ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zakupiłem w Bielsku B. w MediaMarkt swojego prosiaka. Widziałem na stronie, że się pojawiły to od razu pojechałem i co najlepsze, Pan z obsługi mówi mi, że są jeszcze na magazynie ale mam sobie kupić SLIMa bo tj prawie to samo :-D spojrzałem na niego tylko i poprosiłem aby przyniósł mi tę z magazynu. Później chciał mi za 300zł wcisnąć ubezpieczenie hehehe bo tj nowa konsola i nie wiadomo jak z jej sprawnością. Kosmita normalnie

Nie kosmita tylko niestety takie ma wytyczne i za to mu płacą. Im więcej wciśnie tych ubezpieczeń tym ma lepszą kasę. Sklepy cisną bardziej na to ubezpieczenie niż na sam fakt sprzedania towaru. To co się dzieje od drugiej strony to jest smutne. Polecam poczytać w necie blogi sprzedawców w MM czy Media Expert bądź Euro, to jest niewolnictwo XXI wieku.

Takie 3 grosze z mojej strony...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na Mall.pl jest ostatnia sztuka, tyle że za 1850 zł. Brałem z tego sklepu miesiąc temu i wszystko elegancko.

Co do MM to ja dodaje do koszyka, wpisuje swój kod i podaje mi że jest do odbioru w 15 minut w jednym ze sklepów w moim mieście. Nie ma żadnego info, że to używka.

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, garob napisał:

Na Mall.pl jest ostatnia sztuka, tyle że za 1850 zł. Brałem z tego sklepu miesiąc temu i wszystko elegancko.

Co do MM to ja dodaje do koszyka, wpisuje swój kod i podaje mi że jest do odbioru w 15 minut w jednym ze sklepów w moim mieście. Nie ma żadnego info, że to używka.

Reasumując - nie ma szans na zakup bezpośrednio w markecie, trzeba czatować online, ale też dziwne jest to, że już w koszyku pokazuje mi się napis Towar z ekspozycji... ehh.. Teraz z kolei juz pojawia się komunikat o braku towaru, pomimo widoczności na stronie.

 

ps4pro-ekspo.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! zalecam wizyte w lokalnym media markt. ja kupiłem swoją konsole PS4 pro w media markt w chorzowie . na stronie nie było wogóle dostępności a na miejscu ok 8 konsol leżało 1769zł, w saturnach również dostępna przynajmniej na śląsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie jak powyżej kolega 

wczoraj zamówiłem w MM w Poznaniu nie mialem w koszyku ze ekspozycja 

dzisiaj dzwonię rano na infolinie i mam odpowiedz ze mój prosiak to żadna ekspozycja czy zwrot -"towar fabrycznie zapakowany"

pojechalem, widzę ze fabrycznie zaklejone jest ale pytam niemiłej pani czy czasami to nie ekspozycja albo zwrot 

patrzy na mnie naburmuszona ze ona o zwrotach nie słyszała i to nowka sztuka a na sklepie maja ich MNÓSTWO 

akcent na to słowo położyła -zdziwiłem sie bo rano przed telefonem na infolinie sprawdziłem dostępność i w całym Poznaniu plus 100 km dalej widniało ze brak

takze chyba maja ale nieuaktualnili strony bo obok mojej leżała juz następna do odbioru

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No dobra, namówiliście mnie, i okazało się, że trafiłem (lokalny Saturn).

Ostatnia sztuka! :)

To jest normalnie loteria i szczęście trafienia... ponoć dostali 2 sztuki :) ot tak po prostu i nikt nic nie wie...

Dzięki i życzę innym udanych łowów.

 

PS. A może nie produkują, wyprzedają co mają i za miesiąc pojawi się PS4ProSlim? :/

 

ps4pro1.jpg

ps4pro2.jpg

Edytowane przez pewoo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się cieszą choby torby Łiczena dawaly, nawet mi Was nie żal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma ci ich być żal jak są zadowoleni z zakupu.

Tylko u nas ludzie tak marudzą po wyjściu ps4 pro czy w innych krajach jest to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko u nas. Na zachodzie wszędzie dostępna wraz z Tesco :).

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że ludzie zaczynają mądrzeć i kupują tylko ps4 pro, komu potrzebna stara generacja xone czy ps4 fat :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 fat będzie unikatowa, bo posiada optyka, w przeciwieństwie do slima...

Taka właśnie będę miał do sprzedania (nowsza wersja matowa 1TB), jak sie prosiak przyjmie ;)

I tak, cieszę się zawsze z zakupu nowej konsoli i pierwszymi uruchomionymi grami, tak mialem z premierową PS4 i KillZone'm.

Teraz zapewne po podpięciu prosiaczka pod TV 4K, zapodam sobie coś w 4K i będzie banan :1_grinning:

No przecież właśnie o banany nam chodzi prawda? No a jak się da pograć w coś fajnego przy okazji to tylko się cieszyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona internetowa MM to gówno za przeproszeniem. Kiedyś byłem po telefon i pomimo tego że na stronie był w sklepie to już na miejscu nie było od dwóch miesięcy. Rozmawiałem z sprzedawca i mówił że ten system internetowy jest tak skopany, że lepiej wogole się nim nie sugerować i jechać do sklepu albo dzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o kolejnych dostawach PRO do MM/Saturn ? Pogoniłem swoją Slimkę w świetnej cenie i jestem teraz bez konsoli... :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, haobao_PL napisał:

Wiadomo coś o kolejnych dostawach PRO do MM/Saturn ? Pogoniłem swoją Slimkę w świetnej cenie i jestem teraz bez konsoli... :notbad:

Nie wiem kiedy ale widziałem dużo xboxów na stanie :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, pewoo napisał:

No dobra, namówiliście mnie, i okazało się, że trafiłem (lokalny Saturn).

Ostatnia sztuka! :)

To jest normalnie loteria i szczęście trafienia... ponoć dostali 2 sztuki :) ot tak po prostu i nikt nic nie wie...

Dzięki i życzę innym udanych łowów.

 

PS. A może nie produkują, wyprzedają co mają i za miesiąc pojawi się PS4ProSlim? :/

 

ps4pro1.jpg

ps4pro2.jpg

ludzie by ich zjedli na śniadanie :) za mały odstęp czasu.

z tymi brakami pro to jakaś głupota bo nie wierze ze slima da się dostarczać a pro nie

no chyba ze te konsole sa az tak wadlie ze bedą je poprawiać jakoś i stad problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×