Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, haobao_PL napisał:

Wiadomo coś o kolejnych dostawach PRO do MM/Saturn ? Pogoniłem swoją Slimkę w świetnej cenie i jestem teraz bez konsoli... :notbad:

Z doświadczenia - jak najczęściej odwiedzaj MM/Saturn. Zapewne w końcu trafisz. Alternatywa to kupić na allegro za troszkę większą cenę.

 

Odpaliłem ProSiaka wczoraj, pierwsze wrażenie z porównania z PS4FatMatowa - jest głoścniej. Nie ma tragedii, ale jest wyraźnie głośniej podczas grania.

Macie jakieś sposoby na ograniczenie grzania się / ProGłośności? Są już jakieś sensowne "wspomagacze" chłodzenia, albo jakieś inne patenty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyną i najtańszą opcją jest zapewnienie konsoli odpowiedniej ilosci miejsca, tyle ile jest zalecane przez producenta, wszelkie podnoszenie na klockach daje efekt mizerny. Można zastosować te podkładki z wiatrakami do lapków,  tyle tylko że to kolejne ustroistwo i kolejne kable które są na widoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wolałbym kupić onlajnowo i odebrać w markecie... Zawsze to 30 dni na sprawdzenie tego bydlaka :30vm3cw: Najwyżej w 29 dniu odda się świniaka :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, okoni napisał:

Chyba jedyną i najtańszą opcją jest zapewnienie konsoli odpowiedniej ilosci miejsca, tyle ile jest zalecane przez producenta, wszelkie podnoszenie na klockach daje efekt mizerny. Można zastosować te podkładki z wiatrakami do lapków,  tyle tylko że to kolejne ustroistwo i kolejne kable które są na widoku.

To prawda, u mnie Pro będzie stało w przewiewnym miejscu i tyle... ale jakby jakiś ciekawy patent sie pojawił, to chętnie rozważę taką opcję.

 

11 minut temu, haobao_PL napisał:

Generalnie wolałbym kupić onlajnowo i odebrać w markecie... Zawsze to 30 dni na sprawdzenie tego bydlaka. Najwyżej w 29 dniu odda się świniaka.

Kupując w Saturnie mogę towar oddać, nie ma problemu. Jedyne czego sie obawiam, to jakość sprzętu... :/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pewoo aż taka tragedia, że grać nie można ? Ten mój ostatni Slim też momentami wchodził na wysokie obroty... To raczej normalka, tym bardziej w przypadku PRO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plejka pro to moja trzecia konsola stacjonarna i nie mam takich problemów jak wy... taki sprzęt musi mieć miejsce na oddychanie, pozatym działa głośniej bo chłodzenie wchodzi na większe obroty, w koncu w pro są lepsze bebechy, pozatym u mnie też nieco głosniej działa jak odpalam uncharted a wiadomo że na pro jest supersampling więc chłodzenie musi działać bardziej :)  Założe się że ludzie nie mają kompletnie pojecia , działa głosniej i juz oddają na gwarancja albo na ekspozycje... Wy będziecie wymieniać po kilka razy a ja będę miał swoje pro do następnej generacji :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik to z netu, kompilacja przypadków, która może jednak dać do myślenia.

Ja na razie nie doświadczam takich problemów, stwierdziłem tylko, że jest głośniej niż w PS4FatMatowej.

Raczej logiczne, że jest głośniej, ale mam nadzieję, że to wszystko co mi będzie "doskwierać" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kiedy ale widziałem dużo xboxów na stanie :jaro:

Chlopie ile Ty masz lat 12-15? Temat o PS pro ktoś zadaje pytanie a Ty ciągle o tym xboxie. Zluzuj portki bo te Twoje wpisy ani śmieszne ani nic wnoszące do tematu

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szuldi82 napisał:

Chlopie ile Ty masz lat 12-15? Temat o PS pro ktoś zadaje pytanie a Ty ciągle o tym xboxie. Zluzuj portki bo te Twoje wpisy ani śmieszne ani nic wnoszące do tematu

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Hahaha TY yebniety jestes, sam gram na Pro a z xboxem to był żart. Ty żes mnie pomylił chyba z kimś innym bo praktycznie cały czas na temat plejki pisze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hahaha TY yebniety jestes, sam gram na Pro a z xboxem to był żart. Ty żes mnie pomylił chyba z kimś innym bo praktycznie cały czas na temat plejki pisze  

Nie bede znizal sie do Twojego poziomu i obrażać Cię nie bede, z Twojej odpowiedzi mogę tylko wywnioskować, że dopiero co jajka Ci włosami obrosly. Nie wyzywaj i nie obrażaj. To, że grasz na pro to wiem bo czytam temat. Po co mieszać inne platformy skoro temat dotyczy czego innego. Jak jesteś taki obcykany to byś koledze kulturalnie odpisał na zadane pytanie. A tak jakieś głupie docinki odnośnie xboxa one czy ps4 (kolejny głupi wpis stronę wcześniej od tego do którego ja się odniosłem)

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Napiszcie skargę do polskiego oddziału sony, tak bardzo podniecali się pro to niech chociaż zadbają o dostępność i zadowolenie sowich klientów, widzę że już dłuższy czas nie ma konsol.

Huawei P8

 

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 90% tych filmików,konsola jest źle ustawiona . producent wyraźnie zaleca ,aby odległość pd tylnej ścianki wynosiła co najmniej 20cm. A tam przeważnie jest raptem kilka cm. Przytknijcie dłon z tyłu. Tam następuje największa wymiana powietrza. Trzeba koniecznie z tyłu zapewnić konsoli dostep do cyrkulacji powietrza.
Nie mówię już o tych ciasnych szafeczkach,które może fajnie wygladają,ale zupełnie się nie nadają aby umieszczać w nich tak wysilony sprzęt zamkniety w ciasnej obudowie.
Na pewno trafiają się też jakieś wadliwe sztuki,mające np. problem z chłodzeniem,ale na bank większość tych przypadków to złe umiejscowienie konsoli.
W każdym razie mój egzemplarz to najcichsza konsola  jaką miałem. A miałem po kolei wszystkie plejaki i niektóre modele w kilku wersjach.
Tak więc nie ogladać głupot o głośniej pracy,czy piszczących cewkach tylko kupować prosiaka bo to fajna konsola. Szczególnie w połączeniu z dobrym telewizorem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już do mnie jedzie konsola z Saturna. Z mm rzeczywiście mogłem wziąć tylko z ekspozycji. Tutaj ma być fabrycznie zapakowana. Na jutro będzie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Byłem dzisiaj w toruńskim Media Markcie tam PS PRO leży cała sterta. Nie widziałem tam żadnej kolejki i nikogo kto by  był tym sprzętem zainteresowany.Cena 1749 zł jak mnie pamięć nie myli.

Edytowane przez Fakers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przez chwilę na stronie MM były dostępne PRO. Oczywiście NOWE. Od razu zamówiłem z odbiorem w markecie :listek: Do weekendu powinna konsola dojechać :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiak zamówiony w piątek przez stronkę (jako nowy) w MM. Działa poprawnie, nie widać śladów używki. Wygląda na to, że powoli pojawiają się pojedyncze sztuki. Polowałem na niego od świąt, nawet na niemieckim amazonie. Dysk wymieniony, dane przegrane, banan na twarzy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już staniało na 389.33€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna oferta. Jak wyglada wtedy gwarancja? Pierwsze 12 miesiecy to i tak Sony, wiec pewnie u nas normalnie dziala. Wtedy konczy sie gwarancja? czy kolejne 12 msc jakos dziala u nich jakbym odeslal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Piszesz, przesyłają nową konsole, Ty odsyłasz starą jak dostaniesz nową, przesyłasz im rachunek za wysyłkę, oddają kasę. Koniec.

 

Amazon jest na takim poziomie, jakim żaden sklepik w tym kraju jeszcze długo nie będzie, o ile w ogóle...

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2/19/2017 o 15:57, Eloszki napisał:

Tylko z tego ci się orientowałem to u nas w Polsce jest taka lipa. Na zachodzie jest dostępna wszędzie.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

nie do konca, amazon tez mial braki w UK i DE. 

W niektorych krajach byly. 

 

Wiec moim zdaniem zle rozlorzona dystrybucja w pierwszych rzutach. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie wy szukacie tych konsol. Co pójdę do CH to leży Pro albo w MM (Łódź Galeria), albo w Saturnie (Manufaktura). Byłem tydzień temu - leżała. Byłem przed wczoraj też była :30vm3cw:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat powinien zmienić nazwę na ktokolwiek widział, ktokolwiek wie:)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Piszesz, przesyłają nową konsole, Ty odsyłasz starą jak dostaniesz nową, przesyłasz im rachunek za wysyłkę, oddają kasę. Koniec.

 

 

 

 

Amazon jest na takim poziomie, jakim żaden sklepik w tym kraju jeszcze długo nie będzie, o ile w ogóle...

 

 

 

 

 

 

 

 

Powaznie tak to działa u nich?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×