Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gregor_TSK napisał:

 

 

Ban gratis :)

 

 

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Na bana to se cza zasłużyć! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowice MM 3Stawy.

 

1 sztuka Pro.

BRAK Horizon Zero Dawn - wykupione.

NIOH łyknięty.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś gdzie można kupić Pro w Krakowie?

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na stronę Media Markt i wybierz odbiór w sklepie. Piszę że jest gotowe do odbioru w 55 Minut na Aleji pokoju 67 czyli muszą mieć na stanie. Albo po prostu tam się przejdź. Zresztą Kraków duże miasto to kupisz wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, to ściema jakaś ;) byłem w M1 i pracownik mówi że dopiero w kwietniu. A może sam nie wiedział? Prawda jest taka że w grę raczej wchodzą Saturny i Media, M ekspert nie ma od ręki, RTV AGD nie odwiedzałem.

Jak komuś rzuciło się w oczy jakieś Pro będę wdzięczny za info.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Z tego co kojarzę to w Częstochowie M1 Media Markt, było parę sztuk PrOsiaka

 

Czasami nie ma co się sugerować stroną internetową media, bo na stronie info że nie ma, a fizycznie w danym sklepie są nówki sztuki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Czeski za info ale raczej nie będę w okolicy Częstochowy :)

Kojarzycie która rewizja konsoli jest tą nową, ponoć poprawioną?

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co było takiego do poprawienia ? bo oficjalnie nie było żadnej nowej rewizji i tylko powielasz ploty.

 

@czeskimaster to raczej problem z aktualizacją stanu w sklepie, normalnie każdy zakup powinien być od razu synchronizowany z systemem i w max 1 godzinnym interwale aktualizowany ze stroną.

 

Większość pierwszych lepszych sklepów internetowych ma PROsiaki na stanie w magazynie, jaki problem zamówić i poczekać te 3-4 dni. A jak nie chcesz czekać to przejdź się po prostu po sklepach.

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co było takiego do poprawienia ? bo oficjalnie nie było żadnej nowej rewizji i tylko powielasz ploty.

 

 

 

@czeskimaster to raczej problem z aktualizacją stanu w sklepie, normalnie każdy zakup powinien być od razu synchronizowany z systemem i w max 1 godzinnym interwale aktualizowany ze stroną.

 

 

 

Większość pierwszych lepszych sklepów internetowych ma PROsiaki na stanie w magazynie, jaki problem zamówić i poczekać te 3-4 dni. A jak nie chcesz czekać to przejdź się po prostu po sklepach.

 

 

 

 

 

Powiem Ci że z własnego doświadczenia, często gęsto była sytuacja, że sklep po 1-2 dniach robił aktualizację.

 

Zresztą kiedyś mi ciśnienie podnieśli, odnośnie słuchawek. Na stornie było info że mają nowe Turtle beach, a po przejściu do sklepu, okazało się że były.. ale plomby naruszone, i po otwarciu, widać było ślady użytkowania.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, czeskimaster napisał:

 

 

Powiem Ci że z własnego doświadczenia, często gęsto była sytuacja, że sklep po 1-2 dniach robił aktualizację.

No to coś takiego to jest masakra :38_worried: Serio pod względem usług na prawdę się cieszę że mieszkam w Niemczech bo jeżeli tutaj jest na stronie w media markt nawet ostatnia sztuka to faktycznie potem jest w sklepie nawet bez rezerwacji, a tam taka sytuacja. Ale rezerwacja w sklepie przez internet ma swoje zalety, bo nawet jak odbierzesz jakikolwiek zamówiony sprzęt to możesz go zwrócić przez 14 dni bez podania przyczyny i to jest o tyle dobre że możesz sprawdzić czy ci sprzęt podejdzie i w razie czego potem od ręki oddać i dostać pieniądze jeżeli nie jesteś na tyle głupi i nie uszkadzasz opakowania przy otwarciu (śmierć ludziom używającym nożyczek do otwarcia opakowań ze sprzętem)

 

A to zauważyłem jak byłem jakiś czas temu w PL. Hm.... wiesz niektórzy mają potrzebę wymacania sprzętu. Jeżeli chodzi o myszkę i klawiaturę to rozumiem ale słuchawki to przesada. albo ktoś po prostu zwrócił te słuchawki a oni byli na tyle leniwi żeby tego nie zapakować od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę, że ze zwrotem, nie ma problemu. Bo takie Euro agd, to jakiś dramat. Nie chcieli przyjąć po 2 dniach, tylko gwarancja. Jedynie, gdybym zamawiał przez neta, to mogą wymienić /zwrócić pieniądze.. Koniec offtopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co było takiego do poprawienia ? bo oficjalnie nie było żadnej nowej rewizji i tylko powielasz ploty.

 

@czeskimaster to raczej problem z aktualizacją stanu w sklepie, normalnie każdy zakup powinien być od razu synchronizowany z systemem i w max 1 godzinnym interwale aktualizowany ze stroną.

 

Większość pierwszych lepszych sklepów internetowych ma PROsiaki na stanie w magazynie, jaki problem zamówić i poczekać te 3-4 dni. A jak nie chcesz czekać to przejdź się po prostu po sklepach.

 

#Wroblos jakby to nie był problem, to tak bym zrobił :) , punkt widzenia zależy wiesz od czego :)

Co do przejścia po sklepach ? niestety to nie jest "deptak" tylko czasami trzeba całe miasto przejechać, a polegać na tym co powiedzą pracownicy nie zamierzam...z autopsji.

Zresztą Czeski opisał jak to bywa.

 

Ot, zapytałem na forum bo może akurat ktoś niedawno był i widział.

 

Rewizje? Plotki nie plotki, są zawsze dopóki nie będzie 100% potwierdzenia że jest inaczej. Btw sprawdziłeś że jest tylko 1 wersja Prosięcia? ;)

Powinny być jeszcze "data code " i tu jestem w stanie uwierzyć, że kolejne partie mogą być lekko modyfikowane nawet bez naszej wiedzy.

Choroby wieku dziecięcego są wręcz wpisane w życiorys każdego nowego sprzętu, jak choćby aktualnie Switch...

 

Konsola czeka już na mnie :) ale dopóki ustalę że jest nieotwierana nie jadę :)

 

 

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dragen napisał:

 

#Wroblos jakby to nie był problem, to tak bym zrobił :) , punkt widzenia zależy wiesz od czego :)

Co do przejścia po sklepach ? niestety to nie jest "deptak" tylko czasami trzeba całe miasto przejechać, a polegać na tym co powiedzą pracownicy nie zamierzam...z autopsji.

Zresztą Czeski opisał jak to bywa.

 

Ot, zapytałem na forum bo może akurat ktoś niedawno był i widział.

 

Rewizje? Plotki nie plotki, są zawsze dopóki nie będzie 100% potwierdzenia że jest inaczej. Btw sprawdziłeś że jest tylko 1 wersja Prosięcia? ;)

Powinny być jeszcze "data code " i tu jestem w stanie uwierzyć, że kolejne partie mogą być lekko modyfikowane nawet bez naszej wiedzy.

Choroby wieku dziecięcego są wręcz wpisane w życiorys każdego nowego sprzętu, jak choćby aktualnie Switch...

 

Konsola czeka już na mnie :) ale dopóki ustalę że jest nieotwierana nie jadę :)

 

 

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Plotki. Jeżeli są modyfikowane bez naszej wiedzy, to raczej nie jest podstawa do zmiany rewizji. Niby tak ale po tym czasie od premiery, jeżeli konsola miałaby jakiś krytyczny błąd produkcyjny to pewnie by już się rozniosło a na razie nie ma nawet małego bo suma sumarum PRO to PS4 z jednym ,,Pięterkiem" więcej i trochę na sterydach ;p.

 

Tak, sprawdziłem, pytałem się znajomych którzy kupowali konsolę w różnych okresach i wszyscy dostali tą samą wersję, a tutaj tak samo, żaden egzemplarz nie zalega. Chociaż przynajmniej zamawiają na bieżąco i nie ma problemu wpaść obojętnie kiedy do sklepu i wyjść z PS4 PRO, jedynie PS VR czasami brak.

 

A co do Switch to nawet nie ma co się na ten moment wypowiadać, bo na razie to konsola jednej gry i faktycznie będzie można ją ocenić za jakiś czas. Zelda jest fajna, ale nawet ,,Ultra Fanom" w końcu się znudzi a poza nią nie ma tam w co grać :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Ot problem, wystarczy sprawdzić plombę na sprzęcie, to widać od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, o ile pozwolą przed zakupem otworzyć pudełko, a średnio to widzę.

Numerów na teraz prawdopodobnie jest 2. Ale to raczej podział na regiony, PL&EU w postaci CUH-7002B vs CUH-7016.

Być może zmiana rewizji wymaga większej ingerencji w bebechy, ale nie wykluczałbym tego, że Sony mogło to i owo poprawić, nie bez powodu tyle osób zwróciło uwagę na dosyć głośną kulturę pracy. O zbiorczą fanaberię nikogo nie podejrzewam ;) ale jakby ucichło w temacie.

 

Co do Switcha? Nie chodziło mi o gry, ich ilości itd. Tylko o wady konstrukcyjne które zaczynają irytować, coraz więcej portali się rozpisuje na ten temat, choć N rozwiązuje temat.

 

Tak czy inaczej, wierzę że będzie coraz lepiej w każdym aspekcie, kwestia czasu i nauki na własnych błędach.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodziło o plombę na pudle, w miejscu gdzie jest otwarcie powinna być mała plomba, akurat jest taka że łatwo da się rozpoznać czy opakowanie konsoli było otwierane czy nie, lub czy coś było dodatkowo naklejane. 

 

Nintendo dalej nie uczy się na błędach tylko w każdym sprzęcie niestety powiela i to jest ich problem. 

 

Głośna kultura pracy....... Większy wiatrak, ciągnie więcej prądu, gry i tryb turbo mocniej wykorzystują konsolę więc chodzi głośno. A to czy chodzi jednym głośniej czy ciszej to raczej kwestia tego gdzie ich prosiak stoi, i jak została nałożona termopasta (Pomijając fakt że tą którą używają to jakieś tanie g....)

 

Poza tym, co by nie mówić ci którym przeszkadza głośność konsoli są lekko przewrażliwieni, bo konsola to zamknięty system, bez możliwości modyfikacji poza dyskiem a jakoś musi odprowadzać ciepło. To jest zbiorcza fanaberia, bo oczekuje się od sprzętu za 400 Euro żeby wyświetlał w 4K, był ultra cichy, chodził bezproblemowo i jeszcze najlepiej ciągnął jak najmniej prądu (Bo innego sensu takich pomiarów jak swojego czasu robiły niektóre serwisy przy recenzjach PS4 nie widzę). Sorry ale coś kosztem czegoś.

 

a co do wersji

 

7000 revision na rynek japoński

7001 USA

7002B jest prawdopodobnie docelowo na Polski rynek

7016 Wersja na różne regiony

 

2 ostatnie cyfry mówią zawsze o regionie konsoli.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroblos puknij sie i doczytaj, malo komu chodzi, ze konsola jest po prostu glosna tylko, ze wiatraki chodza w bardzo nienaturalny sposob, wyja jakby ktos non stop odejmowal i dodawal "gazu", drazni to niesamowicie i jakkolwiek dziwnie to brzmi, wzbudza niepokoj bo nie jest to dzwiek przyjemny czy "normalny". Do tego njaczesciej w menusach wg mnie. Jakby sobie szumialy problemu by nie bylo.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam, gdyby ktoś chciał zmienić obóz

 

W sklepie M$ do wyrwania XBone za 699 pln (+darmowa wysyłka) wystarczy skorzystać z kodu #primaaprilis  

LINKA do ofery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już brak w magazynie. Ale oferta całkiem spoko.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla miłośników cebuli ( z kontem psn na USA)

W nowym HumbleBundle za 15$ dostaniemy gry na PS3/4:

– The Book of Unwritten Tales 2 (PS4)
– Red Faction (PS4)
– Super Dungeon Bros. (PS4)
– Deponia (PS4)
– ArcaniA: The Complete Tale (PS4)

– Legend of Kay Anniversary (do wyboru PS3 lub PS4)
– Battle Worlds Kronos (PS4)
– Destroy All Humans! (PS4)
– Destroy All Humans! 2 (PS4)

– MX vs. ATV Supercross (PS3)
– Darksiders (PS3)
– Darksiders II (PS3)
– MX vs. ATV Supercross Encore (PS4)
– Darksiders Warmastered (PS4)
– Darksiders II Deathinitive Edition (PS4)

 

Oferta startuje dziś po 20.00

Edytowane przez HarDy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, HarDy napisał:

Coś dla miłośników cebuli ( z kontem psn na USA)

W nowym HumbleBundle za 15$ dostaniemy gry na PS3/4:

– The Book of Unwritten Tales 2 (PS4)
– Red Faction (PS4)
– Super Dungeon Bros. (PS4)
– Deponia (PS4)
– ArcaniA: The Complete Tale (PS4)

– Legend of Kay Anniversary (do wyboru PS3 lub PS4)
– Battle Worlds Kronos (PS4)
– Destroy All Humans! (PS4)
– Destroy All Humans! 2 (PS4)

– MX vs. ATV Supercross (PS3)
– Darksiders (PS3)
– Darksiders II (PS3)
– MX vs. ATV Supercross Encore (PS4)
– Darksiders Warmastered (PS4)
– Darksiders II Deathinitive Edition (PS4)

 

Oferta startuje dziś po 20.00

W zasadzie się opłaca bo tych konkretnych gier taniej nie kupisz.

 

@Davey offtopując puknij się sam, kultury trochę. Co za logika, ,,Myślę inaczej to puknij się w głowę bo nie masz racji" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to wrzucą do europejskiego PS Store to kupie, inaczej nie zobaczą moich cebulionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A co to za problem zassać na koncie US, a grać na PL?

 

BTW

Ci którzy już skorzystali piszą, że Deponia, Arcania oraz Darksiders II są w pl wersji językowej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem mały obchód i z PRO nie ma większego problemu a nawet są promocje

 

W Media Expert 1779 zł i Horizon za 1zł dopłaty

W Media Markt 1999 z Horizon i drugim padem

Edit: w MM i Saturn też jest za 1769 z Horizon

 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-4-pro-1tb-a-chassis-czarna-horizon-zero-dawn?

Edytowane przez pablos_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś może na temat dostępności Syberii 3 na PS Store? Dzisiaj premiera, a support Sony traktuje mnie mało elegancko:14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×