Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

@Dempsey; 2 lata na podstawie unijnej niezgodności towaru z umową k/s i podejrzewam, że to też jest w UK  stoąd przy pierwszej rozmowie dostałem info o 2 latach. Przy drugiej natomiast info o roku na podstawie Amazon Warranty, którą ma każdy produkt na rok, jeśli przy nim nie napisali, że więcej.

 

tak kuszą mnie święta aby poczekać z zakupem bo przynajmniej od 3 lat jak obserwuję Amazona robi ogromne promocje na sprzęt oraz gry,Kto wie może i tym razem będzie podobnie a to raptem 20 dni od premiery

 

 

trzeba obserwować, dzięki za info ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam rtveuroagd. Zamówiłem już w czerwcu gdzie jeszcze preorder był za darmo. Jak dzwoniłem do nich to zapewniają, że konsola będzie na mnie czekać w sklepie w dniu premiery :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam rtveuroagd. Zamówiłem już w czerwcu gdzie jeszcze preorder był za darmo. Jak dzwoniłem do nich to zapewniają, że konsola będzie na mnie czekać w sklepie w dniu premiery :-)

Spokojnie z ta radością ja też tak miałem i ostatnio dostałem maila ze nie dają mi gwarancji ze otrzymam konsole(podobno dostali info od Sony odnośnie ograniczonych zapasow) aleee zakup preordera za 100zl da mi pewność że kupię na premiere hahahhaa śmieszny sklep jak zawsze wybiorę Mm lub Saturna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MM i Saturnie również preordery w cenie 100zł więc o co Ci chodzi?

O to przyjacielu ze w Mm można zrobić preordera za 100zl z odbiorem osobistym i dostajesz pewność z infolinii oraz na sklepie w 4 oczy podczas rozmowy ze żadnych jaj nie będą robić albo ustawiać cie jako klienta gorszego bo nie dałeś im 100 zł aby obracali twoja i jednocześnie cie złapali na haczyk a na końcu wywalić cenę 2200zl

I masz wtedy do wyboru albo kupuje za chore pieniądze albo 100zl idzie się.......

Dużo moim znajomych tak zrobiło. Możliwe ze masz dobra przeszłość z RTV i super każdy ma swoje powody ale jak chociażby ze względu na zakup przedłużonej gwarancji wole o wiele wiele bardziej wybrać MM lub Saturna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem 2 sztuki mam nadzieje ze chodz jedna dostane a jak nie to będe sciagął z Polski :) u was nie powinno brakowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MM i Saturnie również preordery w cenie 100zł więc o co Ci chodzi?

 

choćby oto mu może chodzić, że podejście sklepu MM/saturn do klienta jest o wiele lepsze niż w euro... szczególnie jak jest problem ze sprzętem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w większości sklepów można przedłużyć gwarancje? Ostatnio ze strony euroagd zniknęła ta możliwość a bez tego nie zaryzykuje brać konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo przy odbiorze zapewne dopiero będzie taka możliwość gdyż to jest od ceny liczone - a jak mają to teraz wyliczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, widać każdy podchodzi inaczej, ja w rtv euro agd nigdy problemu nie miałem, a już sporo sprzętu tam zamówiłem, no ale wiadomo różnie to bywa w życiu :) A co do gwarancji, jak sądzicie warto przedłużać czy olać to? Oczywiście przy zakupie będą namawiać do przedłużenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie warto bo to NIE JEST przedłużenie gwarancji tylko zwykłe ubezpieczenie, które ma tyle wykluczeń w OWU [ogólne warunki ubezp], że w praktyce nie odzyskasz kasy/naprawy / czy co tam "gwarantowali". Poczytaj sobie na stronach marketów owu to się przekonasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem, że szukają naiwnych :) No nic, zobaczymy może ps4 pożyje dłużej niż 2 latka :) Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w większości sklepów można przedłużyć gwarancje? Ostatnio ze strony euroagd zniknęła ta możliwość a bez tego nie zaryzykuje brać konsoli.

 

Nie martw się, na bank zaoferują Ci gwarancje/ ubezpieczenie. Mam znajomego, który pracował w Euro i z tego co mówił to właśnie najwięcej na ubezpieczeniach zarabiają:)

 

no wlasnie, widać każdy podchodzi inaczej, ja w rtv euro agd nigdy problemu nie miałem, a już sporo sprzętu tam zamówiłem, no ale wiadomo różnie to bywa w życiu :) A co do gwarancji, jak sądzicie warto przedłużać czy olać to? Oczywiście przy zakupie będą namawiać do przedłużenia

 

Moim zdaniem warto tylko trzeba przestudiować OWU. Jakiś czas temu w Euro kupiłem laptopa, który po dwóch latach uległ nieszczęśliwemu wypadkowi i Hestia wypłaciła mi tyle ile w dniu zakupu zapłaciłem za sprzęt :) W przypadku przedłużonej gwarancji warunkiem bezpłatnej naprawy jest robienie "okresowych przeglądów" w autoryzowanym punkcie serwisowym (w Euro wymagają wpisów w dokumencie gwarancyjnym). Więc dokładnie przeczytaj co podpisujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie warto bo to NIE JEST przedłużenie gwarancji tylko zwykłe ubezpieczenie, które ma tyle wykluczeń w OWU [ogólne warunki ubezp], że w praktyce nie odzyskasz kasy/naprawy / czy co tam "gwarantowali". Poczytaj sobie na stronach marketów owu to się przekonasz ;)

 

Pozwolę sobie coś wtrącić... jestem związany z jedną siecią sprzedaży RTV AGD. Nie ważne z którą... nie chodzi tu o żadną reklamę bo nic z tego nie mam :)

 

Masz rację jest to ubezpieczenie. Wszystko zależy gdzie oferowane jest ubezpieczenie i właśnie co jest napisane w OWU. Warunki są różne w zależności od rodzaju kupowanego sprzętu.

 

Powiem szczerze na konsolę sam osobiście wezmę. Realizowaliśmy to wielokrotnie i działa to bardzo dobrze...

 

kruczki? nie obejmuje tzw akcesoriów (pady, kontrolery ruchu itd).

 

Zdarzało nam się że w przypadku poważnych awarii gdzie naprawa była nieopłacalna wówczas sztuka za sztukę była wymiana.

 

Przeanalizujcie przy zakupie :)

Edytowane przez zales00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tak, wspaniałe ubezpieczenia zawsze skuteczne.... jedyne 10% wartości sprzętu ...

 

przeglądałem jakiś czas temu OWU media markt i komputronika i jedno wiem: nie jest to warte pieniędzy, które za to chcą ;)

 

jak ktoś nie wierzy niech poszpera w Google jak ludzie są nabijani w te ubezpieczenia a potem i tak nic nie dostają bo ubezpieczyciel znajdzie sobie byle powód aby tylko odrzucić roszczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie namawiam każdy ma swój rozum ;-) w internecie litanie są tylko ludzi niezadowolonych a zadowolonych już nie :-) tymbardziej że jeszcze raz podkreślam... Owu zależy od rodzaju sprzętu więc te wpadki są najczęściej np na laptopach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź bundle packów na Europę? W końcu?

Pierwszy zestaw to:

r5zlEtbl.jpg

2x DualShock 4

1x Kamera MOVE

1x Killzone ShadowFall

To wszystko w cenie 499€.

Amazon francuski już ma to w ofercie:

http://www.amazon.fr/Console-PS4-500-Noire-Killzone/dp/B00ET1MFIG/ref=sr_1_3?s=videogames&ie=UTF8&qid=1377675458&sr=1-3

Czekam na niemiecki i bere :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak to jest z gwarancją. Kupię PS4 w Niemczech, a po jakimś czasie się coś zepsuje, gdzie wtedy się  to reklamuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, bo coś źle liczymy chyba :P

Biorę ceny z Amazonu DE w razie czego:

- Pad DS4 = 60€

- Gra Killzone SF = 70€ (buahaha)

- Kamera Move = 60€

Razem: 190€ :)

Czyli prawie 800zł dostajesz za 400zł :) Dla mnie układ fantastyczny.

Byle tylko pojawiły się szybko te bundle, bo chce taki mieć ^^

=====================

Ciekawi mnie jak to jest z gwarancją. Kupię PS4 w Niemczech, a po jakimś czasie się coś zepsuje, gdzie wtedy się  to reklamuje ?

Poczytaj kilka stron wstecz, nie masz tego dużo, a wszystko było już dokładnie opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że wciskają drugi pad... wolałbym tańszy bundle ale z jednym padem.... tym bardziej, że i tak nie ma co-opa kanapowego w KSF to na co drugi pad...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady już...dafaq? Serio? W tym kraju kufa komuś dasz milion złotych to będzie narzekał, że czemu w banknotach po 100zł, a nie po 200zł :/

Singu, pojawi się ten bundle to bierz nie marudź :P

Taki bundle to po prostu marzenie, lepszego już nie będzie. 2 pady, kamera i gra za prawie 100€?

Spokojnie mogli drugiego pada wywalić i liczyć tyle samo, ale dali go. Sony miażdży konkurencje tym bundle wzdłuż i wszerz.

Na pewno będą wersje z DriveClubem i inFamous'em. Poczekamy, może zrobią rzeczywiście 2x gra i 1x pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFamous nie będzie na premierę, dopiero luty 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten zestaw odpowiada, ciekawe ile zaśpiewają za taki bundel w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten zestaw odpowiada, ciekawe ile zaśpiewają za taki bundel w naszym kraju.

Jak to ile, min. 2499 zł znając pazerność naszych rodzimych sprzedawców :P a co do bundle, to chyba sam się skuszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×