Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

i znowu bzdury piszecie...

 

ile razy można pisać, że gwarancja producenta to nie to samo co niezgodność towaru (a nie żadna rękojmia)?

 

gwarancja producenta (Sony) realizujemy u producenta i on może sobie ustalić ile tej gwarancji daje- rok czy dwa czy ile tam chce 

niezgodność towaru- tu odpowiada sprzedający sklep ale tylko do pół roku uznaje się, że wada ukryta była z automatu, po pół roku tu klient musi udowodnić, że taka wada był. Także z 2 lat robi się w praktyce 6 miesięcy

Sam piszesz bzdury...

ja nigdzie nie napisałem że to to samo co niezgodność towaru...

niezgodność towaru z umową handlową to bardzo szeroki temat,... nie będę pisał co to jest...w necie można znaleźć ...

Skąd wziąłeś tą historię z pół roku? w sklepie tak Ci powiedzieli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co lepiej kupic przed gwiazdką czy po ? :)

Nikt nie da ci 100%pewnosci kiedy, ale śmiem twierdzić że okres do świąt będzie najbardziej korzystny. Z moich obserwacji najlepsze ceny czy to w Polsce czy np. Anglia, Stany były przed świętami. Tak naprawdę premiera konsoli równa się z pierwszymi promocjami przed Mikołajem potem następuje drugi rzut do świąt. A potem dopiero styczeń wyprzedazowy (ale raczej nie w przypadku ps4).

To jest tylko moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to mi chodzi, żeby ktoś mi powiedział jak to wygląda co roku bo nigdy nie sledzilem tego. Na pewno na święta są promocje, ale pytanie czy po... mowisz ze w styczniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam piszesz bzdury...

ja nigdzie nie napisałem że to to samo co niezgodność towaru...

niezgodność towaru z umową handlową to bardzo szeroki temat,... nie będę pisał co to jest...w necie można znaleźć ...

Skąd wziąłeś tą historię z pół roku? w sklepie tak Ci powiedzieli?

 

nie w sklepie a na stronach rzecznika konsumenta. Do 6 miesięcy tylko od zakupu uznaje się z automatu, że wada była ukryta i sklep powinien wymienić na nowy sprzęt a po pół roku to klient musi udowodnić, że taka wada była;) Powodzenia w Polsce z udowodnieniem takiej wady..

 

 

 

 

Premiera jest na koniec października, więc do świąt 2 miesiace pewnie do tego czasu będą jakieś promocje na gwiazdke (pewnie mimalne w postaci bundli itp.). Pytanie - czy po gwiazdce będą jeszcze bardziej okazyjne ceny czy nie? Nigdy tego nie śledziłem jakoś dokładnie, ale pewnie są osoby które wiedzą jak jest z PS3 co roku  ;)

premiera jest na koniec listopada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry beda mialy premiere na start ps4?

Assassin’s Creed 4: Black Flag ,Basement Crawl ,Battlefield 4 ,Blacklight ,Call of Duty: Ghosts ,Contrast ,DC Universe Online ,Doki-Doki Universe ,DriveClub ,FIFA 14 ,Flower ,Hohokum ,Just Dance 2014 ,Killzone: Shadow Fall ,Knack ,Lego Marvel Superheroes ,Madden NFL 25 ,Minecraft , N++, NBA Live ,NBA 2K14 ,Need for Speed: Rivals , Pinball Arcade , Planetside 2 , Pool Nation Extreme ,ResoGun ,Skylanders: Swap Force ,Super Motherload ,The Playroom ,Tiny Brains ,Warframe , War Thunder , Watch_Dogs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówisz na PL to dostaniesz pewnie do tygodnia po premierze, max 10 dni.

Trzeba czekać na cenę aż wstawią, ale ważne, że oferta nie jest tylko dla żabojadów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że te bundle to nie zamknięta akcja tylko na amazon i że u nas też się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taka nadzieje nawet jakby było za te 2200-2449zl ale niech się pojawi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie rzeczywiście oficjalny zestaw Sony to powinno być u nas mimo wszystko.

Na razie mówili, ze to niby oferta indywidualna, ale skoro pokazuje się na niemieckim Amazonie, to pewnie w końcu się pokaże i u nas.

Mimo wszystko i tak będzie u nas drożej, a ile to nie wiadomo...na takim bundlu mogą sobie spokojnie ze 300-500zł podciągnąć, skoro na zwykłej konsoli niektórzy podciągają do 1950zł :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się pojawiają kolejne oferty, ja wyczekuje na coś ciekawego, ale nie powiem bundle z killzonem dwoma padami i kamerką pewnie łyknę jak nie będzie ciekawszych zestawów. Tak naprawdę kamerka mi jest do niczego nie potrzebna, ale w razie co można sprzedać :D Najgorsze, że jeszcze dużo wody w Wiśle musi upłynąć zanim PS4 pojawi się pod moim TV :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy na niemieckim amazonie też będzie po 499€ skoro bundle z DC jest po 440 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje, cena będzie tak jak była na francuskim, a tam było 500€ z tego co pamiętam.

Czekam na ogłoszenie ceny, bo coś czuję, że te pre-ordery długo nie będą dostępne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, że ten bundle dopiero po premierze będzie:

 

pod opisem piszą:

Bitte beachten Sie, dass dieses Produkt voraussichtlich erst nach dem offiziellen PlayStation 4 Erscheinungstag verfügbar sein wird. Ein genaues Veröffentlichungsdatum wurde noch nicht vom Hersteller bestätigt. Die Lieferung erfolgt schnellstmöglich je nach Verfügbarkeit, jedoch vor Weihnachten. Über den genauen Liefertermin informieren wir Sie per E-Mail und in Ihrer Bestellübersicht.

 

 

 

znaczy to mniej więcej tyle, że ten zestaw będzie dostępny prawdopodobnie dopiero po premierze konsoli a dokładnej daty nie potwierdził producent jeszcze. Dostawa nastąpi najszybciej jak to możliwe jak tylko produkt będzie dostępny ale przed świętami. O dokładnej dacie dostawy poinformujemy emailem....

 

a pod innymi wariantami jest tylko ostrzeżenie, że zamówienia po 5 sierpnia mogą dojść później...

 

dobra wiadomość jest taka, że to oficjalny bundle Sony :biggrin:

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak oficjalny to na bank powinien być też u nas.

No nic, pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wynika z tego komunikatu :)

 

warto by sprawdzić czy niemiecki amazon wysyła produkty "dla dorosłych" do Polski bo ten bundle ma zapis, że wysyłka tylko dla osób pełnoletnich :biggrin:

edit: na stronie nie znalazłem info, że nie wysyłają więc można spokojnie czekać na cenę :)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też tam o tym czytam i nie bardzo rozumiem o co im w tym zapisie chodzi :)

Jak niby sprawdzą mój wiek, jak tam nie podaje się danych personalnych, tylko adresowe.

Może to o coś innego chodzi?

 

W każdym razie szkoda by było przegapić taki bundle, myślę że lepszego się nie dorwie przez bardzo długi czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też tam o tym czytam i nie bardzo rozumiem o co im w tym zapisie chodzi :)

Jak niby sprawdzą mój wiek, jak tam nie podaje się danych personalnych, tylko adresowe.

Może to o coś innego chodzi?

 

W każdym razie szkoda by było przegapić taki bundle, myślę że lepszego się nie dorwie przez bardzo długi czas.

Widzisz kolego, w Niemczech rygorystycznie podchodzą pod sprzedaż gier 18+. Stąd takowy zapis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też tam o tym czytam i nie bardzo rozumiem o co im w tym zapisie chodzi :)

Jak niby sprawdzą mój wiek, jak tam nie podaje się danych personalnych, tylko adresowe.

Może to o coś innego chodzi?

 

W każdym razie szkoda by było przegapić taki bundle, myślę że lepszego się nie dorwie przez bardzo długi czas.

 

widzisz, w przypadku "towarów dla pełnoletnich" przy dostawie musi być osoba, która zamawiała i jego dane na dowodzie osobistym muszą być identyczne jak te w zamówieniu i są one sprawdzane z tymi w dowodzie osobistym/paszporcie przy odbiorze [prawdopodobnie przez kuriera]

 http://www.amazon.de/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=193965011#bestellen  tabelka pokazujące, że dane muszą być identyczne w dowodzie i w zamówieniu

 

Znalazłem info na tej samej stronie, że obowiązuje to tylko na terenie Niemiec, poza terenem Niemiec zamawiający odpowiadają przed samym sobą, że są pełnoletni zamawiając towar "od 18 lat", nie jest sprawdzany dowód osobisty  :biggrin:

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie rozumiem,dlaczego usa ma 2 tygodnie premiere przed nami.Dlaczego nie moze byc premiera swiatowa.

Cos czuje,ze my europejczycy dostaniemy ochlapy jak sie burgery rzuca.

Tak btw premiera w EU jest w piatek,to kurierzy przyniosa konsole jak gry w dniu premiery?Czy trzeba bedzie czekac,pn,wt na kuriera.Zaraz mi ktos wyleci,ze mozna pojechac do sklepu,ja mowie o sklepach typu amazon..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jak amazon wyśle. Do Polski z tego co wiem nie gwarantują dostawy w dzień 0 ale też nie mówią, że jej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień 0 z Amazona bym się nie nastawiał, ale pierwszy tydzień bankowo.

Skoro 29 wypada w piątek, to wtorek-środa myślę spokojnie można kuriera wyczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×