Skocz do zawartości
pablos_83

Batman Arkham Origins Blackgate

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ten gameplay wygląda sztywno jak na moje oko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak gra ktoś? Dla mnie ta gra to jedna wielka zagadka dlatego jestem ciekaw opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.metacritic.com/game/playstation-vita/batman-arkham-origins-blackgate

 

Szału nie ma, ale jak na Vitę jest przyzwoicie

User Score nawet wysoki

 

Jednak trzeba zauważyć że poza Sony wszyscy olewają Vitę i nawet jak coś wydają to są porty z PS3 lub jakieś produkcje powstające przy okazji.

Gry są średnie to mało kto je kupuje, a że mało kto je kupuje to nie ma co się starać i kółko się zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem za drogo a po drugie brak trybu multiplayer 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i właśnie obnizyli ceny batmana na 100zl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Nietoperek jest w promocji za 53zł w PsStore, łyknąłem i latam po dachach od 2 godzin nie mogąc się oderwać, znaczy oderwałem się bo mi bateria w Vicie padła ale czuje niedosyt, nie wiem ile trwa rozgrywka i nie chce wiedzieć ale za te pięć dych warto sobie przypomnieć kompilacje combosów rodem z Arkham Asylum.

 

Graficznie jest poprawnie, cut scenki mają fajny komiksowy charakter, może się to nie podobać wszystkim ale mnie osobiście one zwisają, w sensie że nie przeszkadzają. Trochę czasem drażni sterowanie, no ale jak to w życiu gracza bywa; szybko się idzie przyzwyczaić, poza tym klimacik, audio i sama historyjka zasługuje w moim odczuciu na wyróżnienie. Co do zarzutów że gierka nie ma multi to cóż, całe szczęście że nie ma. Nie wiem skąd tendencja że wszędzie trzeba upchać rozgrywkę sieciową ale jak widać np: po Asylum wcale nie trzeba i można zrobić dobrą gierkę. Generalnie mocno polecam :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie będzie. ;)

 

Zapachniało cebulą :sick:

 

Eb990Nt.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie mam polskich napisów, dla pewności jeszcze poszperam po ustawieniach czy aby nie są wyłączone ale obstawiam że ich nie znajdę :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy ta gra ma polskie napisy? W necie widzę sprzeczne informacje na ten temat.

Nie ma, ale jak bardzo Ci zależy na odpowiedzi to sprawdzę jeszcze raz rano jak wrócę do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, brak opcji wyboru języka. Napisy można włączyć/wyłączyć ale to i tak tylko ich angielska wersja :pardon:

aruvy3um.jpg

 

ytete5yn.jpg

Gierka z polskiego PsStore'a :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuję temat.

Czy ktoś wbił platynę w wersji na PS3? Mam grę z polskiego PSN i nie mogę zlinkować konta z serwerem WB przez co nie dostanę kostiumu Year One. Co dziwne mogę to zrobić bez problemu na koncie na US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×