Skocz do zawartości
ONE

Dragon's Crown

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa gra twórców Odin Sphere, ręcznie malowane postacie, levele, oryginalny design, spore możliwości rozwijania postaci, ogromnie bossowie, zapowiada się bardzo fajny action jRPG. Zapomniał bym o najważniejszym, są cycki. ;)

 

 

DC_announce.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beat em up w rpgach, armagedon bliski ;).... to golden axe w nowej oprawie przecież.... najbardziej właśnie na ten tytuł w tym roku czekam...

twórcy sacred citadel wiedzieli co robia dając premierę pare miechow temu.. po premierze dc nikt by sacreda nowego nie kupił... dla mnie top 3 najlepiej zapowiadających sie osobistych gier 2013... nnk, tales of xillia za rogiem aby dowalic dragons crown ale rayman legends rowerkiem dogania te pozycje..

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golden Axe... przypomniały mi się czasy gdy Amiga gościła w moim pokoju :P

Jedna z najbardziej interesujących zbliżających się pozycji, biorę pewnie na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odin sphere był action rpg, muramasa na wii to już beat em up z elementami rpga... dragons crown to czysta kopia d&d tower of d. (zachecam do zapoznania sie z kolekcja na psnie dodana niedawno) oraz wlasnie golden axe. czyli czolowymi przedstawicielami beat em up w latach 90tych.. ja sie jaram bo gra jest spełnieniem marzeń fanów umierającego juz gatunku (nawet danego omyłkowo jako rpga i znalazl sie w tym dziale jakims cudem) ... oby do premiery, topory w dłoń i slashowac zastępy szkieletów i orcow...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej o artyzm chodzi i karykaturę.. Mi to odpowiada ale fakt chyba wolałem styl muramasy... jeszcze trochę do premiery a ja się od czasów pierwszych zapowiedzi strasznie jaram... Szkoda że nie cross buy na ps3 i vitę gdyż widziałbym ten tytuł na obu konsolach a 150 zł x2 za ten sam tytuł lekkie przegiecie pałki... Mam nadzieję na cross multi :) to by było fajne - gram z kims a okazuje się że jest w pociągu np :)

 

Zapewne skuszę się jednak na stacjonarną wersje gdyz coś poważniej się za vitowe tytu,ły zabrać nie mogę i gram na tej konsoli raczej w przerwach kiblowych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azjaci już tak mają, że w ich grach (szczególnie MMO) kobiety są dobrze obdarzone.

Ktoś mi kiedyś mówił, że mają zupełnie inne podejście do seksu i pewnie z tego to wynika.

Sama gra wydaje się mega rajcowna i liczę na dziesiątki godzina zabawy w multi.

Mówiłem to już, ale powiem jeszcze raz... wychodzi taka masa dobry gier na PS3, że cały czas zastanawiam się na kupnem PS4 w dniu premiery.

Myślałem, że poza GTA5, GT6, Dark Souls 2 (itp.) na nic już nie będę czekał, a tu taka niespodzianka od Atlusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że PS4 w dniu premiery nie kupię. Raz z powodu, który podałeś, a dwa że pierwsze egzemplarze kąsol sypią się jak zamek w Chęcinach.

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być jedna z ostatnich gier od Atlusa na playstation bo firma idzie na sprzedaż i są duże szanse, że wykupi ich Nintendo. Szkoda by było bo robią gierki z własnym stylem, które się odróżniają od mainstreamowego trendu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej będzie takie gierki robił...ale na konsole niny więc to nie aż taka duża strata...w DC wkurzają mnie te biusty, mogli by je zmniejszyc xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w europie jest znana już data premiery?

Na wiki piszą tylko o Q3/Q4 2013, usa ma już potwierdzoną datę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszy sie o tej jesieni, ale bez konkretów. W us i a bodaj wczoraj była premiera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, gra jest dostępna już u nich w PS Store.

Akurat skończyłem TLoU i nie mam w co grać... jak zwykle dylemat czy wytrzymam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm...czy na oficjalnej stronie przypadkiem któryś z graczy nie narzekał że nie ma Online Coopa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że u nas jeszcze nie ma... chociaż z drugiej strony ilość hitów w tym miesiącu przytłacza... jakby jeszcze dc doszło można by sie bylo splukac totalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i kupiłem z US PSS, zdziwiłem się bo za grę zapłaciłem 160zł (u nas pewnie by było 229zł na premierę).

Napiszę kilka słów wieczorem jak ogram grę i zobaczą w ogóle o co kaman.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sshem jak będziesz chciał 75zł odzyskać i podzielić sie slotem poproszę priva :) dogadamy sie :)

edit. deal chyba zalatwiony chyba tez dzis program :)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj kilka godzi i na razie:

- gra to beat 'em up z elementami RPG do pełnoprawnej gry z tego gatunku (RPG) jej daleko

- świat podzielony jest na kilka dungeonów oraz miasto w którym możemy zarządzać ekwipunkiem, rozwojem postaci, questami, etc.

- o jakiejkolwiek eksploracji świata można zapomnieć, wychodzimy z miasta wchodzimy do dungeona i vice versa

- sprzęt wydobywamy ze skrzynek porozrzucanych po jaskiniach, ale co zdobyliśmy dowiemy się dopiero po skończeniu etapu

- każdy dungeon kończy się walką z bossem, możemy wielokrotnie wracać do wcześniej zwiedzonych lochów

- możemy zabrać ze sobą 3 towarzyszy którzy będą z nami walczyć (tryb offline) lub grać z innymi graczami (online, ale dopiero od pewnego momentu)

- system walki opiera się tak na prawdę na jednym przycisku, ale walka jak na razie mnie nie znużyła gdyż można ciosy łączyć w fajne combo

- gra jest łatwa na normal, ale dla bardziej wymagających jest tryb hard oraz infernal

- na ekranie często panuje taki chaos i tyle się dzieje że musimy szukać swojej postaci, trzeba się do tego przyzwyczaić

- historia jest potraktowana bardzo szczątkowo i jak się można domyśleć jest niezbyt wymagająca

- grafika jest piękna i aż miło patrzeć na design świata, przeciwników, postaci

- gra potrafi przyciąć gdy na ekranie dzieje się zbyt wiele, ale zdarza to się sporadycznie

- no i na koniec cycki, wszędzie cycki... wampira z takimi piersiami jak w tej grze nie widzieliście :P

Edytowane przez shemaforash
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tytuł zajebisty.... pod każdym ale to totalnie każdym względem w moim typie.... jedyną drazniaca sprawa to loot podany po misji, jak skończę postaram sie skrobnac moze i nawet recenzje, póki tytułu nie skończę. postaram sie nie pisać zbyt dużo o niej... ale beat em up wróciły do łask dzięki atlusowi a tak ładnej gry 2d nigdy nie spotkałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było swego czasu na głównej masa materiałów z tej gry.

Zagrywam się już drugi dzień i jestem zachwycony.

Data europejskiej premiery nie została nawet oficjalnie ogłoszona.

Na ten moment jedynym sposobem jest zakup gry z PSS US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie słyszałem nic o tej grze hmmm

Wpisów na głównej było bardzo dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×