Skocz do zawartości
ONE

Dragon's Crown

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem kilka stron wcześniej o tym, że gra jest prosta na normal.

Rzeczywiście zwykli przeciwnicy nie dają w kość, ale późniejsi bossowie są ostro dopakowani dlatego jest jeszcze ciekawiej.

Ostatni boss to już prawdziwe wyzwanie i bez odpowiedniego przygotowania ani rusz.

Jeszcze nie udało mi się go ubić chociaż próbowałem już kilka razy.

Dojście do ostatniego bossa zajęło mi ok. 15h więc jest to wynik bardzo dobry. (trochę farmiłem sprzęt)

Oczywiście nie jest to gra którą się odkłada po jednym przejściu na półkę.

Prze próbie platynowania na liczniku na pewno pojawi się 100+ godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce udostępnić slota ,chętnie oddam pół pieniążków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety swój slot sprzedałem na forum zanim jeszcze uruchomiłem grę :P

Może jednak znajdą się chętni i ktoś będzie miał.

Szczególnie, że gra jest region free czyli na wersji US możemy grać z ludźmi z całego świata.

Chyba, że wyjdzie jakiś patch wtedy sobie nie pogramy i będzie trzeba czekać aż wersje się wyrównają.

Jedyny minus zakupu z US to że wszystkie DLC będzie trzeba ściągać właśnie z tamtego sklepu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tym tytułem tak oczarowany i natchniony że w odpowiednim czasie (jak ją ukończę) postaram się jak najszybciej wrócic do łask działu recenzje i skrobnąć jakąś nie małą adnotację w  w/w dziale o niej...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno lokacje często się powtarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem po 10 godzinach z grą ;) mówisz raczej o questach dodatkowych oraz powrotach do wcześniej odwiedzanych lokacji (jest to opcjonalne ale potrzebne do farmienia i kończenia dodatkowych zadań) a ta każda jest w zupełnie innym designie, stylu oraz klimacie... Tak różnorodnie już dawno nie było... Zamki, palace się miasta, lochy, jungle, statki pirackie, zamki wampirów... hmmm jest bardzo dobrze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i wczoraj przepłaciłem za karte 50$ na allegro celem zakupienia giery z hamerykanckiego sklepu i nie żałuję ani złotówki. Gra jest przepiękna i mega oldskulowa.

 

No i swoją drogą chętnie opylę jednego slota.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś z wynikiem 15 godzin na liczniku i 34 lvl ukończyłem grę na poziomie normal... okazuje sie ze po jej ukończeniu tytuł dopiero sie zaczyna tak naprawdę, masa kontentu i gra na najwyższym poziomie... polecam odkupić slota od dannego... nie wiem kiedy sie tak dobrze ostatnio bawilem z grą... jest arcy! zaczynam hard i lochy (farming)...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze zdun, po skończeniu gry tak na prawdę się ona zaczyna.

Lochy są tym czego mi brakowało, ogromna ilość poziomów, przeciwników, sprzętu.

Dodatkowo po przejściu gry odblokowuje się koloseum i jak to w koloseum możemy walczyć przeciwko innym graczom (PVP!!!).

Jeszcze dwie rzeczy których mi przeszkadzają i za to twórcy mają wielką krechę:

- brak voice chat przy grze ze znajomymi, nigdy nie napisałem tyle wiadomości na ps3 co grając wczoraj ze zdunem :P

- online co-op odblokowuje się po pewnym czasie, zaczynając grę nową postacią musimy znowu dojść do tego miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś na temat tego czy będą wspólne czy oddzielne serwery US i EU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest region free czyli teoretycznie możesz grać z kimkolwiek z całego świata.

Jedynie co może to zmienić to patch, czyli jak ludzie z US dostaną patch to będziemy musieli czekać aż też dostaniemy ten sam patch żeby z nimi grać.

Oczywiście biorąc pod uwagę, że mamy grę US będzie dla nas odwrotnie :P

Na samym początku spotykało się nawet ludzi z JP, ale z tego co mi wiadomo to dostali właśnie patch i na razie ich nie widać.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie powtarzających się lokacji to generalnie jest tak że mamy 9 podstawowych lokacji, w których od pewnego momentu w połowie drogi otwierają się nowe ścieżki z nowymi bossami. Czyli mamy 9 miejscówek ze swoim bossem każda + każda z nich ma dodatkowe rozgałęzienie z nowym szefem do ubicia.

 

Giera wymiata :D  i oczywiście można ciorać nawet w 4 osoby na jednej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj jeszcze do tego co Danny napisał, że po przejściu na normal odblokowuje się labirynt.

Jest to zestaw (prawdopodobnie) losowo generowanych miejscówek z zupełnie losowymi przeciwnikami.

Labirynt podzielony jest na piętra, zdobywanie przedmiotów i ogólne zasady nie zmieniają się w stosunku do zwykłych lochów.

Poziom trudności na każdym piętrze rośnie do tego stopnia, że na niższych piętrach możemy bossów spotkać jak zwykłych przeciwników :)

Dla tych co grają, jeszcze info że co 3 piętra dostajemy przedmiot który umożliwia respec naszej postaci.

Przydatne jeśli zupełnie skopaliśmy build naszego herosa.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj/ dzisiaj do 3 farmiłem... ok pobudka i wolne.. kobiety jeszcze śpią czas ogarniac dalej (lvl 40 wczoraj wbity...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, o labiryncie nie wiedziałem - świetny pomysł. Zresztą ja tak mam że jak już naprawdę napale się na jakąś gierkę to staram się o niej jak najmniej czytać/oglądać na necie,a gierki jeszcze nie ukończyłem(przez 8h darliśmy z kumplem na krasnala i cycatą czarodziejkę - czyli XP/2 a od wczoraj jadę sam amazonką imieniem "Cycolda")

 

Kapitalne jest to że VS udało się, jako jednym z niewielu autorów beat'em'up-ów sprawić że każdą postacią gra się totalnie inaczej - na początku myślałem że różnica będzie w zasadzie tylko pomiędzy czarującymi i lejącymi w mordę, ale gdzie tam - różnica pomiędzy, niby podobnymi postaciami(amazon i dwarf - oboje totalna ofensywa bez tarczy) jest kolosalna i nie chodzi tu tylko o rozmiar cyca.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazonką grałem jako pierwszą postacią i postać z dobrym buildem potrafi powalić bossa w kilkanaście sekund (Berserker) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 lvl i ponad 20 godzin na liczniku i wciąga coraz bardziej.... shem bede cie dziś prosił o pomoc w rozwaleniu 3 lochow gdyż czuje ze nie do konca dobrze postać ogarnalem buildowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich smaczków w tej genialnej grze, jak na razie najbardziej rozczuliło mnie obozowe gotowanie

Dragons-Crown-Screenshots-29.jpg

Kapitalny ukłon w stronę "międzyplanszowych" minigierek w produckjach Capcomu. Łezka się w oku kręci :biggrin:

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde napaliłem się na tą grę, ale walne sobie chyba dopiero wersje europejską na płycie, bo w kolejce do ogrania mam The Last of Us, Metro i Remember Me, ale gierka wygląda naprawdę kozacko! Jest coop offline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra na tyle poznałem grę ze dziś trochę więcej za jakiś czas o niej napiszę.... osobiście jeżeli będzie cross save z us psn a eu psn wezmę i na vite aby wpracy lvlowac i dalej grać.... dłuższa opinia o grze za parę godzin... pozdrawiam i z miejsca stwierdzam ze ten tytuł jak żaden inny zasługuje na miano czarnego konia 2013 i już teraz (a dopiero 25 godzin za mną) stwierdzam że na połączenie diablo z golden axe w sosie d&d z karykaturalna ale zarazem piękną oprawą czekałem... nie wiedziałem ze to robiłem ale czekałem... 100ki godzin zabawy na najwyższym poziomie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie - jakby mi ktoś to opisał to stwierdziłbym że giera z tak duża ilościa lootowania i grindu nie jest dla mnie, ale okazuje się że ta jest tak miodna i piękna że nie można się oderwać. Patent z przechodzeniem kilku lochów pod rząd bez wracania do miasta w zamian za buffy genialny w swojej prostocie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie opłaca się wydać $ na gierke? Pamiętam gry typu franco - chyba podobny rodzaj i w sumie pograłbym w coś innego niż te wszystkie fpsy, którymi jesteśmy teraz zalewani ^ ^

Pytanie tylko czy wersja na ps3 czy vite hmm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×