Skocz do zawartości
Patricko

GamesCom 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Murasaki Baby wyglądało najciekawiej na tej konferencji. Ciekawy klimat, fajna muzyczka przygrywała. Ogólnie konferencja była dość słaba, do indyków mnie nie ciągnie (chyba że ktoś do indie zalicza takie gry jak Journey czy TWD). Za 4 dychy wolę sobie kupić w sklepie z używkami jakiś starszy tytuł na konsolę, zamiast wydawać tą kasę na popierdółkę. Dlatego boli mnie że na Vitę nic konkretnego nie zapowiedzieli, chociaż jeśli Borderlands 2 będzie wyglądać tak jak na dużych konsolach - w sensie że nie będzie to jakiś rzut izometryczny czy gra z iOS'a, tylko pełnoprawny FPS wraz z wszystkimi dotychczas wydanymi DLC'kami, albo coś zupełnie nowego, to bym się ucieszył.

 

Tak schodząc z tematu gier, podobały mi się te wytknięcia Microsoftowi, czyli udostępnienie AC III jak w Xbox Live Gold jest AC II, czy tekst "że oni od początku taką taktykę obrali i nic nie zmieniali".Też byłbym wkurzony na ich miejscu, trochę żal Sony że oni od pierwszej zapowiedzi PS4 nie próbowali robić w konia graczy i się nachapać tak jak MS, a teraz jak ten drugi nagle zmienił swoje podejście to całe to "always online", "no used games" czy "always on kinect" poszło w zapomnienie, mimo że wyraźnie pokazali że nie można im zaufać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga mam pytanie ...

 

7939_518494908218005_222895618_n.png

 

Mnie chyba jedyny indol jaki ciekawi to Everbody's Gone to the Rapture.

Wiadomo że Hotline Miami 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What lies below, ale poza pierwsza konfa MS sluch o niej zaginal :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałbym na Rime, ale nie było tej gry na liście. Poszło więc na Killzone. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×