Skocz do zawartości
Patricko

GamesCom 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było, dopiero dotarłem do domu:

 

Line-up gier na dzień pierwszy XO:

 

• Assassin's Creed IV Black Flag (Ubisoft, Ubisoft)
• Battlefield 4 (DICE, Electronic Arts)
• Call of Duty: Ghosts (Infinity Ward, Activision)
• Crimson Dragon (Grounding/Land Ho!, Microsoft Studios)
• Dead Rising 3 (Capcom Vancouver, Microsoft)
• FIFA 14 (EA Sports, Electronic Arts)
• Fighter Within (AMA Ltd., Ubisoft)
• Forza Motorsport 5 (Turn 10 Studios, Microsoft Studios)
• Just Dance 2014 (Ubisoft Paris, Ubisoft)
• Killer Instinct (Double Helix, Microsoft Studios)
• LEGO Marvel Super Heroes (TT Games, Warner Bros. Interactive)
• Lococycle (Twisted Pixel, Microsoft Studios)
• Madden NFL 25 (EA Sports, Electronic Arts)
• NBA 2K14 (Visual Concepts, 2K Sports)
• NBA LIVE 14 (EA Sports, Electronic Arts)
• Need for Speed: Rivals (Ghost Games, Electronic Arts)
• Peggle 2 (Popcap, Electronic Arts)
• Powerstar Golf (Zoe Mode, Microsoft Studios)
• Ryse: Son of Rome (Crytek, Microsoft Studios)
• Skylanders: Swap Force (Vicarious Visions, Activision)
• Watch Dogs (Ubisoft Montreal, Ubisoft)
• Zoo Tycoon (Frontier Developments Ltd., Microsoft Studios)
• Zumba Fitness: World Party (Zoë Mode, Majesco)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał dodają Fifę 14. Już się rzucam na kupno Xsrocza! ;) Dalej mnie to nie przekonuje. Jeszcze 6 godzin i zobaczymy prawdziwy pokaz nextgenowy. Fifa 14 phi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mowiac krotko nic ciekawego, najciekawsze gry przyjda dopiero w 2014, CoD na dedykach to "troche" malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 14 na next-geny ma się pojawić w najbliższych (bagatela) 12 miesiącach. Dosłownie okazja życia. Kup konsole poczekaj pół roku od jej premiery, a dostaniesz grę... Ale na premierę klepiesz biedę jak każdy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dedykowane serwery dla wszystkich gier to kolejny mocny cios od MS.

Jakbym był fanem CoD i miał do wybory granie na P2P czy granie na dedykach to bym się długo nad kupnem nie zastanawiał.

Co lepsze to nie tylko CoD, a w ogóle X1 nie uraczy nas już modelem P2P mam nadzieję że to pozytywnie odbije się na działaniach Sony.

Sony podobno ma uruchomić swoją chmurę w 2014, ale na razie tylko w USA więc tutaj punkt dla MS.

 

@smalec

Przecież FIFA14 to jest gra na premierę więc nie wiem skąd masz te informację, że trzeba będzie czekać 12 miesięcy.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy,ze Driveclub tez bedzie mial dedyki.

Ciekawe jak z codem,czy te dedykowane serwery to jest taki ex dla xboxa.Wiemy,ze Ms wpompowal od groma hasju w siec.

Napwno gry od ea beda mialy,fifka,BF

Moze dla kogos,kto nie lubi grac po sieci jest to obojetne.Ale dla mnie,gdzie teraz wiecej czasu spedzam grajac z kumplami,ta informacja jest wazna.

Moze teraz gracze typu BRUNO_ROZDRIGEZ_BRAZIL nie beda psuc rozgrywki europejkim gracza.Tym strzelasz do niego,a jedo dawno tam nie ma :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie to ms :P wiec albo ceny preorderów pójdą w górę ale coś innego wymyślą. Poza tym gra jest w wersji cyfrowej.

 

Zrodlo odnosnie tego ze gra jest cyfrkakiem bym poprosil. 

 

Pozatym ta strona tego watku to dalszy diss MS. Daja bundla zle, nie dali by tez zle. Ludzie - prosze Was! (Prosze o bardziej stonowane wypowiedzi :) zeby nie bylo watpliwosci)

 

Moja subiektywna opinia - taki bundle i tak nie zmieni tego ze zostaje przy PS3 patrzac porzadliwie w kierunku PS4. 

Ladnie ze strony MS ze choc troche sie poczul i dal bundla. Niemniej biorac pod uwage duzo wyzsza cene od PS4 to jakos nie uwazam zeby byla to szalowa oferta. 

 

Czekam na 19:00 i co pokaze Sony. 

 

klaniam sie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pudełku jest napisane, że cyfrowa, ale w przypadku fify to chyba żadna wada, bo to jest gra, którą zawsze warto mieć pod ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to w pierwszym poście staram się umieszczać najważniejsze informacje oraz odnośniki.

Jak traficie na coś konkretnego to dawajcie linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie nie rozumiecie, że tu nie chodzi wcale o ODCIĄGNIĘCIE tych już zdecydowanych na PS4, ale o PRZECIĄGNIĘCIE tych jeszcze niezdecydowanych do swojego obozu? MS robi coś i robi to wcale nie tak źle. Sony wie, że teraz walczy o to samo i mam nadzieję, że na każdą "ofertę" M$, przygotowali kontr-ofertę, na której skorzystamy właśnie my - gracze..

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że FIFA to kontr-oferta na DriveClub, także albo Sony powie, że DriveClub będzie cały za friko jednak, albo dadzą jakąś inną grę.

Miałbym niesamowitą bekę, jakby FIFA 14 też była w zestawie z PS4 XD Popłakałbym się ze śmiechu jak Sony trolluje M$ :)

Po "konfie" MS'a niestety nic ciekawego nie wyszło, poza tym info z FIFĄ.

Liczę, że Sony rzuci jakąś bombę, bo jak będzie podobnie jak u konkurencji to trochę kapa :sad:

No, ale czekamy :) Po E3 byłem mega zadowolony, liczę że tutaj też będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że plotka o bundlu PS4 i Vita sie potwierdzi i nagle okaże się, że w cenie X1 (z F14) mamy dwie (2!) konsole - miazga, fatality itd itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Sony na swojej konkurencji znów da plaskacza MS (tak jak to było z filmikiem o dzieleniu sie grami ostatnio).. Konferencję mają póxniej, wiemy co pokazali mikromiętcy więc teraz by trzeba jakoś zgrabnie to wykorzystać.....  ciekawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, do konsoli bez gier dodadza druga, ktora ma jeszcze mniej gier, juz widze jak tlumy na to leca... Akurat FIFA dla EU to IMO strzal w dziesiatke, bo to ostoja tego typu gier, podobnie jak sciganek (np. 50% sprzedazy GT5 przypada na sama Europe wlasnie), wiec na pewno sporo osob jeszcze niezdecydowanych ma cos, co moze ich przeciagnac w strone X1, angole to lyknal na 100%. Inna sprawa, ze w polowie panstw EU premiera X1 bedzie opozniona :P

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer Dead Rising 3 Podobno na pokazie MS gra lekko przycinała ;) zapowiada się nieźle, liczę na czasowy ex :P

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wysysania kasy - za 1,5h elektronicy - moja karta kredytowa już posrana.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Polsce premiera w czerwcu 2014, do tego czasu cen wersji pudełkowej spadnie o 60%.

 

tego bym nie był taki pewny. Miałem okazję rozmawiać z gościem z Microsoft Polska (mniejsza o to, gdzie ale była to jedna z imprez gdzie MS był partnerem) i ponoć planują importować konsole z krajów, w których będą dostępne wcześniej i sprzedawać u nas w oczekiwaniu na oficjalne rozszerzenie krajów przez centralę. Oczywiście nie jest to w 100% pewne ale bardzo możliwe skoro X1 nie będzie miał blokady regionalnej koniec końców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na Sony :) Dla mnie osobiście ta FIFA to nic specjalnego, nie wiem czy nawet bym to pobrał jakby mi to dali za darmo. Raz kupiłem Fife 10 i do dzisiaj żałuję, no ale to nie temat na to.

Ale wiem, że "hajp" na to taki jak na tego CoD'a całego, także rzeczywiście dobry ruch.

Jednak jak już zauważyłeś, poza kilkoma krajami w EU, to X będzie miał spore opóźnienie. Oczywiście wiem, że można sobie ściągnąć zza granicy, ale taki zwykły szarak co stoi w markecie i widzi tylko PS4, a obok FIFE na niego, to przecież nie będzie się zastanawiać nawet :biggrin:

MS nie podał oficjalnej daty premiery, więc boje się, że Sony też może się wstrzymać.

Może cwaniaki z MS czekają na ruch Sony, ale jak Sony rzeczywiście powie "Październik" to MS nie nadąży składać tych swoich dekoderów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, do konsoli bez gier dodadza druga, ktora ma jeszcze mniej gier, juz widze jak tlumy na to leca... Akurat FIFA dla EU to IMO strzal w dziesiatke, bo to ostoja tego typu gier, podobnie jak sciganek (np. 50% sprzedazy GT5 przypada na sama Europe wlasnie), wiec na pewno sporo osob jeszcze niezdecydowanych ma cos, co moze ich przeciagnac w strone X1, angole to lyknal na 100%. Inna sprawa, ze w polowie panstw EU premiera X1 bedzie opozniona :P

No, w ogóle dwie konsole to poracha i kto by to chciał.. Tym bardziej, że mając PS4 na Vicie będziesz mógł robić cos więcej, niż tylo grać w gry na Vite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×