Skocz do zawartości
Kisiel-PL

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Rekomendowane odpowiedzi

marvel_shield_a_l_0.jpg

 

"Agent Phil Coulson (Clark Gregg) powraca do organizacji S.H.I.E.L.D. i organizuje grupę znakomicie wyszkolonych specjalistów,
których zadaniem będzie zajmowanie się sprawami jeszcze nie sklasyfikowanymi.
W skład zespołu wchodzą: agent Grant Ward (Brett Dalton) - specjalista od walki i szpiegostwa,
agentka Melinda May (Ming-Na Wen) - specjalistka od wschodnich sztuk walki i pilotażu oraz agenci Leo Fitz (Iain De Caestecker)
i Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge) - genialni naukowcy mający problemy w relacjach interpersonalnych." ~

 

Dla fanów komiksów i ekranizacji MARVEL'a pozycja obowiązkowa. Nic tylko czekać do września ;)

 

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=T3T-evQZiQo

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo gdzie w polsce będzie można to obejrzeć? Czy w ogóle będzie nadawane w polsce. Z tego co widzę to to będzie taki serial i puszczany na abc. Raczej u nas nie ma tej stacji. Jak na razie wygląda całkiem ciekawie. Trochę nie podobają mi się te młodziaki. Coulson fajny. Don't touch Lola. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na torrentach na pewno ;D <joke>

 

A na serio to mimo uwielbienia do DC i Marvela...ten trailer mnie nie porwał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam nic innego nie pozostaje jak pobrać z neta ;P

Mam nadzieję, że serial się przyjmie tak dobrze jak Arrow.

A trailer chyba chcieli zrobić na styl wysoko budżetowych filmów i może dlatego nie podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego u nas nie puszcza się takich seriali? Zamiast wydawać kasę na 'Pierwszą miłość', "Złotopolskich", czy inne takie pierdoły to mogliby wykupić tego typu produkcje ja np: ww Arrow czy S.H.I.E.L.D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre seriale są prawie na bieżąco z datą amerykańską. Walking Dead to różnica kilku dni.

Chociaż ja jestem zwolennikiem filmów/seriali z napisami i raczej męczyłbym się oglądając serial w TV z lektorem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tv też można napisy włączyć, więc już nie jest tak tragicznie.;P Ale i tak nasza polska tv i polskie odziały omijają ciekawe seriale i programy. Jedynie na czym można polegać to HBO, FOX, CC. Chociaż Comedy teraz się zbłaźniło i Nianię puszczają. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zacząłem oglądać Agentów...i miło żę serial nie jest oderwany od głównego nurtu filmów.

 

Fajne uzupełnienie...pierwsze 7 odcinków dzieje się po Avengersach a od 8 odcinka wsio dzieje się po Thor 2 ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×