Skocz do zawartości
kill

Project Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

To może być ten mój upragniony rerpeg dla którego kupię konsolę wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej w tle jest groźnie wyglądający smok ziejący ogniem, a na drugim planie jakieś mroczne zamczysko.

Może dostaniemy jakiegoś mrocznego RPG... na coś takiego czekam.

Słodkie historyjki omijam szerokim łukiem, a tutaj mam nadzieję że zostanę mile zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie...te niby wielkie megahity na start i początek ps4 aż tak bardzo do mnie nie przemawiały, przez co problem czy brac konsole na premiere zniknał...ale jak PP okaże się kozakiem to niestety trzeba bedzie łykać od razu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zmieniłem zdanie co do zakupu konsoli w dniu premiery i bardzo wątpię żeby jRPG mnie do kupna przekonało.

Na razie grą na którą czekam i dla której biorę konsolę jest Destiny, chociaż kto wie może PP wbije w fotel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kickstartera:

Platforms: Mainly for Windows, Mac and Linux via Steam and our website. iOS and Android will have a different version to the PC counterparts due to limitations.
We are also working to have the game released on PlayStation 4 and other platforms but is yet to be confirmed.

Estimated release: Mid-2015.

 

Trace - no problem "łykania od razu" zanika wraz z przewidywaną datą wydania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem co z tego wyjdzie, choć po indie nigdy nie spodziewam się wiele. Na ps3 nie kupiłem ani jednego jRPG, może na PS4 chociaż jeden się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co udowodnił kickstarter to, jak doić kasę z ludzi i wydawać słabiznę. Ostatni "wielki" projekt, jaki wyszedł z kika to shadowrun returns, który zebrał blisko 2 miliony $. Teraz ludzie wałkują w necie czy kik jest coś warty czy to bańka, która za chwilę pęknie. A oni chcą zrobić coś sensownego za 100 tysięcy. Mowie nope.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"An angel named Rafel has come to the world of Azuregard with no idea of how she got there, but coming at a time where strife and chaos threaten to tear the world apart.

The orcish clans, mankind's ancient enemy, have begun migrating from the mountains and their raids upon human settlements become more brazen and audacious by the day. If this wasn't enough, the denizens of the southern coastal regions hear rumor of the free men who, once vanquished, have emerged, artifact in hand. They are grim, determined, and more organized than ever before, with their energies set towards toppling the Empire.

Amidst the stirrings of war, the elves watch a fateful star and recognize it as a portent that will decide the fate of all those who live on Azuregard. It is within these tumultuous times that the angel Rafel finds herself in a struggle to find her place in the world and perhaps... even save it from itself."

Dość zachodni ten jRPG, zobaczymy co z tego wyjdzie. 370% uzyskane w kwestii finansów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jakieś tam pierwsze screeny itp itd...chyba jednak to nie mój typ system sellera...a szkoda, zapowiadało się zacnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie zapowiada się na turową rozgrywkę, czyli dla mnie tytuł spalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×