Skocz do zawartości
petanorech

DuckTales Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

profile.jpg

 

 

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=Egk8IusIzdI

 

Gra już dostępna w europejskim PSN.

Cena 59 zł.

 

Kto ma, kto gra?

 

Ja kupiłem wczoraj i ukończyłem Amazonię. Gra wciąga jak cholera (jak stare dobre DuckTales na NESa), ale sterowanie potrafi momentami napsuć nerwów. Oczekuje więcej takich remakeów (Chip & Dale, Darkwing Duck).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie gram -zona kazała kupić jako ze to bajka jej dzieciństwa... cóż póki co poprawnie. ale do chocby superfroga daleko... opisze więcej jak skończę, niech no wypuszczą moją młodość - żółwie ninja ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie gram -zona kazała kupić jako ze to bajka jej dzieciństwa... cóż póki co poprawnie. ale do chocby superfroga daleko... opisze więcej jak skończę, niech no wypuszczą moją młodość - żółwie ninja ; )

Byly żółwie na PSstore - TMNT: Re-Shelled. Niestey Ubisoft utracił licencję i wycofali. Ja całe sczęście mam tego klasyka w histori pobierania  ;)

 

P.S Taki sam los spotkał np OutRun Online Arcade.       

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w 2-3 godziny da się ducktales pyknąć, więc cena 47zł to jakiś śmiech.

Platformówek takich jak ducktales czy superforg niestety nie jestem w stanie polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo dzięki bogu, że nie skusiłem się... Ale pytam się gdzie jest ten Flashback Remastered czy HD?? Bo premiera była 21...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam gra warta wydania na nią 59 zł (czy tylko ja mam wrażenie ze to nie dużo na sentymentalną podróż do dzieciństwa??) analogicznie z super frogiem... owszem 3 minuty przed napisami końcowymi jest glitch ale nie zbieram pikseli tak więc przeżyje bez zobaczenia creditsow (wiem bo ostatnie 3 minuty z grą skończyłem z popularnym portalem do oglądania filmów... ).

dobry gameplay, spoko oprawa i sierpniowy wysyp ukochanych platformerow (super frog, ducktales i za rogiem atomowka w postaci nowego raymana...) trochę krótka ale daje radę...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam cieszy ta gra i nie żałuje wydanych pieniędzy, jednak glitch na końcu troszkę wnerwia :/. Czekam na DuckTales 2 no i może Darkwing Duck :biggrin:

 

--

Przy trzecim podjeściu wreszcie udało mi się ukończyć grę :P.

Nawiasem mówiąc nie wiem czy to prawda ale mógłby ktoś sprawdzić czy ewentualnie to pomaga na buga na końcu gry:
"Yeah that happens if you skip the mini cutscene of them grabbing the dime. Happened to me. This game has crashed on me alot."

Edytowane przez petanorech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×