Skocz do zawartości
Patricko

Need for Speed: Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie nie zaliczylem 4 poziomu :D Platynka wpadla

 

Podziękowania dla matispidi który pomógł w trofiku online

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko: Dodam od siebie, że bączek/donout jest zaliczany jako drift :) Wczoraj przypadkiem paliłem gumy dla frajdy i jak zrobiłem 250jardów (mimo, iż wtedy to szlifowałem już felgi, a nie paliłem gumy) to wyskoczył trofik Sidewinder / Cwaniak. Cały czas podczas palenia gumy pisało: bączek i liczyło kolejne metry i mimo, iż nie był to drift, trofik wskoczył. Jak masz wątpliwości to sprawdź na drugim koncie, czy Ci trofik wyskoczy i możesz poprawić w poradniku.

Potwierdzam. U mnie też zaliczyło pucharek po zrobieniu bączka. Warto to odnotować w poradniku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoze ktos zrobic trofiki online ? z modami rozwaleniem przyjaciela i wlasna lista wyscigow?? :) dodawac do znajomych z dopiskiem NFS !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoze ktos zrobic trofiki online ? z modami rozwaleniem przyjaciela i wlasna lista wyscigow?? :) dodawac do znajomych z dopiskiem NFS !!! :biggrin:

 

Do umawiania się służy dział online. Tutaj tylko zaśmiecasz wątek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano jest, ale pod trofikiem z 5 znajomymi :) O innych nie ma tam mowy :) To tak, jeżeli by już się czepiać :) Zresztą w temacie online zawsze przewija się więcej chętnych do ewentualnego pogrania.

 

Osobiście poradnik o ile pisanie pod nim jest otwarte IMO służy właśnie, aby wyjaśnić nieścisłości, coś dodać, coś poprawić itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matulo, jeździliście 246 wyścigów?

Po połowie bym chyba wyrzucił konsolę za okno, a padem roztrzaskał monitor ;)

Na szczęście wystarcza tylko 61 wyścigów wygrać po jednym razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już ogarnąłem 36, skrupulatnie odnotowuje sobie, które zaliczyłem, żeby nie dublować. Aczkolwiek kilka zaliczyłem już różnymi autami, dla czystej zabawy i satysfakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic pisać ;) wchodzisz w mapkę naciskasz L2 aż dojdziesz do rekomendacji(??) i te wyścigi co wygrałeś nie świecą się już na zielono a te co przed Toba są na jasno ;) Nawet nie trzeba dojeżdżać do tych wyścigów i możesz sobie autko wybrać, taka mała porada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: autolog jest dostępny w App Store, przed chwilą sprawdzałam i działa ;)

O to jest dobra informacja :)

Autolog z AppStore śmiga idealnie, jest nieco zakopany w tej aplikacji, ale josephineola dała wskazówki, w którym miejscu szukać i udało się.

 

Nie trzeba nic pisać ;) wchodzisz w mapkę naciskasz L2 aż dojdziesz do rekomendacji(??) i te wyścigi co wygrałeś nie świecą się już na zielono a te co przed Toba są na jasno ;) Nawet nie trzeba dojeżdżać do tych wyścigów i możesz sobie autko wybrać, taka mała porada ;)

Spoko, widziałem ten "ficzer". Fajny, ale nie do końca praktyczny, bo widać tylko kwadraciki. Ja wolę zestawienia tabelkowe, a nie tylko i wyłącznie piktogramy. Kto co lubi, ale dzięki za hinta. Fajnie, że jest autolog w AppStore, bo tego przez www niestety wyłączyli nie tak dawno.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12.pngThe Heat is Off / Upał jakby zelżał :srebro:

 

1.1 Trzeba każdy stopień po kolei czy niekoniecznie?

1.2 Trzeba wymaksować 6 stopień ?

 

13.pngSocial Climber / Snob :braz: :psn:

 

2 Potrzebna pomoc za mało ma znajomych co gra w NFS:MW

Edytowane przez OstryRed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Tak musisz uciec policji z każdego stopnia poszukiwań.

 

Ad.2 Jak chcesz wyślij mi zaproszenie z informacją MW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w poradniku:

http://i.imgur.com/7x8v6AK.png

 

Z tego co pamiętam brakuje na tej liście dwóch wyśścigów.

 

Edit: Rzeczywiście tu na tej wszystko gra, ja miałam tą tabelę, ale brakowało wyścigów Double Parked i Trial Blazer.

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ukryty jakiś billboard?Na mapie wygląda jakbym wszystkie rozwalił,ale oczywiście jednego mi brakuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś dobry sposób na bramki bezpieczeństwa?

 

Skorzystanie z Autologa, pod www już niestety nie działa, ale appka z Appstore na iPad'a/iPhone'a działa wyśmienicie. Możesz sobie ustawić filtr na dowolną znajdźkę, pokazuje Ci wtedy to czego Ci brakuje, jak rozwalisz, odczekujesz chwilkę dajesz REFRESH i to coś z mapy znika, jak gra zaliczyła.

Czy jest ukryty jakiś billboard?Na mapie wygląda jakbym wszystkie rozwalił,ale oczywiście jednego mi brakuje :/

 

Pewno Ci jakiegoś nie zaliczyło. Ja miałem tak z bramką. Rozwaliłem ostatnią brakującą i nie zaliczyło mi. Wyłączyłem grę, uruchomiłem ponownie i bramka się "zrespiła", rozwaliłem i zaliczyło, trofik wpadł. Z billboardami zauważyłem parokrotnie, że rozwaliłem, wylądowałem bez wypadku, a potem jadę zerkam, a tu billboard nieruszony, jakbym nigdy go nie rozwalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... appka z Appstore na iPad'a/iPhone'a ...

 

Sprzęt z Androidem skołuje, ale iSzpana nie mam jak pożyczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×