Skocz do zawartości
pack

Helldivers

Rekomendowane odpowiedzi

pozytywnie zaskoczony jestem bo gra ma polskie napisy 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozytywnie zaskoczony jestem bo gra ma polskie napisy 

 

Oooo proszę to miło :) :) no to do dzisiejszej aktualizacji sklepu czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo proszę to miło :) :) no to do dzisiejszej aktualizacji sklepu czekam :)

gra już rano o 6 była dostępna w sklepie za 71 zl .wiem bo kupiłem i grałem już w nią rano :) dodajmy siebie do znajomych to będzie można napieprzać razem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje radę grać to w co-op bez komunikacji głosowej?

Ogladajac streamy to wyglada to troche, jak diablo (bez obrazy diablo ofc:)) wiec nie powinno byc problemu. Sprawdze w sumie, choc cena taka sobie (jak widze ze produkcja jest rowniez na ps3 i psv to zawsze mam mieszane uczucia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladajac streamy to wyglada to troche, jak diablo (bez obrazy diablo ofc:)) wiec nie powinno byc problemu. Sprawdze w sumie, choc cena taka sobie (jak widze ze produkcja jest rowniez na ps3 i psv to zawsze mam mieszane uczucia)

Jest cross buy/save/play a gra idealna na Vite wiec wypas ze na wsio jest

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma? Jakie wrażenie?

Dzisiaj kupiłem okazyjnie ;). Niestety nie mam dzisiaj czasu na granie, no chyba że znajdę godzinkę to coś chętnie napiszę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest epicka, a detonacja podwójnej hellbomby... to trzeba zobaczyć jak uciekają nasi kompani po uzbrojeniu ładunku. Gram od wczoraj jak na razie osiągnąłem 10 poziom i jest to ułamek tego co gra ma do zaoferowania. Odblokował mi się drugi wojenny front, na którym walczy się w regionie aby przeważyć siły wroga. Jak region upadnie to front przesuwa się w stronę Super Ziemi. Teraz walka toczy się z robalmi i cyborgami, potem pojawia się trzecia nacja- Oświeceni. Można dowolnie wybrać planetę, którą chcemy podbijać. Każda ma inny stopień trudności i nagrody.

Możemy grać w pojedynkę, a jak nie dajemy rady wzywamy stację SOS i inni gracze na swoich statkach zobaczą, że potrzebujemy pomocy i dołączają do gry. Na statku mamy hub multiplayer i w każdej chwili możemy dołączyć do ekipy na misję.

 

mała porada dla nowych helldiverów chcących potestować sobie mocniejsze wyposażenie

 

Jeśli nie macie w manewrach zrzutu odblokowanego mecha Exo to nie ma problemu, podczas gry czekacie z shotgunem na gościa który zamawia przesyłkę... :) Potem wsiadacie do mecha, a gość zaskoczony zlicza rage quit z misji :) Na jego miejsce jest wielu chętnych do dołączenia, rzucamy SOS i czekamy na posiłki może tym razem dołączy ktoś z czołgiem.

Edytowane przez sway
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra to nie jest diablo , graficznie gra wygląda jak darkspore od elekroników (gra sprzed 4 lat bodajże ) troche irytuje kamera bo wszyscy gracze muszą grac na jednym ekranie razem w grupie (każdy z graczy ma taki sam widok na pole bitwy)

 

w grze jest friendly fire , wiec na każdym kroku trzeba uważać do kogo się strzela, żeby nie zabić kolegów z którymi się gra, nawet jak swoje działko postawimy to trzeba uważać by nas nie zestrzeliło :)

trzeba tez uważać by nic nie spadło na nas z góry bo zostanie po nas mokra plama , przez na początku to irytowało ale po ograniu uważam to za zajebisty pomysł który utrudnia grę ale i robi ja więcej grywalna - bo musisz pomyśleć , a  nie napierdalasz do wszystkiego co się rusza , co po pewnym czasie nuży

 

 

fajny jest pomysł z rzutami zaopatrzenia które musimy wybrać wciskając strzałki na padzie , możemy dostać nowe bronie , pojazdy a na nawet roboty do których da się wejść i nimi gramy :)

 

mapy się losowo generują , misje sa losowe po ukończeniu kampanii zaczynamy  nową i tak w kółko, można grac bez końca

 

możliwości rozwoju są duże , po każdej misji otrzymujemy doświadczenie i  punkty badan , które wymieniamy na rozwój broni , postaci  i możemy zmodyfikować zrzuty zaopatrzenia

 

ode mnie dostaje 8 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Machnąłem trochę początkowych misji i co mi się głównie nie podoba, to prostota mapek. Są małe i nieurozmaicone, no chyba że z czasem to się zmieni.

Poza tym, wstukiwanie kombinacji przycisków w celu otrzymania zrzutu itp, nie za bardzo mi się podoba.Tym bardziej że często jesteśmy otoczeni przez robale i zamiast walczyć, bawimy się przyciskami i w tym czasie jesteśmy bezbronni. Może inni napiszą że to fajny bajer, ale dla mnie nie.

Mimo że kilka rzeczy nie uderzyło w mój gust, to i tak można przy tej grze dobrze się bawić. Kolega wcześniej napisał że to najlepszy Indyk w jaki grał, mam wrażenie że kilka lepszych ominął :). Moja wstępna ocena to 7/10.

Oczywiście nie każdy się z tym zgodzi, ale ja uważam że gra nie jest warta ponad 70 zł. Radzę poczekać na jakąś promocyjkę z maksymalną ceną do pięciu dych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz gry typowo pod 2 osoby, to Dead Nation jest znacznie lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz gry typowo pod 2 osoby, to Dead Nation jest znacznie lepszym wyborem.

 

i darmowym... :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, dnia 07 Marz 2015 - 14:39, napisał:

Jeśli szukasz gry typowo pod 2 osoby, to Dead Nation jest znacznie lepszym wyborem.

i darmowym... :P

ta i najlepiej o tym wiedza osoby co w grę nie grali

jak najbardziej sie da grac we dwoje , 2 roboty na maxa i można robić trudne misje , dodatkowo zawsze możesz dodatkowych graczy zaprosić online i grac we 2 na kanapie plus 2 online

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sen grać samemu w tą grę? :)

 

Ja tam trzaskam sam :P choć fakt co-op OKRUTNIE na PLUS :)

 

A masz neta choćby z doskok?? (wczoraj z randomami z 6-8lvl ja 4) gralem z randomami z 6 meczy i genialnie się bawiłem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Skojarzenia ze Starship Troopers jak najbardziej wskazane widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trzaskam sam :P choć fakt co-op OKRUTNIE na PLUS :)

 

A masz neta choćby z doskok?? (wczoraj z randomami z 6-8lvl ja 4) gralem z randomami z 6 meczy i genialnie się bawiłem :)

 

Czyli samemu da radę grać? :)

Neta mam cały czas ale nie lubię grać z innymi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli samemu da radę grać? :)

Neta mam cały czas ale nie lubię grać z innymi :P

Da sie grac, aczkolwiek moze byc ciezko w pozniejszych etapach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej wystawiłem tej grze ocenę 7/10, tylko że grałem w singlu. Muszę podnieść ocenę o jedno oczko za coopa, który jest świetny i dla mnie jedyny słuszny tryb rozgrywki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra całkowicie nie nadaję się na singla :) Pierwsze misje do poziomu łatwego są nudne, puste i łatwe :P a na łatwym już dla pojedynczego gracza jest trudno choć grać się da.

Jak by co mogę pograć z osobami co tak samo jak ja nie lubią grać przez neta :P bez headseta 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście info o błędzie usuwającym postęp w grze? Błąd jest powodowany... rozładowanym padem o.O

Wczoraj kupiłem na spółkę z kumplem (imo 35 zł to dobra cena za ten tytuł) i poważnie zastanawiam się, czy w ogóle rozpoczynać zabawę :/

Zamiast "przeładowuję, potrzebuję wsparcia" będę krzyczał "słaba bateria w padzie, lecę po kabel, osłaniaj mnie!" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×